zondag, 25 november 2018 11:26

Heel vv Heerenveen bakt!

Geschreven door Martin Horst
Samen gaan we taarten maken om geld in te zamelen voor aankoop van voetbalmaterialen. De aftrap van de actie is zaterdag 1 december. Hoe werkt het? Per leeftijdsgroep van 0-8 t/m 0-13 (33 teams) 1 team-1 taart per week aanleveren in de kantine. Zodoende zijn er elk weekend zeven taarten te verkopen. Per punt gaan ze €1,50 kosten en de opbrengst gaat volledig naar de aankoop van materialen en dit gaan we laten zien. Er is gekozen voor: 
hoedjes groot en klein.  
hesjes
ballen 
 
Alle bak-informatie wordt via de coördinatoren naar de leiders gestuurd en verder verspreid onder alle ouders van de teams. De eerste ronde van de actie loopt vijf weekenden (1dec-16feb). Lekker bakken!⚽️.

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 11 mei 2019

Aanvang: 19.30 uur

VV VV Heerenveen 1 - VV Gomos 1 gomos

Sportpark Skoatterwâld

Weekprogramma

clubblad download