dinsdag, 08 januari 2019 11:41

Programma Gemeentelijke zaalcompetitie 12 januari 2019

Geschreven door Pieter Benedictus
    Programma 12 januari 2019 te Jubbega
Tijd Poule Team 1   Team 2
08.00 - 08.12 JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 2.Heerenveen MO13-3
08-12 - 08.24 JO13-D 3.Udiros 13-2 - 4.Heerenveen MO13-2
08.24 - 08.36 JO13-D 5 Heerenveen JO12-4 - 1.Aengwirden JO12-1
08.36 - 08.48 JO13-D 2.Heerenveen MO13-3 - 3.Udiros 13-2
08.48. - 09.00 JO13-D 4.Heerenveen MO13-2 - 5 Heerenveen JO12-4
09.00 - 09.12 JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 3.Udiros 13-2
09-12 - 09.24 JO13-D 5 Heerenveen JO12-4   2.Heerenveen MO13-3
09.24 - 09.36 JO13-D 4.Heerenveen MO13-2   1.Aengwirden JO12-1
09.36 - 09.48 JO13-D 3.Udiros 13-2   5 Heerenveen JO12-4
09.48-10.00 JO13-D 2.Heerenveen MO13-3   4.Heerenveen MO13-2
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
10.00 - 10.12 JO11-C 1. Udiros JO10-1 - 2. Heerenveen JO10-4
10.12 - 10.24 JO11-C 3. Heerenveen JO11-5 - 4.Aengwirden JO10-1
10.24 - 10.36 JO11-C 5.Heerenveen MO11-1 - 1. Udiros JO10-1
10.36 - 10.48 JO11-C 2. Heerenveen JO10-4 - 3. Heerenveen JO11-5
10.48 - 11.00 JO11-C 4.Aengwirden JO10-1 - 5.Heerenveen MO11-1
11.00 - 11.12 JO11-C 1. Udiros JO10-1 - 3. Heerenveen JO11-5
11.12 -  11.24 JO11-C 5.Heerenveen MO11-1 - 2. Heerenveen JO10-4
11.24 - 11.36 JO11-C 4.Aengwirden JO10-1 - 1. Udiros JO10-1
11.36 - 11.48 JO11-C 3. Heerenveen JO11-5 - 5.Heerenveen MO11-1
11.48 - 12.00 JO11-C 2. Heerenveen JO10-4 - 4.Aengwirden JO10-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
12.00 - 12.12 JO11-D 1.Jubbega JO10-2 - 2.Heerenveen MO11-2
12.12 - 12.24 JO11-D 3.Nieuweschoot JO10-1 - 4.Heerenveen JO10-5
12.24 - 12.36 JO11-D 5.Jubbega MO11-1 - 1.Jubbega JO10-2
12.36 - 12.48 JO11-D 2.Heerenveen MO11-2 - 3.Nieuweschoot JO10-1
12.48 - 13.00 JO11-D 4.Heerenveen JO10-5 - 5.Jubbega MO11-1
13.00 - 13.12 JO11-D 1.Jubbega JO10-2 - 3.Nieuweschoot JO10-1
13.12 - 13.24 JO11-D 5.Jubbega MO11-1 - 2.Heerenveen MO11-2
13.24 -13.36 JO11-D 4.Heerenveen JO10-5 - 1.Jubbega JO10-2
13.36 - 13.48 JO11-D 3.Nieuweschoot JO10-1 - 5.Jubbega MO11-1
13.48 - 14.00 JO11-D 2.Heerenveen MO11-2 - 4.Heerenveen JO10-5
         
    Programma 12 januari  2019 Doniahal St Nicolaasga 
Tijd Poule Team 1   Team 2
09.00 - 09.15 JO13-C 1.Aengwirden JO13-2 - 2. Heerenveen JO12-5
09.15 -09.30 JO13-C 3.Nieuweschoot JO12-1 - 4. Heerenveen J013-3A
09.30 -09.45 JO13-C 1.Aengwirden JO13-2 - 3.Nieuweschoot JO12-1
09.45 -10.00 JO13-C 2. Heerenveen JO12-5 - 4. Heerenveen J013-3A
10.00 - 10.15 JO13-C 4. Heerenveen J013-3A - 1.Aengwirden JO13-2
10.15 - 10.30 JO13-C 2. Heerenveen JO12-5 - 3.Nieuweschoot JO12-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
10.30 - 10.45 JO9-C 1.Heerenveen JO8-3 - 2 Nieweschoot JO8-1
10.45 - 11.00 JO9-C 3.Jubbega JO9-2 - 4.Heerenveen JO9-6
11.00 - 11.15 JO9-C 1.Heerenveen JO8-3 - 3.Jubbega JO9-2
11.15 - 11.30 JO9-C 2 Nieweschoot JO8-1 - 4.Heerenveen JO9-6
11.30 - 11.45 JO9-C 4.Heerenveen JO9-6 - 1.Heerenveen JO8-3
11.45 - 12.00 JO9-C 2 Nieweschoot JO8-1 - 3.Jubbega JO9-2
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
12.00 - 12.15 JO9-D 1.Heerenveen JO9-7M - 2.Heerenveen JO8-4
12.15 - 12.30 JO9-D 3.Udiros JO9-1 - 4.Aengwirden JO8-1
12.30 - 12.45 JO9-D 1.Heerenveen JO9-7M - 3.Udiros JO9-1
12.45 - 13.00 JO9-D 2.Heerenveen JO8-4 - 4.Aengwirden JO8-1
13.00 - 13.15 JO9-D 4.Aengwirden JO8-1 - 1.Heerenveen JO9-7M
13.15 - 13.30 JO9-D 2.Heerenveen JO8-4 - 3.Udiros JO9-1
         
    Programma 12 januari 2019  MFC Tjalleberd
Tijd Poule Team 1   Team 2
09.00 - 09.15 JO7-A 1.Heerenveen JO7-1 - 2.Heerenveen JO7-4
09.15 -09.30 JO7-A 3.Aengwirden JO7-1 - 4.Jubbega JO7-1
09.30 -09.45 JO7-A 1.Heerenveen JO7-1 - 3.Aengwirden JO7-1
09.45 -10.00 JO7-A 2.Heerenveen JO7-4 - 4.Jubbega JO7-1
10.00 - 10.15 JO7-A 4.Jubbega JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-1
10.15 - 10.30 JO7-A 2.Heerenveen JO7-4 - 3.Aengwirden JO7-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
10.30 - 10.42 JO7-B 1.Heerenveen JO7-3 - 2.Heerenveen JO7-2
10.42 - 10.54 JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 4. Akkrum JO7-1
10.54 - 11.06 JO7-B 5.Heerenveen JO7-5 - 1.Heerenveen JO7-3
11.06 - 11.18 JO7-B 2.Heerenveen JO7-2 - 3.Udiros JO7-1
11.18 - 11.30 JO7-B 4. Akkrum JO7-1 - 5.Heerenveen JO7-5
11.30 - 11.42 JO7-B 1.Heerenveen JO7-3 - 3.Udiros JO7-1
11.42 - 11.54 JO7-B 5.Heerenveen JO7-5 - 2.Heerenveen JO7-2
11.54 - 12.06 JO7-B 4. Akkrum JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-3
12.06 - 12.18 JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 5.Heerenveen JO7-5
12.18 - 12.30 JO7-B 2.Heerenveen JO7-2 - 4. Akkrum JO7-1

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 23 maart 2019

Aanvang: 19.30 uur

VV VV Heerenveen 1 - VV Sneek Wit Zwart Sneek

Sportpark Skoatterwâld

Weekprogramma

clubblad download