zondag, 19 augustus 2018 12:28

UPDATE 19 augustus 2018 voorlopige teamindeling jeugdteams

Geschreven door de Technische Commissie

Beste leden/ouders,

Hieronder vinden jullie de herziene voorlopige indelingen van de jeugdteams voor het nieuwe seizoen, dit naar aanleiding van de inloopavond. Nieuwe leden worden aan het begin van het seizoen ingedeeld. Zoals eerder gecommuniceerd naar de leden hebben de Technische Commissie en de Jeugdcommissie geprobeerd volgens een zorgvuldig en weloverwogen procedure de teams samen te stellen. Lees ook het artikel van de Technische Commissie waarin de selectieprocedure wordt toegelicht.

Voor algemene informatie kunt u contact opnemen met de Jeugdcommissie.

 

 

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 23 september 2018
Aanvang: 14.00 uur

fvc FVC 1 - VV Heerenveen 1 VV

Sportcomplex Wiarda
Ublingaplantage 6 te LEEUWARDEN

 

clubblad download