dinsdag, 14 november 2017 13:14

Programma JO7 van zaterdag 18 november aanstaande

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1        
  Deelnemers: 1 Heerenveen O7-3    
    2 Akkrum O7-1    
    3 Aengwirden O7-1    
    4 Heerenveen O7-1    
             
      Programma 18 november 2017    
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
13 10.00-10.12 A HeerenveenO7-3 - Akkrum JO7-1   Skoatterwâld Heerenveen
14 10.00-10.12 B Aengwirden JO7-1 - Heerenveen JO7-1   Skoatterwâld Heerenveen
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
15 10.15-10.27 A Akkrum JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
16 10.15-10.27 B Heerenveen JO7-1 - HeerenveenO7-3 - Skoatterwâld Heerenveen
               
  10.30-10.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
17 10.40-10.52 A Akkrum JO7-1 - Heerenveen JO7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
18 10.40-10.52 B HeerenveenO7-3 - Aengwirden JO7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
               
  10.52-11.00   Penalties   Penalties    
               
      Competitieindeleing Poule II        
  Deelnemers: 1 Gorredijk O7-1      
    2 Heerenveen O7-2      
    3 Heerenveen O7-5      
    4 Jubbega O7-1      
    5 Jubbega O7-2      
               
      Programma zaterdag 18 november 2017    
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
17 09.00-09.12 A Heerenveen O7-2 - Jubbega O7-2 - Sportpark Kortezwaag
18 09.00-09.12 B Gorredijk O7-1 - Jubbega JO7-1 - Sportpark Kortezwaag
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
19 09.15-09.27 A Jubbega O7-2 - Heerenveen O7-5 - Sportpark Kortezwaag
20 09.15-09.27 B Jubbega JO7-1 - Heerenveen O7-2 - Sportpark Kortezwaag
               
  09.30-09.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
21 09.40-09.52 A Gorredijk O7-1 - Heerenveen O7-2 - Sportpark Kortezwaag
22 09.40-09.52 B Heerenveen O7-5 - Jubbega JO7-1 - Sportpark Kortezwaag
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
23 09.55-10.07 A Jubbega O7-2 - Gorredijk O7-1 - Sportpark Kortezwaag
24 09.55-10.07 B Heerenveen O7-5 - Heerenveen O7-2 - Sportpark Kortezwaag
               
  10.10-10.15   Penalties   Penalties    
               
      Competitieindeleing Poule III        
  Deelnemers: 1 Mildam O7-2      
    2 SC Joure O7-2      
    3 SC Joure O7-1      
    4 Mildam O7-1      
    5 Heerenveen O7-4      
               
      Programma zaterdag 18 november 2017    
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
17 11.00-11.12 A SC Joure O7-2 - Heerenveen O7-4 - Skoatterwâld Heerenveen
18 11.00-11.12 B Mildam O7-2 - Mildam O7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
19 11.15-11.27 A Heerenveen O7-4 - SC Joure O7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
20 11.15-11.27 B Mildam O7-1 - SC Joure O7-2 - Skoatterwâld Heerenveen
               
  09.30-09.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
21 11.40-11.52 A Mildam O7-2 - SC Joure O7-2 - Skoatterwâld Heerenveen
22 11.40-11.52 B SC Joure O7-1 - Mildam O7-1 - Skoatterwâld Heerenveen
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
23 11.55-12.07 A Heerenveen O7-4 - Mildam O7-2 - Skoatterwâld Heerenveen
24 11.55-12.07 B SC Joure O7-1 - SC Joure O7-2 - Skoatterwâld Heerenveen
               
  12.10-12.15   Penalties   Penalties    

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 18 november 2017
 MSC MSC 1 - VV Heerenveen 1 VV

Aanvang: 19.30 uur

Sportpark Ezinge
Ezingerweg 57A te MEPPEL

 

 

clubblad download