dinsdag, 22 januari 2019 13:06

Uitslagen en standen per 19 januari 2019 en het programma van zaterdag 26 januari 2019

Geschreven door Pieter Benedictus
  Uitslagen  19 januari 2019      
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-A 1.Heerenveen JO12-3 - 2.Heerenveen JO12-2 2-3
JO13-A 3.Jubbega JO13-1 - 4. Jubbega JO13-2 2-0
JO13-A 1.Heerenveen JO12-3 - 3.Jubbega JO13-1 5-0
JO13-A 2.Heerenveen JO12-2 - 4. Jubbega JO13-2 5-0
JO13-A 4. Jubbega JO13-2 - 1.Heerenveen JO12-3 1-0
JO13-A 2.Heerenveen JO12-2 - 3.Jubbega JO13-1 5-1
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-B 1. Udiros O13-1 - 2.Heerenveen JO13-3B 2-1
JO13-B 3.Aengwirden JO13-1 - 4.Heerenveen MO13-1 6-0
JO13-B 1. Udiros O13-1 - 3.Aengwirden JO13-1 1-1
JO13-B 2.Heerenveen JO13-3B - 4.Heerenveen MO13-1 2-2
JO13-B 4.Heerenveen MO13-1 - 1.Udiros JO9-1 0-4
JO13-B 2.Heerenveen JO13-3B - 3.Aengwirden JO13-1 2-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO11-A 1.Heerenveen JO11-3 - 2.Heerenveen JO10-2 2-1
JO11-A 3.Jubbega JO10-1 - 4.Heerenveen JO11-2 1-6
JO11-A 1.Heerenveen JO11-3 - 3.Jubbega JO10-1 1-2
JO11-A 2.Heerenveen JO10-2 - 4.Heerenveen JO11-2 0-7
JO11-A 4.Heerenveen JO11-2 - 1.Heerenveen JO11-3 5-1
JO11-A 2.Heerenveen JO10-2 - 3.Jubbega JO10-1 2-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO11-B 1.Heerenveen JO10-3 - 2.Aengwirden JO11-1 1-1
JO11-B 3.Heerenveen JO11-4 - 4.Jubbega JO11-2 2-0
JO11-B 1.Heerenveen JO10-3 - 3.Heerenveen JO11-4 0-1
JO11-B 2.Aengwirden JO11-1 - 4.Jubbega JO11-2 3-1
JO11-B 4.Jubbega JO11-2 - 1.Heerenveen JO10-3 2-2
JO11-B 2.Aengwirden JO11-1 - 3.Heerenveen JO11-4 2-1
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO9-A 1. Heerenveen JO9-2 - 2. Heerenveen JO9-3 3-0
JO9-A 3. Heerenveen JO8-1 - 4. Jubbega JO9-1 0-2
JO9-A 1. Heerenveen JO9-2 - 3. Heerenveen JO8-1 2-0
JO9-A 2. Heerenveen JO9-3 - 4. Jubbega JO9-1 0-1
JO9-A 4. Jubbega JO9-1 - 1. Heerenveen JO9-2 0-2
JO9-A 2. Heerenveen JO9-3 - 3. Heerenveen JO8-1 1-1
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO9-B 1.Heerenveen JO9-4 - 2.Aengwirden JO9-1 0-0
JO9-B 3.Heerenveen JO9-5 - 4.Heerenveen JO8-2 2-0
JO9-B 1.Heerenveen JO9-4 - 3.Heerenveen JO9-5 3-0
JO9-B 2.Aengwirden JO9-1 - 4.Heerenveen JO8-2 3-0
JO9-B 4.Heerenveen JO8-2 - 1.Heerenveen JO9-4 1-1
JO9-B 2.Aengwirden JO9-1 - 3.Heerenveen JO9-5 1-1

 

Standen per 19 januari 2019                
                 
HoofdklasseJO13                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen O12-2 3 3 0 0 9 13 4 9
Heerenveen O12-3 3 1 0 2 3 7 3 4
Jubbega JO13-2 3 1 0 2 3 1 7 -6
Jubbega JO13-1 3 1 0 2 3 3 10 -7
                 
