woensdag, 08 november 2017 13:08

Programma JO7 zaterdag 11 november aanstaande

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1        
  Deelnemers: 1 Heerenveen O7-3    
    2 Akkrum O7-1    
    3 Aengwirden O7-1    
    4 Heerenveen O7-1    
             
      Programma 11 november 2017    
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
7 10.00-10.12 A Akkrum JO7-1 - HeerenveenO7-3 - Skoatterwâld Heerenveen
8 10.00-10.12 B Heerenveen JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
9 10.15-10.27 A Aengwirden JO7-1 - Akkrum JO7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
10 10.15-10.27 B HeerenveenO7-3 - Heerenveen JO7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
               
  10.30-10.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
11 10.40-10.52 A Heerenveen JO7-1 - Akkrum JO7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
12 10.40-10.52 B Aengwirden JO7-1 - HeerenveenO7-3 - Skoatterwâld Heerenveen
               
  10.52-11.00   Penalties   Penalties    
               
      Competitieindeleing Poule II        
  Deelnemers: 1 Gorredijk O7-1      
    2 Heerenveen O7-2      
    3 Heerenveen O7-5      
    4 Jubbega O7-1      
    5 Jubbega O7-2      
               
      Programma 11 november 2017    
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
9 11.00-11.12 A Heerenveen O7-5 - Jubbega O7-2 - Skoatterwâld Heerenveen
10 11.00-11.12 B Heerenveen O7-2 - Jubbega JO7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
11 11.15-11.27 A Heerenveen O7-2 - Gorredijk O7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
12 11.15-11.27 B Jubbega JO7-1 - Heerenveen O7-5 - Skoatterwâld Heerenveen
               
  11.30-11.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
13 11.40-11.52 A Gorredijk O7-1 - Jubbega O7-2 - Skoatterwâld Heerenveen
14 11.40-11.52 B Heerenveen O7-5 - Heerenveen O7-2 - Skoatterwâld Heerenveen
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
15 11.55-12.07 A Jubbega O7-2 - Jubbega JO7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
16 11.55-12.07 B Heerenveen O7-5 - Gorredijk O7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
               
  12.10-12.15   Penalties   Penalties    
               
      Competitieindeleing Poule III        
  Deelnemers: 1 Mildam O7-2      
    2 SC Joure O7-2      
    3 SC Joure O7-1      
    4 Mildam O7-1      
    5 Heerenveen O7-4      
               
      Programma zaterdag 11 november 2017    
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
9 11.30-11.42 A SC Joure O7-1 - Heerenveen O7-4 - Hoge Zomerdijk Joure
10 11.30-11.42 B SC Joure O7-2 - Mildam O7-1 - Hoge Zomerdijk Joure
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
11 11.45-11.57 A SC Joure O7-2 - Mildam O7-2 - Hoge Zomerdijk Joure
12 11.45-11.57 B Mildam O7-1 - SC Joure O7-1 - Hoge Zomerdijk Joure
               
  12.00-12.10   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
13 12.10-12.22 A Mildam O7-2 - Heerenveen O7-4 - Hoge Zomerdijk Joure
14 12.10-12.22 B SC Joure O7-1 - SC Joure O7-2 - Hoge Zomerdijk Joure
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
15 12.25-12.37 A Heerenveen O7-4 - Mildam O7-1 - Hoge Zomerdijk Joure
16 12.25-12.37 B SC Joure O7-1 - Mildam O7-2 - Hoge Zomerdijk Joure
               
  12.40-12.45   Penalties   Penalties    

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 18 november 2017
 MSC MSC 1 - VV Heerenveen 1 VV

Aanvang: 19.30 uur

Sportpark Ezinge
Ezingerweg 57A te MEPPEL

 

 

clubblad download