dinsdag, 15 januari 2019 15:08

Uitslagen en standen per 12 januari 2019 en het programma van 19 januari 2019

Geschreven door Pieter Benedictus
  Uitslagen  12 januari 2019       
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 2.Heerenveen MO13-3 0-0
JO13-D 3.Udiros 13-2 - 4.Heerenveen MO13-2 3-0
JO13-D 5 Heerenveen JO12-4 - 1.Aengwirden JO12-1 1-5
JO13-D 2.Heerenveen MO13-3 - 3.Udiros 13-2 1-1
JO13-D 4.Heerenveen MO13-2 - 5 Heerenveen JO12-4 0-4
JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 3.Udiros 13-2 0-1
JO13-D 5 Heerenveen JO12-4   2.Heerenveen MO13-3 5-2
JO13-D 4.Heerenveen MO13-2   1.Aengwirden JO12-1 1-5
JO13-D 3.Udiros 13-2   5 Heerenveen JO12-4 2-0
JO13-D 2.Heerenveen MO13-3   4.Heerenveen MO13-2 1-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO11-C 1. Udiros JO10-1 - 2. Heerenveen JO10-4 3-1
JO11-C 3. Heerenveen JO11-5 - 4.Aengwirden JO10-1 2-2
JO11-C 5.Heerenveen MO11-1 - 1. Udiros JO10-1 0-2
JO11-C 2. Heerenveen JO10-4 - 3. Heerenveen JO11-5 0-2
JO11-C 4.Aengwirden JO10-1 - 5.Heerenveen MO11-1 1-2
JO11-C 1. Udiros JO10-1 - 3. Heerenveen JO11-5 2-2
JO11-C 5.Heerenveen MO11-1 - 2. Heerenveen JO10-4 0-1
JO11-C 4.Aengwirden JO10-1 - 1. Udiros JO10-1 1-3
JO11-C 3. Heerenveen JO11-5 - 5.Heerenveen MO11-1 4-0
JO11-C 2. Heerenveen JO10-4 - 4.Aengwirden JO10-1 0-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO11-D 1.Jubbega JO10-2 - 2.Heerenveen MO11-2 1-0
JO11-D 3.Nieuweschoot JO10-1 - 4.Heerenveen JO10-5 3-2
JO11-D 5.Jubbega MO11-1 - 1.Jubbega JO10-2 1-0
JO11-D 2.Heerenveen MO11-2 - 3.Nieuweschoot JO10-1 1-3
JO11-D 4.Heerenveen JO10-5 - 5.Jubbega MO11-1 1-1
JO11-D 1.Jubbega JO10-2 - 3.Nieuweschoot JO10-1 0-5
JO11-D 5.Jubbega MO11-1 - 2.Heerenveen MO11-2 1-0
JO11-D 4.Heerenveen JO10-5 - 1.Jubbega JO10-2 6-0
JO11-D 3.Nieuweschoot JO10-1 - 5.Jubbega MO11-1 0-0
JO11-D 2.Heerenveen MO11-2 - 4.Heerenveen JO10-5 1-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-C 1.Aengwirden JO13-2 - 2. Heerenveen JO12-5 3-1
JO13-C 3.Nieuweschoot JO12-1 - 4. Heerenveen J013-3A 4-0
JO13-C 1.Aengwirden JO13-2 - 3.Nieuweschoot JO12-1 3-0
JO13-C 2. Heerenveen JO12-5 - 4. Heerenveen J013-3A 2-3
JO13-C 4. Heerenveen J013-3A - 1.Aengwirden JO13-2 0-0
JO13-C 2. Heerenveen JO12-5 - 3.Nieuweschoot JO12-1 0-2
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO9-C 1.Heerenveen JO8-3 - 2 Nieweschoot JO8-1 2-3
JO9-C 3.Jubbega JO9-2 - 4.Heerenveen JO9-6 3-0
JO9-C 1.Heerenveen JO8-3 - 3.Jubbega JO9-2 0-5
JO9-C 2 Nieweschoot JO8-1 - 4.Heerenveen JO9-6 1-1
JO9-C 4.Heerenveen JO9-6 - 1.Heerenveen JO8-3 1-0
JO9-C 2 Nieweschoot JO8-1 - 3.Jubbega JO9-2 0-3
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO9-D 1.Heerenveen JO9-7M - 2.Heerenveen JO8-4 0-0
JO9-D 3.Udiros JO9-1 - 4.Aengwirden JO8-1 4-0
JO9-D 1.Heerenveen JO9-7M - 3.Udiros JO9-1 1-5
JO9-D 2.Heerenveen JO8-4 - 4.Aengwirden JO8-1 0-1
JO9-D 4.Aengwirden JO8-1 - 1.Heerenveen JO9-7M 3-0
JO9-D 2.Heerenveen JO8-4 - 3.Udiros JO9-1 1-7
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO7-A 1.Heerenveen JO7-1 - 2.Heerenveen JO7-4 3-1
JO7-A 3.Aengwirden JO7-1 - 4.Jubbega JO7-1 0-0
JO7-A 1.Heerenveen JO7-1 - 3.Aengwirden JO7-1 6-0
JO7-A 2.Heerenveen JO7-4 - 4.Jubbega JO7-1 4-0
JO7-A 4.Jubbega JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-1 0-2
JO7-A 2.Heerenveen JO7-4 - 3.Aengwirden JO7-1 2-3
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO7-B 1.Heerenveen JO7-3 - 2.Heerenveen JO7-2 1-3
JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 4. Akkrum JO7-1 0-3
JO7-B 5.Heerenveen JO7-5 - 1.Heerenveen JO7-3 0-6
JO7-B 2.Heerenveen JO7-2 - 3.Udiros JO7-1 2-0
JO7-B 4. Akkrum JO7-1 - 5.Heerenveen JO7-5 12-0
JO7-B 1.Heerenveen JO7-3 - 3.Udiros JO7-1 0-1
JO7-B 5.Heerenveen JO7-5 - 2.Heerenveen JO7-2 0-6
JO7-B 4. Akkrum JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-3 2-0
JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 5.Heerenveen JO7-5 2-0
JO7-B 2.Heerenveen JO7-2 - 4. Akkrum JO7-1 2-2

