vrijdag, 23 november 2018 14:10

Schema JO7 zaterdag 24 november aanstaande

Geschreven door Pieter Benedictus
  Competitieindeling Poule 1 najaar 2018
Deelnemers: 1 Heerenveen JO7-1   09:00 uur
  2 Heerenveen JO7-2   09:00 uur
  3 Gorredijk JO7-1   10.00 uur
  4 Akkrum JO7-1   10.30 uur

 

      Programma 24 november 2018 te Heerenveen    
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
19 09.00-09.12 A Heerenveen JO7-2 - Heerenveen JO7-1 - Sportpark Skoatterwald
20 09.00-09.12 B Akkrum JO7-1 - Gorredijk JO7-1 - Sportpark Skoatterwald
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
21 09.15-09.27 A Gorredijk JO7-1 - Heerenveen JO7-1 - Sportpark Skoatterwald
22 09.15-09.27 B Akkrum JO7-1 - Heerenveen JO7-2 - Sportpark Skoatterwald
               
  09.30-09.40   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
23 09.40-09.52 A Heerenveen JO7-1 - Akkrum JO7-1 - Sportpark Skoatterwald
24 09.40-09.52 B Gorredijk JO7-1 - Heerenveen JO7-2 - Sportpark Skoatterwald
               
  09.55- 10.00   Penalties   Penalties    
               
    Competitieindeling Poule II najaar 2018    
  Deelnemers: 1 Heerenveen JO7-3   09.00 uur    
    2 Gorredijk JO7-2   10.00 uur    
    3 JubbegaJO7-1   10.00 uur    
    4 Gorredijk JO7-3   10.00 uur    
    5 Langezwaag JO7-1   09.00 uur    
               
      Programma zaterdag 24 november 2018 te Gorredijk    
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
25 10.00-10.12 A Gorredijk JO7-3 - Langezwaag JO7-1 - Sportpark Kortezwaag
26 10.00-10.12 B Heerenveen JO7-3 - JubbegaJO7-1 - Sportpark Kortezwaag
               
      Gorredijk JO7-2   Vrij    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
27 10.15-10.27 A Langezwaag JO7-1 - Gorredijk JO7-2 - Sportpark Kortezwaag
28 10.15-10.27 B Gorredijk JO7-3 - Heerenveen JO7-3 - Sportpark Kortezwaag
               
      JubbegaJO7-1   Vrij    
               
  10.30-10.40   Penalties   Penalties    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
29 10.40-10.52 A Langezwaag JO7-1 - Langezwaag JO7-1 - Sportpark Kortezwaag
30 10.40-10.52 B Gorredijk JO7-3 - Gorredijk JO7-3 - Sportpark Kortezwaag
               
      Heerenveen JO7-3   Vrij    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
31 10.55-11.07 A Gorredijk JO7-2 - Heerenveen JO7-3 - Sportpark Kortezwaag
32 10.55-11.07 B Gorredijk JO7-3 - JubbegaJO7-1 - Sportpark Kortezwaag
               
      Langezwaag JO7-1   Vrij    
               
    Competitieindeling Poule 3 najaar 2018    
  Deelnemers: 1 SC Joure JO7-1   14.30 uur    
    2 SC Joure JO7-2   14,30 uur    
    3 Heerenveen JO7-4   09.00 uur    
    4 Heerenveen JO7-5   09.00 uur    
    5 Heerenveen JO7-6   09.00 uur    
               
      Programma 24 november 2018 te Joure    
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
19 14.30-14.42 A SC Joure JO7-2 - SC Joure JO7-1 - Sportpark Hogezomerdijk
20 14.30-14.42 B Heerenveen JO7-5 - Heerenveen JO7-4 - Sportpark Hogezomerdijk
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
21 14.45-14.57 A Heerenveen JO7-4 - SC Joure JO7-1 - Sportpark Hogezomerdijk
22 14.45-14.57 B Heerenveen JO7-5 - SC Joure JO7-2 - Sportpark Hogezomerdijk
               
  15.00-15.10   Pauze   Pauze    
               
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Accommodatie
23 15.10-15.22 A SC Joure JO7-1 - Heerenveen JO7-5 - Sportpark Hogezomerdijk
24 15.10-15.22 B Heerenveen JO7-4 - SC Joure JO7-2 - Sportpark Hogezomerdijk
               
  15.25- 15.30   Penalties   Penalties   Accommodatie

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 16 december 2018

Aanvang: 14.00 uur

Bergum VV Heerenveen 1  - WVV 1 wvv  

Sportpark Skoatterwâld

 

 

Weekprogramma

clubblad download