vrijdag, 08 september 2017 16:55

Aanbieding trainingspakketten

Geschreven door

Beste leden,

We zijn weer los! VV Heerenveen heeft een speciale aanbieding voor de aanschaf van trainingspakketten zodat je op dat gebied in ieder geval het seizoen goed kunt starten. De aanbieding is geldig tot 1 oktober en iedere zaterdag tussen 9.00 en 14.00 uur te koop in de kantine. Zorg dat je erbij bent, dan heb je het pakket meteen in huis. Geen tijd om te komen? Dan kun je ook bestellen via de website. Ga naar www.vvheerenveen.nl/organisatie/kleding-bestellen of via de knop op de homepagina. Via het bestelformulier kun je het pakket bestellen (of andere kleding). Alle kledingartikelen zijn inclusief het mooie clublogo van VV Heerenveen. De volgende trainingspakketten in ons mooie nieuwe clublijn zijn in de aanbieding.

Seizoenspakket
Lange trainingsbroek
Korte broek
Sweater
Shirt met korte mouwen
Kousen
Bidon
Winkelprijs: 125 euro
Clubprijs: 113,60
Aanbiedingsprijs: 95 euro!
Toeslag seniorenpakket: 10 euro

Koud weer pakket
Lange trainingsbroek
Sweater
Kousen
Bidon
Winkelprijs: 82 euro
Clubprijs: 76,10 euro
Aanbiedingsprijs: 65 euro!
Toeslag seniorenpakket: 5 euro

Lekker weer pakket
Korte broek
Shirt met korte mouwen
Kousen
Bidon
Winkelprijs: 57 euro
Clubprijs: 51,10 euro
Aanbiedingsprijs: 45 euro!
Toeslag seniorenpakket: 5 euro

Voor vragen over de verkoop van kleding kun je mailen naar kleding@vvheerenveen.nl.

 

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 23 september 2017
  alp Alphense Boys 1 - VV Heerenveen 1 VV 

Aanvang: 14.00 uur

Sportpark De Bijlen
Sportlaan te ALPHEN AAN DE RIJN

 

 

Weekprogramma

 
Planning Sportpark Skoatterwâld (SKW)
Scheidsrechters
Jeugdteams MO/JO19, MO/JO17 en MO/JO15 leveren scheidsrechters voor MO11-, MO13-. JO9- en JO11-wedstrijden.
 
 
De competitiestanden


Scheidsrechters (jeugd)wedstrijden thuis
 
 
ATTENTIE: Staat achter de wedstrijd geen scheidsrechter genoemd, dan heeft de Coordinator Scheidsrechter niemand kunnen vinden. Spijtig natuurlijk maar dat betekent dat de leiding van het vv Heerenveen team zelf een scheidsrechter moet regelen. Bijvoorbeeld een ouder.
 

Wat heb je nodig? Een fluitje, pen, papier en een horloge. Fluitjes zijn aanwezig in de wedstrijdsecretariaatkamer. Na de wedstrijd graag uitslag doorgeven of noteren op het papier waar het speelschema staat. De uitslag wordt later in Sportlink Club ingevoerd. En graag het fluitje teruggeven.

 
Wil je af en toe fluiten?
Laat het ons weten. Graag een e-mail naar Wendy van der Heide: heidestel@hotmail.com
 
Trainingsschema: 
Standaard trainingsschema: klik hier 
Kleedkamerindeling:
Knelpunten veld- en kleedkamerindeling, klik hier
 
 
 
 

clubblad download