woensdag, 29 augustus 2018 16:07

Afhalen kledingtassen op 4 september

Geschreven door

De bekerteams hebben inmiddels hun kledingtas ontvangen. Voor alle overige teams staan de tassen klaar op dinsdag 4 september. Deze kunnen afgehaald worden tussen 18.30 en 19.30 in het kledingmagazijn op de eerste verdieping. Kun je als leider niet zorg dan even dat een andere ouder de tas kan halen. Kom je er niet uit, vragen kunnen gesteld worden op . Wij wensen alle teams een mooi voetbalseizoen!

Kledingcommissie VV Heerenveen

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 23 september 2018
Aanvang: 14.00 uur

fvc FVC 1 - VV Heerenveen 1 VV

Sportcomplex Wiarda
Ublingaplantage 6 te LEEUWARDEN

 

clubblad download