1e klasse JO13-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Udiros JO13-1 3 2 1 0 7 7 2 5
Aegwirden JO13-1 3 1 1 1 4 7 `3 4
Heerenveen J013-3B 3 1 1 1 4 4 3 1
Heerenveen MO13-1 3 0 1 2 1 2 12 -10
                 
1e klasse JO13-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO13-2 3 2 1 0 7 6 1 5
Nieuweschoot JO12-1 3 2 0 1 6 6 3 3
Heerenveen JO13-3A 3 1 1 1 5 3 6 -3
Heerenveen JO12-5 3 0 0 3 0 3 8 -5
                 
2e klasse JO13-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Udiros JO13-2 4 3 1 0 10 7 1 6
Aengwirden JO12-1 4 2 1 1 7 10 3 7
Heerenveen JO12-4 4 2 0 2 6 10 9 1
Heerenveen MO13-2 4 1 0 3 3 2 12 -10
Heerenveen MO13-3 4 0 2 2 2 3 7 -4
                0
Hoofdklasse JO11                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO11-2 3 3 0 0 9 18 1 17
Jubbega JO10-1 3 1 0 2 3 3 8 -5
Heerenveen JO10-2 3 1 0 2 3 3 9 -6
Heerenveen JO11-3 3 1 0 2 3 3 9 -6
                 
1e klasse JO11-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO11-1 3 2 1 0 7 6 3 3
Heerenveen JO11-4 3 2 0 1 6 4 2 2
Heerenveen JO10-3 3 0 2 1 2 3 4 -1
Jubbega JO11-2 3 0 1 2 1 3 7 -4
                 
2e klasse JO11-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Udiros JO10-1 4 3 1 0 10 10 4 6
Heerenveen JO11-5 4 2 2 0 8 10 4 6
Aengwirden JO10-1 4 1 2 1 5 5 6 -1
Heerenveen JO10-4 4 1 1 2 4 2 5 -3
Heerenveen MO11-1 4 1 0 3 3 1 9 -8
                 
2e klasse JO11-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Nieuweschoot JO10-1 4 3 0 1 10 11 3 8
Jubbega MO11-1 4 2 2 0 8 3 1 2
Heerenveen JO10-5 4 1 1 2 4 9 5 4
Heerenveen MO11-2 4 1 0 3 3 2 5 -3
Jubbega JO10-2 4 1 0 3 3 1 12 -11
                 
Hoofdklasse JO9                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO9-2 3 3 0 0 9 7 0 7
Jubbega JO9-1 3 2 0 1 6 3 2 1
Heerenveen JO8-1 3 0 1 2 1 1 5 -4
Heerenveen JO9-3 3 0 1 2 1 1 5 -4
                 
1e klasse JO9                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO9-1 3 1 2 0 5 4 1 3
Heerenveen JO9-4 3 1 2 0 5 4 1 3
Heerenveen JO9-5 3 1 1 1 4 3 4 -1
Heerenveen JO8-2 3 0 1 2 1 1 6 -5
                 
2e Klasse JO9-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Jubbega JO9-2 3 3 0 0 9 11 0 11
Nieuweschoot JO8-1 3 1 1 1 4 4 6 -2
Heerenveen JO9-6 3 1 1 1 4 2 4 -2
Heerenveen JO8-3 3 0 0 3 0 2 9 -7
                 
2e klasse JO9-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Udiros JO9-1 3 3 0 0 9 16 2 14
Aengwirden JO8-1 3 2 0 1 6 4 4 0
Heerenveen JO9-7M 3 0 1 2 1 1 8 -7
Heerenveen JO8-4 3 0 1 2 1 1 8 -7
                 
1e klasse JO7-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO7-1 3 3 0 0 9 11 1 10
Aengwirden JO7-1 3 1 1 1 4 3 8 -5
Heerenveen JO7-4 3 1 0 2 3 7 6 1
Jubbega JO7-1 3 0 1 2 1 0 6 -6
                 
