donderdag, 03 januari 2019 10:37

Gezocht: beheerders

Geschreven door Bestuur VV Heerenveen

Wie wil ons team komen versterken? We zijn dringend op zoek naar beheerders, voor de zondag en als oproepkracht. Je krijgt hiervoor een vrijwilligersbijdrage. Wil je eerst meer weten over de inhoud van de functie, werktijden enzovoort, neem dan gerust contact op met Nel de Boer, parkmanager. Haar telefoonnummer is 06- 46744372

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 23 maart 2019

Aanvang: 19.30 uur

VV VV Heerenveen 1 - VV Sneek Wit Zwart Sneek

Sportpark Skoatterwâld

Weekprogramma

clubblad download