1e klasse 5

1e klasse 5

Datum Thuis Uit Uitslag
27-11-2021 Dwingeloo JO19-1 Flevo Boys JO19-2 2 - 3
27-11-2021 V.V. Heerenveen JO19-1 Creil-Bant JO19-1 -
27-11-2021 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO19-1 SC Emmeloord JO19-1 -
27-11-2021 M.S.C. JO19-2 SVN'69 JO19-1 1 - 5
27-11-2021 VHK JO19-1 ST SVM/Tonego JO19-1 0 - 4
20-11-2021 ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1 V.V. Heerenveen JO19-1 3 - 3
20-11-2021 Flevo Boys JO19-2 M.S.C. JO19-2 5 - 2
20-11-2021 Creil-Bant JO19-1 Dwingeloo JO19-1 8 - 1
17-11-2021 V.V. Heerenveen JO19-1 ST SVM/Tonego JO19-1 2 - 3
13-11-2021 Dwingeloo JO19-1 V.V. Heerenveen JO19-1 0 - 3
06-11-2021 Dwingeloo JO19-1 VHK JO19-1 2 - 1
06-11-2021 V.V. Heerenveen JO19-1 SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 3 - 4
06-11-2021 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO19-1 ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1 2 - 2
06-11-2021 M.S.C. JO19-2 ST SVM/Tonego JO19-1 3 - 7
06-11-2021 Flevo Boys JO19-2 Creil-Bant JO19-1 3 - 1
06-11-2021 SC Rouveen JO19-1 SVN'69 JO19-1 0 - 3
30-10-2021 ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1 M.S.C. JO19-2 5 - 3
30-10-2021 SC Emmeloord JO19-1 VHK JO19-1 7 - 1
30-10-2021 SVN'69 JO19-1 Dwingeloo JO19-1 3 - 3
30-10-2021 Creil-Bant JO19-1 SC Rouveen JO19-1 2 - 6
30-10-2021 ST SVM/Tonego JO19-1 Flevo Boys JO19-2 1 - 0
30-10-2021 SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO19-1 1 - 3
27-10-2021 ST SVM/Tonego JO19-1 SVN'69 JO19-1 1 - 3
23-10-2021 Dwingeloo JO19-1 ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1 1 - 1
23-10-2021 VHK JO19-1 Creil-Bant JO19-1 0 - 5
23-10-2021 M.S.C. JO19-2 V.V. Heerenveen JO19-1 3 - 5
23-10-2021 Flevo Boys JO19-2 SC Emmeloord JO19-1 0 - 1
20-10-2021 SC Rouveen JO19-1 SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 4 - 2
16-10-2021 SC Emmeloord JO19-1 SC Rouveen JO19-1 0 - 2
16-10-2021 Creil-Bant JO19-1 SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 2 - 4
09-10-2021 ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1 VHK JO19-1 0 - 3
09-10-2021 V.V. Heerenveen JO19-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO19-1 3 - 2
09-10-2021 SVN'69 JO19-1 Flevo Boys JO19-2 7 - 2
09-10-2021 Creil-Bant JO19-1 ST SVM/Tonego JO19-1 4 - 0
09-10-2021 SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 Dwingeloo JO19-1 4 - 0
02-10-2021 VHK JO19-1 V.V. Heerenveen JO19-1 2 - 1
02-10-2021 Flevo Boys JO19-2 ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1 5 - 0
02-10-2021 M.S.C. JO19-2 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO19-1 1 - 5
02-10-2021 SC Rouveen JO19-1 Dwingeloo JO19-1 2 - 2
02-10-2021 ST SVM/Tonego JO19-1 SC Emmeloord JO19-1 6 - 1
30-09-2021 SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 SVN'69 JO19-1 2 - 2
25-09-2021 ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1 ST SVM/Tonego JO19-1 1 - 3
25-09-2021 Dwingeloo JO19-1 M.S.C. JO19-2 9 - 1
25-09-2021 ST FC Meppel/Alcides JO19-3 SC Rouveen JO19-1 0 - 13
25-09-2021 V.V. Heerenveen JO19-1 Flevo Boys JO19-2 1 - 1
25-09-2021 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO19-1 VHK JO19-1 5 - 1
25-09-2021 SC Emmeloord JO19-1 Creil-Bant JO19-1 2 - 3
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!