zaterdag, 10 juni 2017 13:05

Oerterp Toernooi winnaar vv Heerenveen JO19-2

Geschreven door Nino Jevtic

Op foto's staand vlnr: Nino Jevtic(Trainer-coach), Wessel Woudstra, Konrad Dziegiel, Lars Ittersen, Arkando Jagersma, Martijn Bos, Samme Guarnieri, Victor Zuid, Bram Voskuilen.
Gehurkt vlnr: Helger Woudstra(trouwe supporter), Faris Turkovic, Max Toredjo, Richard Tsopedor, Hessel Peters, Jame Phonthasi.

Vrijdag 9 juni 2017 vv Heerenveen JO19-2 speelde een avondtoernooi bij vv Oerterp. Tot laatste wedstrijd was spannend wie gaat toernooi winnen, in het laatste wedstrijd van het toernooi vv Heerenveen moest met 3-0 winnen om kampioen te worden anders ging 1. plaats naar vv Oerterp. Bij begin van laatste wedstrijd van vv Heerenveen stonden alle spelers van vv Oerterp(3 punten meer dan wij en betere doelsaldo op dat moment) naast veld en in de hoop dat vv Heerenveen JO19-2 gaat niet redden om met 3-0 te winnen. Na 5 minuten kwam vv Heerenveen JO19-2 op 1-0 en iets later in eerste helft op 2-0, toen in 2e helft vv Heerenveen kwam op 3-0 voor te staan begon aftocht van vv Oerterp spelers, nog enkele spelers zijn wel gebleven in verwachting dat tegenstander gaat wel scoren en verpesten een feestje voor vv Heerenveen JO19-2 maar na 4-0 voor vv Heerenveen zijn ze allemaal onder de douches verdwenen.
Een heel mooie week voor vv Heerenveen JO19-2, in een week 3 toernooien gespeeld en alle 3 gewonnen.
Top presentaties boys!!! Forza vv Heerenveen!!!

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

 Woensdag 16 augustus 2017
flevo VV Flevoboys 1 - VV Heerenveen 1 VV


Aanvang: 20.00 uur
(Oefen)

Sportpark Ervenbos
Espelerlaan 80 te EMMELOORD

Zaterdag 19 augustus 2017
VV VV Heerenveen 1 - WVV 1 wvv

Aanvang: 19.30 uur
(Oefen)

Sportpark Skoatterwâld

 

 

Weekprogramma

 
Weekplanning Sportpark Skoatterwâld (SKW)
 
Vanaf maandag 12 juni 2017 zijn de reguliere trainingen gestopt. De velden gaan
allemaal in onderhoud en het sportpark is over het algemeen gesloten.
 
Wedstrijdplanning op SKW:
De velden zijn in onderhoud, geen wedstrijden gepland voor dit moment. 
 
Scheidsrechters
Jeugdteams MO/JO19, MO/JO17 en MO/JO15 leveren scheidsrechters voor MO11-, MO13-. JO9- en JO11-wedstrijden.
 
 
De competitiestanden


Scheidsrechters (jeugd)wedstrijden thuis
 
 
ATTENTIE: Staat achter de wedstrijd geen scheidsrechter genoemd, dan heeft de Coordinator Scheidsrechter niemand kunnen vinden. Spijtig natuurlijk maar dat betekent dat de leiding van het vv Heerenveen team zelf een scheidsrechter moet regelen. Bijvoorbeeld een ouder.
 

Wat heb je nodig? Een fluitje, pen, papier en een horloge. Fluitjes zijn aanwezig in de wedstrijdsecretariaatkamer. Na de wedstrijd graag uitslag doorgeven of noteren op het papier waar het speelschema staat. De uitslag wordt later in Sportlink Club ingevoerd. En graag het fluitje teruggeven.

 
Wil je af en toe fluiten?
Laat het ons weten. Graag een e-mail naar Wendy van der Heide: heidestel@hotmail.com
 
Trainingsschema: 
Standaard trainingsschema: klik hier 
Kleedkamerindeling: klik hier
Knelpunten veld- en kleedkamerindeling, klik hier
 
 
 
 

clubblad download