Zaalvoetbal

Zaalvoetbal

De Gemeentelijk zaalcompetitie in de winterstop begint weer
Organisatie: Commissie Jeugdzaalvoetbal Heerenveen sinds 1970


De opzet van het toernooi, hoe de commissie tot de indeling is gekomen is hier te lezen.

Deelnemende teams

Poule 18-dec 8-jan 15-jan
JO13-A x x  
JO13-B x x  
JO13-C   x x
JO13-D x   x
JO13-E x   x
JO13-F x x  
JO13-G x x  
JO11-A x x  
JO11-B   x x
JO11-C x   x
JO11-D x   x
JO11 E   x x
JO11-F x   x
JO9-A x x  
JO9-B x x  
JO9-C x x  
JO9-D x   x
JO9-E x   x
JO9-F x   x
JO9-G x   x
JO7-A   ? x
JO7-B   ? x

Opmerking
Voor JO7 moet nog een accommodatie gevonden worden voor 8 januari 2022


Het tijdschema
Er wordt in verschillende sporthallen gevoetbald.
Let goed op waar je voetbalt.

De adressen van de sporthallen

Poule   Tijd Sporthal/plaats
JO13-A 18-12-21 14.00-16.00 uur Nieuwehorne
  08-01-22 12-30-14.30 uur Nieuwehorne
       
JO13-B 18-12-21 12.30-14.00 uur Nieuwehorne
  08-01-22 09.30-11.00 uur Nieuwehorne
       
JO13-C 08-01-22 11-00-12.30 uur Nieuwehorne
  15-01-22 11.00-12.30 uur Doniahal St Nicolaasga
       
JO13-D 08-01-22 14.30-16.30 uur Nieuwehorne
  15-01-22 16.00-18.00 uur Doniahal St Nicolaasga
       
JO13-E 18-12-21 08.00-09.30 uur Nieuwehorne
  15-01-22 12.30-14.00 uur Doniahal St Nicolaasga
       
JO13-F 18-12-21 09.30-11.00 uur Nieuwehorne
  08-01-22 12.30-14.00 uur Expansiehal Jubbega
       
JO13-G 18-12-21 11.00-12.30 uur Nieuwehorne
  08-01-22 11.00-12.30 uur Expansiehal Jubbega
       
JO11-A 18-12-21 15.30-17.00 uur Doniahal St Nicolaasga
  08-01-22 16.30-18.00 uur Nieuwehorne
       
JO11-B 18-12-22 16.00-18.00 uur Nieuwehorne
  15-01-22 14.00-16.00 uur Doniahal St Nicolaasga
       
JO11-C 18-12-21 08.00-09.30 uur Expansiehal Jubbega
  15-01-22 17.00-18.30 uur Tsjillan Langweer
       
JO11-D 18-12-21 09.30-11.00 uur Expansiehal Jubbega
  15-01-22 15.30-17.00 uur Tsjillan Langweer
       
JO11-E 08-01-22 12.00-13.30 uur Doniahal
  15-01-22 14.00-15.30 uur  Tsjillan Langweer
       
JO11-F 18-12-21 11.00-13.00 uur Expansiehal 
  15-01-22 12.00-14.00 uur Tsjillan Langweer
       
JO9-A 18-12-21 11.00-12.30 uur Doniahal St Nicolaasga
  08-01-22 08.00-09.30 uur Expansiehal Jubbega
       
JO9-B 18-12-21 12.30 -14.00 uur Doniahal St Nicolaasga
  08-01-22 09.30-11.00 uur Expansiehal Jubbega
       
JO9-C 18-12-21 14.00-15.30 uur Doniahal St Nicolaasga
  08-01-22 08.00-09.30 uur Nieuwehorne
       
JO9-D 18-12-21 12.00-13.30 uur Tsjillan Langweer
  15-01-22 12.30-14.00 uur Expansiehal Jubbega
       
JO9-E 18-12-21 13.30-15.00 uur Tsjillan Langweer
  15-01-22 11.00-12.30 uur Expansiehal Jubbega
       
JO9-F 18-12-21 15.00-16.30 uur Tsjillan Langweer
  15-01-22 09.30-11.00 uur Expansiehal Jubbega
       
JO9-G 18-12-21 16.30-18.00 uur Tsjillan Langweer
  15-01-22 08.00-09.30 uur Expansiehal Jubbega
       
