maandag, 17 december 2018 17:55

JO15-1 zwemt 22 december a.s. voor ALS!

Geschreven door Sytse Flapper

StoneAge Inc. (een Amerikaans bedrijf, is een internationaal vooraanstaande producent van apparatuur voor hoge druk reiniging en geautomatiseerde systemen) is de trotse kledingsponsor van VV Heerenveen JO15-1.

StoneAge doneert een substantieel bedrag in een 'community' pot, een bedrag dat ten goede moet komen aan de community (gemeenschap). Dat kan van alles zijn, zoals kledingsponsoring aan de JO15-1 waarvoor wij toestemming voor hebben gevraagd en gekregen. Aan deze sponsoring zit ook een verplichting gekoppeld om weer iets terug te doen voor de community.

Als tegenprestatie is het voetbalteam opgegeven voor de ALS Estafette KerstSwim op 22 december a.s. in Sportstad. De estafette wordt georganiseerd voor Stichting ALS Nederland en de organisatie is in handen vanHZ&PC Heerenveen en Sparkled by Light4U uit Joure. De bedoeling is dat elk team 500 meter in totaal zwemt in een zo snel mogelijke tijd. Elk team bestaat uit 10 zwemmers die elk 50 meter zwemmen.

Meer informatie staat op de site https://kerstswimsparkledbylightyou.alsacties.nl/team/stoneage-vv-heerenveen-jo15-1

De bedoeling is dat we natuurlijk proberen om zoveel mogelijk geld bij elkaar te zwemmen. Doneer daarom zelf, of vraag vrienden, familie en kennissen om persoonlijk op een speler of op naam van het team te doneren.

Deel dit bericht daarom gerust via facebook, linkedin, twitter, whatsapp etc.

 

Datum: 22 december 2018 

Locatie: Sportstad Heerenveen, Abe Lenstra Boulevard 23-Q

Ontvangst teams Estafette500: vanaf 18.30 uur 

Start programma Estafette500: 20:00 uur

Prijsuitreiking Estafette500: 21:00 uur

 

We hopen dat dit initiatief wordt gewaardeerd, laten we onszelf èn onze kinderen duidelijk maken dat niet alles vanzelfsprekend is, zeker een goede gezondheid niet!!

Mochten er nog vragen en of opmerkingen zijn dan horen we dat uiteraard graag.

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Weekprogramma

SKW gesloten
 Zie berichtje, klik hier
 

Trainingsschema seizoen 2020-2021 (versie 27-07-2020)

Trainingsschema 2020 2021 (27 07 2020)(afbeelding)

Klik hier pdftrainingsschema dd 27-07-2020

Houd de website goed in de gaten, door diverse redenen kan het trainingsschema aangepast worden.

 

clubblad download