 

Standen per 12 januari 2019                
                 
HoofdklasseJO13                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
1e klasse JO13-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO13-3B 0 0 0 0 0 0 0 0
Udiros O13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
1e klasse JO13-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO13-2 3 2 1 0 7 6 1 5
Nieuweschoot JO12-1 3 2 0 1 6 6 3 3
Heerenveen JO13-3A 3 1 1 1 5 3 6 -3
Heerenveen JO12-5 3 0 0 3 0 3 8 -5
                 
2e klasse JO13-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Udiros JO13-2 4 3 1 0 10 7 1 6
Aengwirden JO12-1 4 2 1 1 7 10 3 7
Heerenveen JO12-4 4 2 0 2 6 10 9 1
Heerenveen MO13-3 4 1 2 1 5 4 6 -2
Heerenveen MO13-2 4 0 0 4 0 1 13 -12
                 
Hoofdklasse JO11                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
1e klasse JO11-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
2e klasse JO11-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Udiros JO10-1 4 3 1 0 10 10 4 6
Heerenveen JO11-5 4 2 2 0 8 10 4 6
Heerenveen JO10-4 4 1 1 2 4 2 5 -3
Heerenveen MO11-1 4 1 0 3 3 2 8 -6
Aengwirden JO10-1 4 0 2 2 2 4 7 -3
                 
2e klasse JO11-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Nieuweschoot JO10-1 4 3 0 1 10 11 3 8
Jubbega MO11-1 4 2 2 0 8 3 1 2
Heerenveen JO10-5 4 1 1 2 4 9 5 4
Heerenveen MO11-2 4 1 0 3 3 2 5 -3
Jubbega JO10-2 4 1 0 3 3 1 12 -11
                 
Hoofdklasse JO9                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
1e klasse JO9                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
2e Klasse JO9-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Jubbega JO9-2 3 3 0 0 9 11 0 11
Nieuweschoot JO8-1 3 1 1 1 4 4 6 -2
Heerenveen JO9-6 3 1 1 1 4 2 4 -2
Heerenveen JO8-3 3 0 0 3 0 2 9 -7
                 
2e klasse JO9-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Udiros JO9-1 3 3 0 0 9 16 2 14
Aengwirden JO8-1 3 2 0 1 6 4 4 0
Heerenveen JO9-7M 3 0 1 2 1 1 8 -7
Heerenveen JO8-4 3 0 1 2 1 1 8 -7
                 
1e klasse JO7-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO7-1 3 3 0 0 9 11 1 10
Aengwirden JO7-1 3 1 1 1 4 3 8 -5
Heerenveen JO7-4 3 1 0 2 3 7 6 1
Jubbega JO7-1 3 0 1 2 1 0 6 -6
                 
1e klasse JO7-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Akkrum JO7-1 4 3 1 0 10 19 2 17
Heerenveen JO7-2 4 3 1 0 10 13 3 10
Heerenveen JO7-3 4 1 0 3 3 7 6 1
Udoros JO7-1 4 2 0 2 6 3 5 -2
Heerenveen JO7-5 4 0 0 4 0 0 26 -26

