maandag, 28 januari 2019 09:23

Uitslagen en standen 26 januari 2019, programma zaterdag 2 en 9 februari 2019

Geschreven door Pieter Benedictus
  Uitslagen zaterdag 26 januari 2019    
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO11-D 2.Heerenveen MO11-2 - 1.Jubbega JO10-2 1-1
JO11-D 4.Heerenveen JO10-5 - 3.Nieuweschoot JO10-1 1-1
JO11-D 1.Jubbega JO10-2 - 5.Jubbega MO11-1 1-2
JO11-D 3.Nieuweschoot JO10-1 - 2.Heerenveen MO11-2 4-0
JO11-D 5.Jubbega MO11-1 - 4.Heerenveen JO10-5 1-4
JO11-D 3.Nieuweschoot JO10-1 - 1.Jubbega JO10-2 5-0
JO11-D 2.Heerenveen MO11-2 - 5.Jubbega MO11-1 1-1
JO11-D 1.Jubbega JO10-2 - 4.Heerenveen JO10-5 0-2
JO11-D 5.Jubbega MO11-1 - 3.Nieuweschoot JO10-1 1-0
JO11-D 4.Heerenveen JO10-5 - 2.Heerenveen MO11-2 3-1
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO11-C 2. Heerenveen JO10-4 - 1. Udiros JO10-1 0-4
JO11-C 4.Aengwirden JO10-1 - 3. Heerenveen JO11-5 0-2
JO11-C 1. Udiros JO10-1 - 5.Heerenveen MO11-1 2-1
JO11-C 3. Heerenveen JO11-5 - 2. Heerenveen JO10-4 4-0
JO11-C 5.Heerenveen MO11-1 - 4.Aengwirden JO10-1 0-2
JO11-C 3. Heerenveen JO11-5 - 1. Udiros JO10-1 0-1
JO11-C 2. Heerenveen JO10-4 - 5.Heerenveen MO11-1 0-0
JO11-C 1. Udiros JO10-1 - 4.Aengwirden JO10-1 2-0
JO11-C 5.Heerenveen MO11-1 - 3. Heerenveen JO11-5 0-6
JO11-C 4.Aengwirden JO10-1 - 2. Heerenveen JO10-4 2-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-D 2.Heerenveen MO13-3 - 1.Aengwirden JO12-1 0-6
JO13-D 4.Heerenveen MO13-2 - 3.Udiros 13-2 0-3
JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 5 Heerenveen JO12-4 4-1
JO13-D 3.Udiros 13-2 - 2.Heerenveen MO13-3 4-0
JO13-D 5 Heerenveen JO12-4 - 4.Heerenveen MO13-2 2-1
JO13-D 3.Udiros 13-2 - 1.Aengwirden JO12-1 1-2
JO13-D 2.Heerenveen MO13-3 - 5 Heerenveen JO12-4 1-1
JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 4.Heerenveen MO13-2 5-0
JO13-D 5 Heerenveen JO12-4 - 3.Udiros 13-2 1-4
JO13-D 4.Heerenveen MO13-2 - 2.Heerenveen MO13-3 1-1
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO9-D 2.Heerenveen JO8-4 - 1.Heerenveen JO9-7M 1-0
JO9-D 4.Aengwirden JO8-1 - 3.Udiros JO9-1 2-2
JO9-D 3.Udiros JO9-1 - 1.Heerenveen JO9-7M 3-1
JO9-D 4.Aengwirden JO8-1 - 2.Heerenveen JO8-4 0-0
JO9-D 1.Heerenveen JO9-7M - 4.Aengwirden JO8-1 0-2
JO9-D 3.Udiros JO9-1 - 2.Heerenveen JO8-4 3-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO9-C 2 Nieweschoot JO8-1 - 1.Heerenveen JO8-3 2-2
JO9-C 4.Heerenveen JO9-6 - 3.Jubbega JO9-2 0-4
JO9-C 3.Jubbega JO9-2 - 1.Heerenveen JO8-3 3-1
JO9-C 4.Heerenveen JO9-6 - 2 Nieweschoot JO8-1 1-0
JO9-C 1.Heerenveen JO8-3 - 4.Heerenveen JO9-6 1-1
JO9-C 3.Jubbega JO9-2 - 2 Nieweschoot JO8-1 1-2
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-C 2. Heerenveen JO12-5 - 1.Aengwirden JO13-2 0-2
JO13-C 4. Heerenveen J013-3A - 3.Nieuweschoot JO12-1 2-2
JO13-C 3.Nieuweschoot JO12-1 - 1.Aengwirden JO13-2 1-0
JO13-C 4. Heerenveen J013-3A - 2. Heerenveen JO12-5 1-5
JO13-C 1.Aengwirden JO13-2 - 4. Heerenveen J013-3A 1-0
JO13-C 3.Nieuweschoot JO12-1 - 2. Heerenveen JO12-5 1-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO7-B 2.Heerenveen JO7-2 - 1.Heerenveen JO7-3 4-0
JO7-B 4. Akkrum JO7-1 - 3.Udiros JO7-1 2-0
JO7-B 1.Heerenveen JO7-3 - 5.Heerenveen JO7-5 3-0
JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 2.Heerenveen JO7-2 0-8
JO7-B 5.Heerenveen JO7-5 - 4. Akkrum JO7-1 0-6
JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-3 2-0
JO7-B 2.Heerenveen JO7-2   5.Heerenveen JO7-5 8-0
JO7-B 1.Heerenveen JO7-3   4. Akkrum JO7-1 1-7
JO7-B 5.Heerenveen JO7-5   3.Udiros JO7-1 1-6
JO7-B 4. Akkrum JO7-1   2.Heerenveen JO7-2 4-3
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO7-A 2.Heerenveen JO7-4 - 1.Heerenveen JO7-1 1-3
JO7-A 4.Jubbega JO7-1 - 3.Aengwirden JO7-1 0-0
JO7-A 3.Aengwirden JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-1 2-1
JO7-A 4.Jubbega JO7-1 - 2.Heerenveen JO7-4 1-0
JO7-A 1.Heerenveen JO7-1 - 4.Jubbega JO7-1 3-1
JO7-A 3.Aengwirden JO7-1 - 2.Heerenveen JO7-4 0-2

