maandag, 19 november 2018 22:19

Nieuwe data vrijwilligerswerk!

Geschreven door

Schrijf je nu in voor een vrijwilligerstaak na de winterstop. In het online systeem kun je nu inschrijven voor een kantindienst, kledingverkoop, hulp bij toernooien en voor de schoonmaakdag. Ga snel naar de kalender en kies de datum die jou past! Doe dat in ieder geval voor 1 januari 2019. 

Let op: Er geldt een nieuw beleid dat onlangs is goedgekeurd door de leden op de algemene ledenvergadering. Samengevat: van ieder lid wordt minimaal 5 uren vrijwilligerwerk gevraagd. Indien niet aan deze gevraagde inzet wordt voldaan, dan volgt een incasso voor een vrijwilligersbijdrage van 100 euro (per gezin) aan het einde van het seizoen. Het gehele document vind je op deze site onder de knop documenten.  

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 11 mei 2019

Aanvang: 19.30 uur

VV VV Heerenveen 1 - VV Gomos 1 gomos

Sportpark Skoatterwâld

Weekprogramma

clubblad download