vrijdag, 24 november 2017 08:18

Uitslagen en standen en programma van 25 november 2017 JO7

Geschreven door Pieter Benedictus
  Uitslagen 4 november 2017    
         
Poule I Team thuis   Team Gasten Uitslag
Wed 1 HeerenveenO7-3 - Akkrum JO7-1 2-2
Wed 2 Aengwirden JO7-1 - Heerenveen JO7-1 0-0
Wed 3 Akkrum JO7-1 - Aengwirden JO7-1 0-2
Wed 4 Heerenveen JO7-1 - HeerenveenO7-3 1-5
Wed 5 Akkrum JO7-1 - Heerenveen JO7-1 0-0
Wed 6 HeerenveenO7-3 - Aengwirden JO7-1 0-5
         
Poule II Team thuis   Team Gasten Uitslag
Wed 1 Gorredijk O7-1 - Heerenveen O7-2 0-0
Wed 2 Heerenveen O7-5 - Jubbega JO7-1 1-1
Wed 3 Jubbega O7-2 - Gorredijk O7-1 1-0
Wed 4 Heerenveen O7-2 - Heerenveen O7-5 1-3
Wed5 Jubbega JO7-1 - Jubbega O7-2 0-0
Wed 6 Gorredijk O7-1 - Heerenveen O7-5 1-1
Wed 7 Jubbega O7-2   Heerenveen O7-2 1-2
Wed 8 Jubbega JO7-1   Gorredijk O7-1 1-2
         
Poule III Team thuis   Team Gasten Uitslag
Wed 1 Mildam O7-2 - SC Joure 7-2 0-4
Wed 2 SC Joure O7-1 - Mildam O7-1 6-1
Wed 3 Heerenveen O7-4 - Mildam O7-1 2-3
Wed 4 SC Joure O7-2 - SC Joure O7-1 5-3
Wed5 Mildam O7-1 - Heerenveen O7-4 3-2
Wed 6 Mildam O7-2 - SC Joure O7-1 1-4
Wed 7 Heerenveen O7-4   SC Joure O7-2 2-2
Wed 8 Mildam O7-1   Mildam O7-2 0-4
  Uitslagen 11 november 2017    
Poule I Team thuis   Team Gasten Uitslag
Wed 7 Akkrum JO7-1 - HeerenveenO7-3 2-2
Wed 8 Heerenveen JO7-1 - Aengwirden JO7-1 1-1
Wed 9 Aengwirden JO7-1 - Akkrum JO7-1 1-2
Wed 10 HeerenveenO7-3 - Heerenveen JO7-1 4-3
Wed 11 Heerenveen JO7-1 - Akkrum JO7-1 2-5
Wed 12 Aengwirden JO7-1 - HeerenveenO7-3 5-2
         
WD Team thuis   Team Gasten Uitslag
Wed 9 Heerenveen O7-5 - Jubbega O7-2 1-1
Wed 10 Heerenveen O7-2 - Jubbega JO7-1 1-1
Wed 11 Heerenveen O7-2 - Gorredijk O7-1 4-0
Wed 12 Jubbega JO7-1 - Heerenveen O7-5 0-1
Wed 13 Gorredijk O7-1 - Jubbega O7-2 0-5
Wed 14 Heerenveen O7-5 - Heerenveen O7-2 3-1
Wed 15 Jubbega O7-2 - Jubbega JO7-1 2-2
Wed 16 Heerenveen O7-5 - Gorredijk O7-1 6-0
         
Poule III Team thuis   Team Gasten Uitslag
Wed 9 SC Joure O7-1 - Heerenveen O7-4 2-4
Wed 10 SC Joure O7-2 - Mildam O7-1 4-1
Wed 11 SC Joure O7-2 - Heerenveen O7-4 2-1
Wed 12 Mildam O7-1 - Heerenveen O7-4 -
Wed 13 SC Joure O7-1 - SC Joure O7-2 1-1
Wed 14 Heerenveen O7-4 - Mildam O7-1 -
Wed 15 SC Joure O7-1 - Mildam O7-1 4-4
Wed 16 SC Joure O7-1 - Mildam O7-2 -
  Uitslagen zaterdag 18 november 2017  
         
Poule I Team thuis   Team Gasten Uitslag
Wed 13 HeerenveenO7-3 - Akkrum JO7-1 3-0
Wed 14 Aengwirden JO7-1 - Heerenveen JO7-1 6-2
Wed 15 Akkrum JO7-1 - Aengwirden JO7-1 2-3
Wed 16 Heerenveen JO7-1 - HeerenveenO7-3 1-2
Wed 17 Akkrum JO7-1 - Heerenveen JO7-1 2-4
Wed 18 HeerenveenO7-3 - Aengwirden JO7-1 4-7
         
Poule II Team thuis   Team Gasten Uitslag
Wed 17 Heerenveen O7-2 - Jubbega O7-2 2-5
Wed 18 Gorredijk O7-1 - Jubbega JO7-1 1-1
Wed 19 Jubbega O7-2 - Heerenveen O7-5 2-2
Wed 20 Jubbega JO7-1 - Heerenveen O7-2 0-3
Wed 21 Gorredijk O7-1 - Heerenveen O7-2 0-1
Wed 22 Heerenveen O7-5 - Jubbega JO7-1 -
Wed 23 Jubbega O7-2 - Gorredijk O7-1 5-0
Wed 24 Heerenveen O7-5 - Heerenveen O7-2 5-3
         
