dinsdag, 12 december 2017 12:04

Winterstop en Circuittraining

Geschreven door Jeugdcommissie

Winterstop: 17 december tot 15 januari

Het sportcomplex is met ingang van 17 december ’17 gesloten. Vanaf dat moment kan er niet meer worden getraind. Op 15 januari ’18 kunnen de noppen weer uit de kast. Vanaf die datum zijn de velden weer open en kunnen alle teams de veldtraining hervatten.

Circuittraining

De circuittraining zit al in de winterslaap, nadat de laatste training van 7 december helaas niet meer door kon gaan. Na de winter komt er weer een verse lichting trainers van het CIOS hun geleerde theorie weer in praktijk brengen bij onze O11 tot O7. De exacte datum van de start van de voorjaarsreeks laat nog even op zich wachten. Deze wordt later bekend gemaakt. We zijn nog even in afwachting van het CIOS….

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 26 januari 2020

Aanvang: 14.00 uur
VV VV Heerenveen 1 - Noordster 1 noordster 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma

 

Zaterdag 25 januari 2020 
(update: 19/1 - 19:14)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download