 

    Programma 19 januari 2019  Expansiehal Jubbega
Tijd Poule Team 1   Team 2
08.00 - 08.15 JO13-A 1.Heerenveen JO12-3 - 2.Heerenveen JO12-2
08.15 - 08.30 JO13-A 3.Jubbega JO13-1 - 4. Jubbega JO13-2
08.30 - 08.45 JO13-A 1.Heerenveen JO12-3 - 3.Jubbega JO13-1
08.45 - 09.00 JO13-A 2.Heerenveen JO12-2 - 4. Jubbega JO13-2
09.00 - 09.15 JO13-A 4. Jubbega JO13-2 - 1.Heerenveen JO12-3
09.15 -09.30 JO13-A 2.Heerenveen JO12-2 - 3.Jubbega JO13-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
09.30 -09.45 JO13-B 1. Udiros O13-1 - 2.Heerenveen JO13-3B
09.45 -10.00 JO13-B 3.Aengwirden JO13-1 - 4.Heerenveen MO13-1
10.00 - 10.15 JO13-B 1. Udiros O13-1 - 3.Aengwirden JO13-1
10.15 - 10.30 JO13-B 2.Heerenveen JO13-3B - 4.Heerenveen MO13-1
10.30 - 10.45 JO13-B 4.Heerenveen MO13-1 - 1.Udiros JO9-1
10.45 - 11.00 JO13-B 2.Heerenveen JO13-3B - 3.Aengwirden JO13-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
11.00 - 11.15 JO11-A 1.Heerenveen JO11-3 - 2.Heerenveen JO10-2
11.15 - 11.30 JO11-A 3.Jubbega JO10-1 - 4.Heerenveen JO11-2
11.30 - 11.45 JO11-A 1.Heerenveen JO11-3 - 3.Jubbega JO10-1
11.45 - 12.00 JO11-A 2.Heerenveen JO10-2 - 4.Heerenveen JO11-2
12.00 - 12.15 JO11-A 4.Heerenveen JO11-2 - 1.Heerenveen JO11-3
12.15 - 12.30 JO11-A 2.Heerenveen JO10-2 - 3.Jubbega JO10-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
12.30 - 12.45 JO11-B 1.Heerenveen JO10-3 - 2.Aengwirden JO11-1
12.45 - 13.00 JO11-B 3.Heerenveen JO11-4 - 4.Jubbega JO11-2
13.00 - 13.15 JO11-B 1.Heerenveen JO10-3 - 3.Heerenveen JO11-4
13.15 - 13.30 JO11-B 2.Aengwirden JO11-1 - 4.Jubbega JO11-2
13.30 - 13.45 JO11-B 4.Jubbega JO11-2 - 1.Heerenveen JO10-3
13.45 - 14.00 JO11-B 2.Aengwirden JO11-1 - 3.Heerenveen JO11-4
         
    Programma 19 januari 2019  Doniahal Sint Nicolaasga
Tijd Poule Team 1   Team 2
11.00 - 11.15 JO9-A 1. Heerenveen JO9-2 - 2. Heerenveen JO9-3
11.15 - 11.30 JO9-A 3. Heerenveen JO8-1 - 4. Jubbega JO9-1
11.30 - 11.45 JO9-A 1. Heerenveen JO9-2 - 3. Heerenveen JO8-1
11.45 - 12.00 JO9-A 2. Heerenveen JO9-3 - 4. Jubbega JO9-1
12.00 - 12.15 JO9-A 4. Jubbega JO9-1 - 1. Heerenveen JO9-2
12.15 - 12.30 JO9-A 2. Heerenveen JO9-3 - 3. Heerenveen JO8-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
12.30 - 12.45 JO9-B 1.Heerenveen JO9-4 - 2.Aengwirden JO9-1
12.45 - 13.00 JO9-B 3.Heerenveen JO9-5 - 4.Heerenveen JO8-2
13.00 - 13.15 JO9-B 1.Heerenveen JO9-4 - 3.Heerenveen JO9-5
13.15 - 13.30 JO9-B 2.Aengwirden JO9-1 - 4.Heerenveen JO8-2
13.30 - 13.45 JO9-B 4.Heerenveen JO8-2 - 1.Heerenveen JO9-4
13.45 - 14.00 JO9-B 2.Aengwirden JO9-1 - 3.Heerenveen JO9-5

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 11 mei 2019

Aanvang: 19.30 uur

VV VV Heerenveen 1 - VV Gomos 1 gomos

Sportpark Skoatterwâld

Weekprogramma

clubblad download