1e klasse JO7-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Akkrum JO7-1 4 3 1 0 10 19 2 17
Heerenveen JO7-2 4 3 1 0 10 13 3 10
Heerenveen JO7-3 4 1 0 3 3 7 6 1
Udoros JO7-1 4 2 0 2 6 3 5 -2
Heerenveen JO7-5 4 0 0 4 0 0 26 -26

 

    Programma zaterdag 26 januari 2019 Expansiehal te Jubbega
Tijd Poule Team 1   Team 2
08.00 - 08.12 JO11-D 2.Heerenveen MO11-2 - 1.Jubbega JO10-2
08-12 - 08.24 JO11-D 4.Heerenveen JO10-5 - 3.Nieuweschoot JO10-1
08.24 - 08.36 JO11-D 1.Jubbega JO10-2 - 5.Jubbega MO11-1
08.36 - 08.48 JO11-D 3.Nieuweschoot JO10-1 - 2.Heerenveen MO11-2
08.48. - 09.00 JO11-D 5.Jubbega MO11-1 - 4.Heerenveen JO10-5
09.00 - 09.12 JO11-D 3.Nieuweschoot JO10-1 - 1.Jubbega JO10-2
09-12 - 09.24 JO11-D 2.Heerenveen MO11-2 - 5.Jubbega MO11-1
09.24 - 09.36 JO11-D 1.Jubbega JO10-2 - 4.Heerenveen JO10-5
09.36 - 09.48 JO11-D 5.Jubbega MO11-1 - 3.Nieuweschoot JO10-1
09.48-10.00 JO11-D 4.Heerenveen JO10-5 - 2.Heerenveen MO11-2
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
10.00 - 10.12 JO11-C 2. Heerenveen JO10-4 - 1. Udiros JO10-1
10.12 - 10.24 JO11-C 4.Aengwirden JO10-1 - 3. Heerenveen JO11-5
10.24 - 10.36 JO11-C 1. Udiros JO10-1 - 5.Heerenveen MO11-1
10.36 - 10.48 JO11-C 3. Heerenveen JO11-5 - 2. Heerenveen JO10-4
10.48 - 11.00 JO11-C 5.Heerenveen MO11-1 - 4.Aengwirden JO10-1
11.00 - 11.12 JO11-C 3. Heerenveen JO11-5 - 1. Udiros JO10-1
11.12 -  11.24 JO11-C 2. Heerenveen JO10-4 - 5.Heerenveen MO11-1
11.24 - 11.36 JO11-C 1. Udiros JO10-1 - 4.Aengwirden JO10-1
11.36 - 11.48 JO11-C 5.Heerenveen MO11-1 - 3. Heerenveen JO11-5
11.48 - 12.00 JO11-C 4.Aengwirden JO10-1 - 2. Heerenveen JO10-4
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
12.00 - 12.12 JO13-D 2.Heerenveen MO13-3 - 1.Aengwirden JO12-1
12.12 - 12.24 JO13-D 4.Heerenveen MO13-2 - 3.Udiros 13-2
12.24 - 12.36 JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 5 Heerenveen JO12-4
12.36 - 12.48 JO13-D 3.Udiros 13-2 - 2.Heerenveen MO13-3
12.48 - 13.00 JO13-D 5 Heerenveen JO12-4 - 4.Heerenveen MO13-2
13.00 - 13.12 JO13-D 3.Udiros 13-2 - 1.Aengwirden JO12-1
13.12 - 13.24 JO13-D 2.Heerenveen MO13-3 - 5 Heerenveen JO12-4
13.24 -13.36 JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 4.Heerenveen MO13-2
13.36 - 13.48 JO13-D 5 Heerenveen JO12-4 - 3.Udiros 13-2
13.48 - 14.00 JO13-D 4.Heerenveen MO13-2 - 2.Heerenveen MO13-3
         
