zaterdag, 27 januari 2018 18:27

Uitslagen zaalvoetbal 20 januari

Geschreven door Pieter Benedictus

 Uitslagen van de zaalvoetbal-wedstrijden op 20 januari:

Uitslagen 20 januari 2018 Expansiehal Jubbega   
Tijd Poule Team 1 Team 2 Uitslag
13.00 - 13.12 JO9-E 2. Heerenveen JO9-4 1. Udiros JO8-1 5-0
13.12 - 13.24 JO9-E 4. Aengwirden JO9-3 3.Jubbega JO9-4 0-4
13.24 - 13.36 JO9-E 1. Udiros JO8-1 5. Heerenveen JO8-6 0-3
13.36 - 13.48 JO9-E 3.Jubbega JO9-4 2. Heerenveen JO9-4 0-1
13.48 -14.00 JO9-E 5. Heerenveen JO8-6 4. Aengwirden JO9-3 0-0
14.00 - 14.12 JO9-E 3.Jubbega JO9-4 1. Udiros JO8-1 7-0
14.12 -14.24 JO9-E 2. Heerenveen JO9-4 5. Heerenveen JO8-6 1-2
14.24 -14.36 JO9-E 1. Udiros JO8-1 4. Aengwirden JO9-3 0-2
14.36 -14.48 JO9-E 5. Heerenveen JO8-6 3.Jubbega JO9-4 0-4
14.48 - 15.00 JO9-E 4. Aengwirden JO9-3 2. Heerenveen JO9-4 2-2
         
Tijd Poule Team 1 Team 2 Uitslag
15.00 - 15.12 JO9-D 2.Aengwirden JO9-2 1.Heerenveen JO8-4 3-1
15.12 - 15.24 JO9-D 4.Udiros JO9-1 3.Jubbega JO9-3 4-0
15.24 - 15.36 JO9-D 1.Heerenveen JO8-4 5.Heerenveen JO8-3 1-1
15.36 - 15.48 JO9-D 3.Jubbega JO9-3 2.Aengwirden JO9-2 2-0
15.48 - 16.00 JO9-D 5.Heerenveen JO8-3 4.Udiros JO9-1 0-3
16.00 - 16.12 JO9-D 3.Jubbega JO9-3 1.Heerenveen JO8-4 1-1
16.12 - 16.24 JO9-D 2.Aengwirden JO9-2 5.Heerenveen JO8-3 1-1
16.24 - 16.36 JO9-D 1.Heerenveen JO8-4 4.Udiros JO9-1 0-4
16.36 - 16.48 JO9-D 5.Heerenveen JO8-3 3.Jubbega JO9-3 3-2
16.48 - 17.00 JO9-D 4.Udiros JO9-1 2.Aengwirden JO9-2 3-0
         
 Uitslagen 20 januari 2018 Sportzaal Oude- en Nieuwehorne  
Tijd Poule Team 1 Team 2 Uitslag
16.00 -16.12 JO13-D 2.Udiros 13-2 1.Heerenveen JO13-6A 5-0
16.12 -16.24 JO13-D 4.Heerenveen JO13 7A 3.Aengqwirdwen JO13-2 0-4
16.24 - 16.36 JO13-D 1.Heerenveen JO13-6A 5 Heerenveen MO13-1 3-0
16.36 - 16.48 JO13-D 3.Aengqwirdwen JO13-2 2.Udiros 13-2 0-1
16.48 - 17.00 JO13-D 5 Heerenveen MO13-1 4.Heerenveen JO13 7A 3-0
17.00 - 17.12 JO13-D 3.Aengqwirdwen JO13-2 1.Heerenveen JO13-6A 4-1
17.12 - 17.24 JO13-D 2.Udiros 13-2 5 Heerenveen MO13-1 5-0
17.24 - 17.36 JO13-D 1.Heerenveen JO13-6A 4.Heerenveen JO13 7A 0-1
17.36 - 17.48 JO13-D 5 Heerenveen MO13-1 3.Aengqwirdwen JO13-2 1-0
17.48-18.00 JO13-D 4.Heerenveen JO13 7A 2.Udiros 13-2 2-6
         
