woensdag, 03 oktober 2018 16:58

Programma JO7 zaterdag 6 oktober aanstaande

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1 najaar 2018    
  Deelnemers: 1 SC Joure JO7-1   12.00 uur  
    2 SC Joure JO7-2   12.00 uur  
    3 Heerenveen JO7-1   09.00 uur  
    4 Akkrum JO7-1   10.30 uur  
               
      Programma zaterdag 6 oktober 2018 te Akkrum    
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
13 10.30 - 10.42 A SC Joure JO7-1 - SC Joure JO7-2 - Sportpark de Meine
14 10.30 - 10.42 B Heerenveen JO7-1 - Akkrum JO7-1 - Sportpark de Meine
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
15 10.45 -10.57 A SC Joure JO7-1 - Heerenveen JO7-1 - Sportpark de Meine
16 10.45 -10.57 B SC Joure JO7-2 - Akkrum JO7-1 - Sportpark de Meine
               
  11.00 -11.10   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
17 11.10 -11.22 A SC Joure JO7-1 - Akkrum JO7-1 - Sportpark de Meine
18 11.10 -11.22 B SC Joure JO7-2 - Heerenveen O7-1 - Sportpark de Meine
               
  11.25 - 11.30   Penalties   Penalties    
               
    Competitieindeling Poule 2 najaar 2018    
  Deelnemers: 1 Heerenveen JO7-2   09.00 uur    
    2 Gorredijk JO7-1   10.00 uur    
    3 Gorredijk JO7-2   10.00 uur    
    4 JubbegaJO7-1   09.30 uur    
               
      Programma zaterdag 6 oktober 2018 te Heerenveen    
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
13 09.00-09.12 A Heerenveen JO7-2 - Gorredijk JO7-1 - Sportpark Skoatterwald
14 09.00-09.12 B Gorredijk JO7-2 - JubbegaJO7-1 - Sportpark Skoatterwald
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
15 09.15-09.27 A Heerenveen JO7-2 - Gorredijk JO7-2 - Sportpark Skoatterwald
16 09.15-09.27 B Gorredijk JO7-1 - JubbegaJO7-1 - Sportpark Skoatterwald
               
  09.30-09.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
17 09.40-09.52 A JubbegaJO7-1 - Heerenveen JO7-2 - Sportpark Skoatterwald
18 09.40-09.52 B Gorredijk JO7-1 - Gorredijk JO7-2 - Sportpark Skoatterwald
               
  09.55- 10.00   Penalties   Penalties    
               
               
    Competitieindeling Poule 3 najaar 2018    
  Deelnemers: 1 Heerenveen JO7-5   09.00 uur    
    3 Heerenveen JO7-4   09.00 uur    
    4 Heerenveen JO7-3   09.00 uur    
               
      Programma zaterdag 6 oktober 2018 te Heerenveen    
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
7 09.00 - 09.10 A Heerenveen JO7-5 - Heerenveen JO7-4 - Sportpark Skoatterwald
               
      Heerenveen JO7-3   Vrij    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
8 09.10 - 09.20 A Heerenveen JO7-4 - Heerenveen JO7-3 - Sportpark Skoatterwald
               
      Heerenveen JO7-5   Vrij    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
9 09.20 - 09.30 A Heerenveen JO7-3 - Heerenveen JO7-5 - Sportpark Skoatterwald
               
      Heerenveen JO7-4   Vrij    
               
  09.30 - 09.40   Drinken en Fruit        
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
10 09.40 - 9.50   Heerenveen JO7-4 - Heerenveen JO7-5 - Sportpark Skoatterwald
               
      Heerenveen JO7-3   Vrij    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
11 09.50 - 10.00   Heerenveen JO7-3 - Heerenveen JO7-4 - Sportpark Skoatterwald
               
      Heerenveen JO7-5   Vrij    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
12 10.00 - 10.10    Heerenveen JO7-5 - Heerenveen JO7-3 - Sportpark Skoatterwald
               
  10.10 - 10.15   Penalties   Penalties    

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 21 oktober 2018
Aanvang: 14.00 uur

 VV VV Heerenveen 1 - VV Bergum 1 Bergum 

Sportpark Skoatterwâld

 

clubblad download