Poule III Team thuis   Team Gasten Uitslag
17 SC Joure O7-2 - Heerenveen O7-4 2-0
18 SC Joure O7-1   Mildam O7-1 1-1
19 Heerenveen O7-4 - SC Joure O7-1 2-4
20 Mildam O7-1 - SC Joure O7-2 2-5
21 SC Joure O7-1 - SC Joure O7-2 3-4
22 Heerenveen O7-4 - Mildam O7-1 1-5

 

Standen per 18 november   2017                 
                 
Poule 1                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO7-1 9 6 2 1 20 30 13 17
Heerenveen JO7-3 9 4 2 3 14 24 26 -2
Heerenveen JO7-1 9 1 3 5 6 14 25 -11
Akkrum JO7-1 9 2 3 4 9 15 19 -4
                 
Poule 2                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen J07-5 9 5 4 0 19 23 10 13
Jubbega O7-2 9 4 4 1 16 22 10 12
Heerenveen J07-2 10 4 2 4 14 18 18 0
Gorredijk O7-1 10 1 3 6 6 4 -25 -21
Jubbega O7-1 8 0 5 3 5 6 10 -4
                 
Poule 3                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
SC Joure O7-2 6 5 1 0 16 18 8 10
SC Joure JO7-1 6 1 3 2 6 15 15 0
Mildam O7-1 5 1 2 2 5 13 16 -3
Heerenveen O7-4 5 1 0 4 3 8 15 -7

 

    Competitieindeling Poule 1        
  Deelnemers: 1 Heerenveen O7-3    
    2 Akkrum O7-1    
    3 Aengwirden O7-1    
    4 Heerenveen O7-1    
             
      Programma 25 november 2017    
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
19 09.00-09.12   Akkrum JO7-1 - HeerenveenO7-3 - By de Fjilden Tjalleberd
20 09.00-09.12   Heerenveen JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - By de Fjilden Tjalleberd
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
21 09.15-09.27 A Aengwirden JO7-1 - Akkrum JO7-1 - By de Fjilden Tjalleberd
22 09.15-09.27 B HeerenveenO7-3 - Heerenveen JO7-1 - By de Fjilden Tjalleberd
               
  09.30-09.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
23 10.40-10.52   Heerenveen JO7-1 - Akkrum JO7-1 - By de Fjilden Tjalleberd
24 10.40-10.52   Aengwirden JO7-1 - HeerenveenO7-3 - By de Fjilden Tjalleberd
               
  10.52-11.00   Penalties   Penalties    
               
  Deelnemers:   Competitieindeleing Poule II        
    1 Gorredijk O7-1      
    2 Heerenveen O7-2      
    3 Heerenveen O7-5      
    4 Jubbega O7-1      
    5 Jubbega O7-2      
               
      Programma zaterdag 25 november 2017    
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
25 10.00-10.12 A Jubbega JO7-1 - Jubbega O7-2 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
26 10.00-10.12 B Gorredijk O7-1 - Heerenveen O7-5 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
27 10.15-10.27 A Jubbega O7-2 - Heerenveen O7-2 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
28 10.15-10.27 B Jubbega JO7-1 - Gorredijk O7-1 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
               
  10.30-10.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
29 10.40-10.52 A Heerenveen O7-5 - Jubbega O7-2 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
30 10.40-10.52 B Heerenveen O7-2 - Jubbega JO7-1 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
31 10.55-11.07 A Gorredijk O7-1 - Heerenveen O7-2 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
32 10.55-11.07 B Jubbega JO7-1 - Heerenveen O7-5 - Sportpark 't Heidefjild Jubbega
               
  09.52-10.00   Penalties   Penalties    
               
      Competitieindeleing Poule III        
  Deelnemers: 1 Mildam O7-2      
    2 SC Joure O7-2      
    3 SC Joure O7-1      
    4 Mildam O7-1      
    5 Heerenveen O7-4      
               
      Programma zaterdag 25 november 2017    
WD Tijd Veld Team thuis   Team Gasten Uitslag Accommodatie
17 09.00-09.12 A Heerenveen O7-4 - SC Joure O7-2 - Sportpark de Wissel
18 09.00-09.12 B Mildam O7-1   SC Joure O7-1 - Sportpark de Wissel
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team gasten Uitslag Accommodatie
19 09.15-09.27 A SC Joure O7-1 - Heerenveen O7-4 - Sportpark de Wissel
20 09.15-09.27 B SC Joure O7-2 - Mildam O7-1 - Sportpark de Wissel
               
  09.30-09.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team gasten Uitslag Accommodatie
21 09.40-09.52 A SC Joure O7-2 - SC Joure O7-1 - Sportpark de Wissel
22 09.40-09.52 B Mildam O7-1 - Heerenveen O7-4 - Sportpark de Wissel
               
               
  09:55-10:00       Penalties    

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 25 februari aanstaande

Aanvang: 14.00 uur

Silvolde SC Silvolde 1VV Heerenveen 1 VV

Sportpark De Munsterman
Munstermanstraat 2 te SILVOLDE

 

clubblad download