JO7-A ?    
  15-01-22 10.30-12.00 uur MFA Tjalleberd
       
JO7-B ?    
  15-01-22 09.00-10.30 uur MFA Tjalleberd


Zaalcompetitie indeling

JO13-JO12 pupillen          
Hoofdklasse JO13 1e klasse JO13A 1e klasse JO13B 2e klasse JO13A 2e klasse JO13B 2e klasse JO13B
JO13-A JO13-B JO13-C JO13-D   JO13E
4.Heerenveen JO12-1 3.Heerenveen JO13-2A 1. Heerenveen JO13-2B 2.Aengqwirdwen JO13-1   4. Aengwirden JO12-1
5.Heerenveen JO12-2 2.Heerenveen JO12-3 3. Heerenveen J012-4 4.Heerenveense Boys JO12-3   3. Heerenveen JO12-5
1.Heerenveense Boys JO12-1 1.Heerenveense Boys 12-2 2. Heerenveense Boys JO13-2 3.Jubbega JO13-3   1. Heerenveense Boys 12-4
2.Jubbega JO13-1     1. Mildam JO13-1   2. Nieuweschoot 12-1
3.Jubbega JO13-2     5. Udiros JO13-11    
           
MO-13          
2e klasse MO13A 2e klasse MO13-B        
JO13F JO13G        
3.Heerenveense Boys MO13-1 1.Heerenveense Boys MO13-2        
2.Jubbega MO13-2 2.Jubbega MO13-1        
1.Heerenveense Boys MO13-4 3 Heerenveense Boys MO13-3        
           
JO11-J10 pupillen          
Hoofdklasse JO11A 1e klasse JO11 2e klasse JO11A 2e klasse JO11B   2e klasse JO11C
Poule JO11-A Poule JO11-B Poule JO11-C Poule JO11-D   Poule JO11-E
1.Heerenveen JO11-1 4.Heerenveen JO11-3 4.Aengwirden JO11-1 3.Heerenveen JO11-4   3.Aengwirden JO10-2
4.Heerenveen  JO11-2 5.Heerenveen J010-2 1.Heerenveen MO12-1 4.Heerenveense Boys 11-3   4.Heerenveen JO10-4
3.Heerenveen  JO10-1 3. Heerenveen J10-3 2.Nieuweschoot JO11-1 1.Jubbega JO11-1   1.Mildam JO10-1
2.Heerenveense Boys JO11-1 1.Heerenveense Boys JO11-2 3.Udiros JO10-1 2 Udiros JO11-1   2.Heerenveense Boys JO10-2
  2.Heerenveense Boys JO10-1        
           
2e klasse JO11D          
Poule JO11-F          
5.Awngwirden JO10-1          
3.Heerenveen JO10-5          
4.Heerenveen MO11-1          
1.Jubbega JO10-1          
2.Heerenveense Boys JO10-3          
           
JO9 - JO8 pupillen          
Hoofdklasse JO9A Hoofdklasse JO9B 1e Klasse JO9A 2e klasse JO9A   2e klasse JO9B
Poule JO9-A Poule JO9-B Poule JO9-C Poule J09-D   Poule JO9-E
2. Heerenveen JO9-1 1.Heerenveen JO9-2 1 Heerenveen JO9-3 2.Aengwirden JO9-1   3.Heerenveen JO8-3
4. Heerenveen JO8-1 3.Heerenveense Boys JO9-1 4. Heerenveen JO8-2 3.Jubbega JO8-1   4.Jubbega JO9-1
2.Heerenveenveense Boys  JO8-1 2.SC Joure JO9-2 3. Heerenveense Boys JO9-2 1.Nieuweschoot JO9-1   2.Nieuweschoot JO8-1
1. SC Joure JO9-1   2. Heerenveense Boys JO8-2 4.Heerenveense Boys JO8-4   1.Heerenveense Boys JO8-3
           
2e klasse JO9C 2e klasse JO9D        
Poule JO9-F Poule JO9-G        
4. Aengwirden JO8-1 1.Heerenveense Boys JO9-3        
3.Heerenveense Boys JO8-5 2.Nieuweschoot JO8-2        
2. Jubbega JO9-2 3. Heerenveen JO9-4        
1. Udiros JO8-1 4.Udiros JO9-1        
           
JO7 pupillen          
1e klasse JO7A 1e klasse JO7-B        
PouleO7-A Poule O7-B        
1.Aengwirden JO7-1 1.Heerenveen JO7-1        
4.Heerenveen JO7-2 4.Heerenveen JO7-3        
2.Heerenveen JO7-4 2.Heerenveen JO7-5        
3. Heerenveen JO7-6 3.SC Joure JO7-1        



Voor de regels, zie hieronder een verkorte handleiding
Verstandig om deze even door te lezen.
Handleiding_zaalvoetbal_-_pagina_1.png
Afbeelding: Handleiding zaalvoetbal pagina 1

Handleiding_zaalvoetbal_-_pagina_2.png
Afbeelding: Handleiding zaalvoetbal pagina 2


Pieter Benedictus
Voorzitter/wedstrijdsecretaris CJZ Heerenveen

Organisatie: Commissie Jeugdzaalvoetbal Heerenveen sinds 1970

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!