  Uitslagen 20 januari 2018 Tsjillan Langweer  
Tijd Poule Team 1 Team 2 Uitslag
10.00 - 10.12 JO11-E 1.Aengwirden JO9-1 2.Heerenveen JO8-2 -
10.12 - 10.24 JO11-E 3.Read-Swart JO9-1 4.Heerenveen JO9-5 -
10.24 - 10.36 JO11-E 5.Jubbega JO9-2 1.Aengwirden JO9-1 0-5
10.36 - 10.48 JO11-E 2.Heerenveen JO8-2 3.Read-Swart JO9-1 -
10.48 - 11.00 JO11-E 4.Heerenveen JO9-5 5.Jubbega JO9-2 -
11.00 - 11.12 JO11-E 1.Aengwirden JO9-1 3.Read-Swart JO9-1 5-0
11.12 - 11.24 JO11-E 5.Jubbega JO9-2 2.Heerenveen JO8-2 -
11.24 - 11.36 JO11-E 4.Heerenveen JO9-5 1.Aengwirden JO9-1 -
11.36 - 11.48 JO11-E 3.Read-Swart JO9-1 5.Jubbega JO9-2 2-6
11.48 - 12.00 JO11-E 2.Heerenveen JO8-2 4.Heerenveen JO9-5 -
         
  Uitslagen 20 januari 2018 Doniahal Sint Nicolaasga  
Tijd Poule Team 1 Team 2 Uitslag
09.00 - 09.15 JO9-F 2. Mildam JO9-1 1. Heerenveen MO9-1 1-0
09.15 -09.30 JO9-F 4. Read-Swart JO8-1 3. Heerenveen JO8-5 2-0
09.30 -09.45 JO9-F 3. Heerenveen JO8-5 1. Heerenveen MO9-1 0-3
09.45 -10.00 JO9-F 4. Read-Swart JO8-1 2. Mildam JO9-1 0-3
10.00 - 10.15 JO9-F 1. Heerenveen MO9-1 4. Read-Swart JO8-1 0-0
10.15 - 10.30 JO9-F 3. Heerenveen JO8-5 2. Mildam JO9-1 0-6
         
Tijd Poule Team 1 Team 2 Uitslag
10.30 - 10.45 JO11-A 1.Heerenveen JO11-3 2.Heerenveen JO10-1 0-3
10.45 - 11.00 JO11-A 3.Heerenveen JO10-2 1.Heerenveen JO11-3 0-3
11.00 - 11.15 JO11-A 2.Heerenveen JO10-1 3.Heerenveen JO10-2 3--1
11.15 - 11.30 JO11-A 2.Heerenveen JO10-1 1.Heerenveen JO11-3 4--1
11.30 - 11.45 JO11-A 1.Heerenveen JO11-3 3.Heerenveen JO10-2 0-2
11.45 - 12.00 JO11-A 3.Heerenveen JO10-2 2.Heerenveen JO10-1 0-7
         
Tijd Poule Team 1 Team 2 Uitslag
12.00 - 12.15 JO11-B 1.Heerenveen JO10-3 2.Udiros JO11-1 0-2
12.15 - 12.30 JO11-B 3.Aengwirden JO11-1 1.Heerenveen JO10-3 3-0
12.30 - 12.45 JO11-B 2.Udiros JO11-1 3.Aengwirden JO11-1 0-1
12.45 - 13.00 JO11-B 2.Udiros JO11-1 1.Heerenveen JO10-3 3-0
13.00 - 13.15 JO11-B 1.Heerenveen JO10-3 3.Aengwirden JO11-1 1--3
13.15 - 13.30 JO11-B 3.Aengwirden JO11-1 2.Udiros JO11-1 1--1
         
Tijd Poule Team 1 Team 2 Uitslag
13.30 - 13.45 JO11-C 1. Heerenveen JO11-4 2. Jubbega JO11-2 2--3
13.45 - 14.00 JO11-C 3. Read-Swart J011-1 1. Heerenveen JO11-4 0-0
14.00 - 14.15 JO11-C 2. Jubbega JO11-2 3. Read-Swart J011-1 2-0
14.15 - 14.30 JO11-C 2. Jubbega JO11-2 1. Heerenveen JO11-4 3--2
14.30 - 14.45 JO11-C 1. Heerenveen JO11-4 3. Read-Swart J011-1 0-3
14.45 - 15.00 JO11-C 3. Read-Swart J011-1 2. Jubbega JO11-2 1--1
         
Tijd Poule Team 1 Team 2 Uitslag
15.00 -15.15 JO11-F 1.Heerenveen MO11-2 2.Read-Swart JO11-2 0-2
15.15 -15.30 JO11-F 3.Heerenveen JO10-5 4.Jubbega O11-4 1--2
15.30 -15.45 JO11-F 1.Heerenveen MO11-2 3.Heerenveen JO10-5 0-3
15.45 -16.00 JO11-F 2.Read-Swart JO11-2 4.Jubbega O11-4 5--3
16.00 -16.15 JO11-F 4.Jubbega O11-4 1.Heerenveen MO11-2 3--1
16.15 - 16.30 JO11-F 2.Read-Swart JO11-2 3.Heerenveen JO10-5 1--1