zaterdag, 02 juni 2018 13:36

Meiden VV Heerenveen MO13-2 KAMPIOEN!

Geschreven door coach MO13-2

Op zaterdag 19 mei 2018 hebben de meiden van de MO13-2 in de uitwedstrijd tegen Irnsum MO13-2 het kampioenschap van de najaarscompetitie in de 2e klasse 08 behaald. Met nog twee wedstrijden te gaan was de voorsprong op de andere ploegen zo groot dat ze niet meer in te halen waren.

Het kampioenschap werd uiteraard gevierd. Op zaterdag 26 mei 2018 speelden de meiden onder grote publieke belangstelling op Sportpark Skoatterwâld tegen de meiden van Gorredijk MO13-1. In deze wedstrijd lieten de meiden wederom zien hoe goed ze kunnen voetballen. Met geweldige inzet, goed samenspel en vooral veel plezier wisten de meiden te winnen met 6-0! Hierna barstte het feest los.
De meiden gingen onder luid applaus op de foto met een mooie rode roos en natuurlijk de kampioenssjaal! In de kantine ging het feest nog even door. Een grote taart met daarop een prachtige teamfoto werd opgegeten, met daar achteraan de felbegeerde kampioenspatat!

Voor de winter kampioen als MO11-1 en nu kampioen met de MO13-2!

Trainer/coaches Ytzen Stoelwinder en Oeds Draaisma en natuurlijk de meiden van de MO13-2, van harte gefeliciteerd met het kampioenschap namens alle ouders en andere trouwe supporters!!

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 26 januari 2020

Aanvang: 14.00 uur
VV VV Heerenveen 1 - Noordster 1 noordster 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma

 

Zaterdag 25 januari 2020 
(update: 19/1 - 19:14)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download