zondag, 02 september 2018 17:47

SKW activiteitenlocatie voor Kinderwoud Bosplaats

Geschreven door

Vanaf maandag 3 september zal de vestiging Bosplaats van kinderopvang Kinderwoud gebruikmaken van SKW voor activiteiten voor kinderen van 8 tot 12 jaar. Op maandag, dinsdag en donderdag zullen zij op SKW zijn van circa 14.30 tot 17.30 met circa 15 kinderen. Zij maken gebruik van de ontvangstkamer achterin de kantine en van het buitenterrein rond de pannekooi en een deel van veld 3 (indien de staat van het veld dat toelaat). Er zijn steeds meer voetbalverenigingen waar kinderopvangactiviteiten plaatsvinden. Een win-win situatie, zo worden capaciteitsproblemen opgelost en het past in een gezonde leefstijl voor kinderen. Voor vragen kun je een mail sturen naar .

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 25 november 2018
Aanvang: 14.00 uur

  Gomos Gomos 1VV Heerenveen 1 Bergum

Sportpark sportterrein Schapendrift
Schapendrift 1 te NORG

Woensdag 28 november 2018
Aanvang: 20.00 uur

butienpost VV Buitenpost 1VV Heerenveen 1 Bergum
(BEKER)

Sportpark De Swadde
Jeltingalaan 80 te BUITENPOST

 

 

clubblad download