    Programma 26 januari 2019 Doniahal Sint Nicolaasga
Tijd Poule Team 1   Team 2
09.00 - 09.15 JO9-D 2.Heerenveen JO8-4 - 1.Heerenveen JO9-7M
09.15 -09.30 JO9-D 4.Aengwirden JO8-1 - 3.Udiros JO9-1
09.30 -09.45 JO9-D 3.Udiros JO9-1 - 1.Heerenveen JO9-7M
09.45 -10.00 JO9-D 4.Aengwirden JO8-1 - 2.Heerenveen JO8-4
10.00 - 10.15 JO9-D 1.Heerenveen JO9-7M - 4.Aengwirden JO8-1
10.15 - 10.30 JO9-D 3.Udiros JO9-1 - 2.Heerenveen JO8-4
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
10.30 - 10.45 JO9-C 2 Nieweschoot JO8-1 - 1.Heerenveen JO8-3
10.45 - 11.00 JO9-C 4.Heerenveen JO9-6 - 3.Jubbega JO9-2
11.00 - 11.15 JO9-C 3.Jubbega JO9-2 - 1.Heerenveen JO8-3
11.15 - 11.30 JO9-C 4.Heerenveen JO9-6 - 2 Nieweschoot JO8-1
11.30 - 11.45 JO9-C 1.Heerenveen JO8-3 - 4.Heerenveen JO9-6
11.45 - 12.00 JO9-C 3.Jubbega JO9-2 - 2 Nieweschoot JO8-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
12.00 - 12.15 JO13-C 2. Heerenveen JO12-5 - 1.Aengwirden JO13-2
12.15 - 12.30 JO13-C 4. Heerenveen J013-3A - 3.Nieuweschoot JO12-1
12.30 - 12.45 JO13-C 3.Nieuweschoot JO12-1 - 1.Aengwirden JO13-2
12.45 - 13.00 JO13-C 4. Heerenveen J013-3A - 2. Heerenveen JO12-5
13.00 - 13.15 JO13-C 1.Aengwirden JO13-2 - 4. Heerenveen J013-3A
13.15 - 13.30 JO13-C 3.Nieuweschoot JO12-1 - 2. Heerenveen JO12-5
         
    Programma zaterdag 26 januari 2019 te Tjalleberd
Tijd Poule Team 1   Team 2
09.00 - 09.12 JO7-B 2.Heerenveen JO7-2 - 1.Heerenveen JO7-3
09.12 - 09.24 JO7-B 4. Akkrum JO7-1 - 3.Udiros JO7-1
09.24 - 09.36 JO7-B 1.Heerenveen JO7-3 - 5.Heerenveen JO7-5
09.36 - 09.48 JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 2.Heerenveen JO7-2
09.48 - 10.00 JO7-B 5.Heerenveen JO7-5 - 4. Akkrum JO7-1
10.00 -10.12 JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-3
10.12 - 10.24 JO7-B 2.Heerenveen JO7-2   5.Heerenveen JO7-5
10.24 - 10.36 JO7-B 1.Heerenveen JO7-3   4. Akkrum JO7-1
10.36 - 10.48 JO7-B 5.Heerenveen JO7-5   3.Udiros JO7-1
10.48 - 11.00 JO7-B 4. Akkrum JO7-1   2.Heerenveen JO7-2
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
11.00 - 11.15 JO7-A 2.Heerenveen JO7-4 - 1.Heerenveen JO7-1
11.15 - 11.30 JO7-A 4.Jubbega JO7-1 - 3.Aengwirden JO7-1
11.30 - 11.45 JO7-A 3.Aengwirden JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-1
11.45 - 12.00 JO7-A 4.Jubbega JO7-1 - 2.Heerenveen JO7-4
12.00 - 12.15 JO7-A 1.Heerenveen JO7-1 - 4.Jubbega JO7-1
12.15 - 12.30 JO7-A 3.Aengwirden JO7-1 - 2.Heerenveen JO7-4

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 24 februari 2019

Aanvang: 14.00 uur

VV VV Heerenveen 1 - WVV 1 wvv 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma

clubblad download