2e klasse 1

2e klasse 1

Datum Thuis Uit Uitslag
27-11-2021 VENO JO19-1 Read Swart JO19-1 0 - 4
27-11-2021 Tollebeek JO19-1 FC Oldemarkt JO19-1 1 - 4
27-11-2021 d' Olde Veste'54 JO19-2 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 4 - 4
27-11-2021 Heerenveense Boys JO19-2 Mildam JO19-1 2 - 3
27-11-2021 FC Wolvega JO19-1 SJO OFW JO19-1 -
27-11-2021 DWP JO19-1 V.V. Heerenveen JO19-2 4 - 1
27-11-2021 SJO HUC'21 JO19-1 Urk JO19-2 1 - 4
20-11-2021 V.V. Heerenveen JO19-2 VENO JO19-1 0 - 4
20-11-2021 FC Oldemarkt JO19-1 Read Swart JO19-1 2 - 4
20-11-2021 Mildam JO19-1 d' Olde Veste'54 JO19-2 3 - 5
20-11-2021 Urk JO19-2 FC Wolvega JO19-1 1 - 1
20-11-2021 SJO HUC'21 JO19-1 Tollebeek JO19-1 3 - 1
20-11-2021 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 DWP JO19-1 2 - 5
20-11-2021 SJO OFW JO19-1 Heerenveense Boys JO19-2 0 - 5
13-11-2021 V.V. Heerenveen JO19-2 Mildam JO19-1 1 - 4
13-11-2021 FC Wolvega JO19-1 d' Olde Veste'54 JO19-2 7 - 2
06-11-2021 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 Mildam JO19-1 1 - 4
06-11-2021 FC Wolvega JO19-1 V.V. Heerenveen JO19-2 8 - 2
06-11-2021 VENO JO19-1 SJO OFW JO19-1 4 - 2
06-11-2021 d' Olde Veste'54 JO19-2 SJO HUC'21 JO19-1 4 - 1
06-11-2021 DWP JO19-1 Urk JO19-2 1 - 1
06-11-2021 Read Swart JO19-1 Tollebeek JO19-1 14 - 0
06-11-2021 Heerenveense Boys JO19-2 FC Oldemarkt JO19-1 2 - 2
30-10-2021 V.V. Heerenveen JO19-2 d' Olde Veste'54 JO19-2 3 - 4
30-10-2021 FC Oldemarkt JO19-1 VENO JO19-1 2 - 6
30-10-2021 Mildam JO19-1 FC Wolvega JO19-1 2 - 7
30-10-2021 Tollebeek JO19-1 Heerenveense Boys JO19-2 1 - 9
30-10-2021 Read Swart JO19-1 SJO HUC'21 JO19-1 4 - 1
30-10-2021 Urk JO19-2 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 9 - 1
30-10-2021 SJO OFW JO19-1 DWP JO19-1 5 - 2
27-10-2021 DWP JO19-1 FC Wolvega JO19-1 3 - 3
23-10-2021 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 Read Swart JO19-1 0 - 8
23-10-2021 VENO JO19-1 Tollebeek JO19-1 8 - 0
23-10-2021 d' Olde Veste'54 JO19-2 SJO OFW JO19-1 3 - 2
23-10-2021 FC Wolvega JO19-1 FC Oldemarkt JO19-1 5 - 1
23-10-2021 Urk JO19-2 V.V. Heerenveen JO19-2 10 - 0
23-10-2021 DWP JO19-1 Heerenveense Boys JO19-2 1 - 1
23-10-2021 SJO HUC'21 JO19-1 Mildam JO19-1 2 - 1
16-10-2021 Mildam JO19-1 FC Oldemarkt JO19-1 5 - 3
16-10-2021 Tollebeek JO19-1 FC Wolvega JO19-1 0 - 6
09-10-2021 V.V. Heerenveen JO19-2 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 1 - 3
09-10-2021 FC Oldemarkt JO19-1 d' Olde Veste'54 JO19-2 9 - 3
09-10-2021 Mildam JO19-1 Urk JO19-2 1 - 2
09-10-2021 Tollebeek JO19-1 DWP JO19-1 1 - 3
09-10-2021 Read Swart JO19-1 FC Wolvega JO19-1 7 - 2
09-10-2021 SJO OFW JO19-1 SJO HUC'21 JO19-1 3 - 0
09-10-2021 Heerenveense Boys JO19-2 VENO JO19-1 0 - 3
02-10-2021 V.V. Heerenveen JO19-2 Tollebeek JO19-1 2 - 1
02-10-2021 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 SJO OFW JO19-1 1 - 4
02-10-2021 DWP JO19-1 VENO JO19-1 2 - 3
02-10-2021 SJO HUC'21 JO19-1 Heerenveense Boys JO19-2 3 - 2
02-10-2021 Urk JO19-2 Read Swart JO19-1 1 - 4
25-09-2021 FC Oldemarkt JO19-1 V.V. Heerenveen JO19-2 7 - 2
25-09-2021 Read Swart JO19-1 Mildam JO19-1 4 - 0
25-09-2021 VENO JO19-1 SJO HUC'21 JO19-1 3 - 3
25-09-2021 Heerenveense Boys JO19-2 ST FC Meppel/Alcides JO19-4 7 - 2
25-09-2021 d' Olde Veste'54 JO19-2 DWP JO19-1 3 - 6
25-09-2021 SJO OFW JO19-1 Urk JO19-2 2 - 4
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!