maandag, 30 oktober 2017 18:26

Programma JO7 zaterdag 4 november aanstaande

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1        
  Deelnemers: 1 Heerenveen O7-3    
    2 Akkrum O7-1    
    3 Aengwirden O7-1    
    4 Heerenveen O7-1    
             
      Programma 4 november 2017      
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
1 10.00-10.12 A HeerenveenO7-3 - Akkrum JO7-1 - Sportpark de Meine Akkrum
2 10.00-10.12 B Aengwirden JO7-1 - Heerenveen JO7-1 - Sportpark de Meine Akkrum
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
3 10.15-10.27 A Akkrum JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - Sportpark de Meine Akkrum
4 10.15-10.27 B Heerenveen JO7-1 - HeerenveenO7-3 - Sportpark de Meine Akkrum
               
  10.30-10.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
5 10.40-10.52 A Akkrum JO7-1 - Heerenveen JO7-1 - Sportpark de Meine Akkrum
6 10.40-10.52 B HeerenveenO7-3 - Aengwirden JO7-1 - Sportpark de Meine Akkrum
               
  10.52-11.00   Penalties   Penalties    
               
      Competitieindeleing Poule II        
  Deelnemers: 1 Gorredijk O7-1      
    2 Heerenveen O7-2      
    3 Heerenveen O7-5      
    4 Jubbega O7-1      
    5 Jubbega O7-2      
               
      Programma 4 november 2017      
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
1 10.00-10.12 A Gorredijk O7-1 - Heerenveen O7-2 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
2 10.00-10.12 B Heerenveen O7-5 - Jubbega JO7-1 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
3 10.15-10.27 A Jubbega O7-2 - Gorredijk O7-1 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
4 10.15-10.27 B Heerenveen O7-2 - Heerenveen O7-5 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
               
  10.30-10.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
5 10.40-10.52 A Jubbega JO7-1 - Jubbega O7-2 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
6 10.40-10.52 B Gorredijk O7-1 - Heerenveen O7-5 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
7 10.55-11.07 A Jubbega O7-2   Heerenveen O7-2 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
8 10.55-11.07 B Jubbega JO7-1   Gorredijk O7-1 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
               
  11.10-11.15   Penalties   Penalties    
               
      Competitieindeleing Poule III        
  Deelnemers: 1 Mildam O7-2      
    2 SC Joure O7-2      
    3 SC Joure O7-1      
    4 Mildam O7-1      
    5 Heerenveen O7-4      
               
      Programma 4 november 2017      
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
1 09.00-09.12 A Mildam O7-2 - SC Joure 7-2 - De Wissel Mildam
2 09.00-09.12 B SC Joure O7-1 - Mildam O7-1 - De Wissel Mildam
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
3 09.15-09.27 A Heerenveen O7-4 - Mildam O7-1 - De Wissel Mildam
4 09.15-09.27 B SC Joure O7-2 - SC Joure O7-1 - De Wissel Mildam
               
  09.30-09.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
5 09.40-09.52 A Mildam O7-1 - Heerenveen O7-4 - De Wissel Mildam
6 09.40-09.52 B Mildam O7-2 - SC Joure O7-1 - De Wissel Mildam
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
7 09.55-10.07 A Heerenveen O7-4   SC Joure O7-2 - De Wissel Mildam
8 09.55-10.07 B Mildam O7-1   Mildam O7-2 - De Wissel Mildam
               
  10.10-10.15   Penalties   Penalties    

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 18 november 2017
 MSC MSC 1 - VV Heerenveen 1 VV

Aanvang: 19.30 uur

Sportpark Ezinge
Ezingerweg 57A te MEPPEL

 

 

clubblad download