dinsdag, 15 januari 2019 20:00

Douches bijna op temperatuur

Geschreven door

Vorige week vrijdag is een nieuw onderdeel geplaatst in de warmwaterinstallatie die het probleem van de koude douches moet oplossen. Het duurt enige dagen voordat dat ingeregeld is en ivm met de winterstop was het aardig afgekoeld. De douches lijken binnen enkele dagen helemaal op temperatuur te zijn en dat dient dan zo te blijven. Dat zullen we komende weken nauwlettend blijven volgen. 

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 11 mei 2019

Aanvang: 19.30 uur

VV VV Heerenveen 1 - VV Gomos 1 gomos

Sportpark Skoatterwâld

Weekprogramma

clubblad download