dinsdag, 20 maart 2018 09:08

Nieuwe sponsor: Arie Brink Advocaten

Geschreven door Sponsorcommissie
 Edwin Roskammer (l) van de sponsorcommissie bezegelde de overeenkomst met een ferme handdruk met Arie Brink. Edwin Roskammer (l) van de sponsorcommissie bezegelde de overeenkomst met een ferme handdruk met Arie Brink.

Het nieuwste lid van onze sponsorclub is een oude bekende. Arie Brink draagt VV Heerenveen al jaren een warm hart toe. Zijn advocatenkantoor ABE Advocaten ( www.abeadvocaten.nl ) is bordsponsor geworden. Edwin Roskammer (l) van de sponsorcommissie bezegelde de overeenkomst met een ferme handdruk. Welkom!

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 21 oktober 2018
Aanvang: 14.00 uur

 VV VV Heerenveen 1 - VV Bergum 1 Bergum 

Sportpark Skoatterwâld

 

clubblad download