 

Standen per 26 januari 2019                
                 
HoofdklasseJO13                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen O12-2 3 3 0 0 9 13 4 9
Heerenveen O12-3 3 1 0 2 3 7 3 4
Jubbega JO13-2 3 1 0 2 3 1 7 -6
Jubbega JO13-1 3 1 0 2 3 3 10 -7
                 
1e klasse JO13-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Udiros JO13-1 3 2 1 0 7 7 2 5
Aegwirden JO13-1 3 1 1 1 4 7 3 4
Heerenveen J013-3B 3 1 1 1 4 4 3 1
Heerenveen MO13-1 3 0 1 2 1 2 12 -10
                 
1e klasse JO13-B Eindstand                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO13-2 6 4 1 1 13 9 2 7
Nieuweschoot JO12-1 6 4 1 1 13 10 5 5
Heerenveen JO13-3A 6 1 2 4 5 6 14 -8
Heerenveen JO12-5 6 1 0 5 3 8 12 -4
                 
2e klasse JO13-A Eindstand                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO12-1 8 6 1 1 19 27 5 22
Udiros JO13-2 8 6 1 1 19 20 4 16
Heerenveen JO12-4 8 3 1 4 10 15 20 -5
Heerenveen MO13-3 8 0 4 4 4 5 19 -14
Heerenveen MO13-2 8 1 1 6 4 4 23 -19
                 
Hoofdklasse JO11                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO11-2 3 3 0 0 9 18 1 17
Jubbega JO10-1 3 1 0 2 3 3 8 -5
Heerenveen JO10-2 3 1 0 2 3 3 9 -6
Heerenveen JO11-3 3 1 0 2 3 3 9 -6
                 
1e klasse JO11-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO11-1 3 2 1 0 7 6 3 3
Heerenveen JO11-4 3 2 0 1 6 4 2 2
Heerenveen JO10-3 3 0 2 1 2 3 4 -1
Jubbega JO11-2 3 0 1 2 1 3 7 -4
                 
2e klasse JO11-A Eindstand                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Udiros JO10-1 8 7 1 0 22 19 5 14
Heerenveen JO11-5 8 5 2 1 17 22 5 17
Aengwirden JO10-1 8 3 2 3 11 9 10 -1
Heerenveen JO10-4 8 1 2 5 5 2 15 -13
Heerenveen MO11-1 8 1 1 6 4 2 19 -17
                0
2e klasse JO11-B Eindstand                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Nieuweschoot JO10-1 8 5 1 2 16 21 5 16
Jubbega MO11-1 8 4 3 1 15 8 7 1
Heerenveen JO10-5 8 4 2 2 14 19 8 11
Heerenveen MO11-2 8 1 2 5 5 5 14 -9
Jubbega JO10-2 8 1 1 6 4 3 22 -19
                0
Hoofdklasse JO9                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO9-2 3 3 0 0 9 7 0 7
Jubbega JO9-1 3 2 0 1 6 3 2 1
Heerenveen JO8-1 3 0 1 2 1 1 5 -4
Heerenveen JO9-3 3 0 1 2 1 1 5 -4
                 
1e klasse JO9                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO9-1 3 1 2 0 5 4 1 3
Heerenveen JO9-4 3 1 2 0 5 4 1 3
Heerenveen JO9-5 3 1 1 1 4 3 4 -1
Heerenveen JO8-2 3 0 1 2 1 1 6 -5
                 
2e Klasse JO9-A Eindstand                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Jubbega JO9-2 6 5 0 1 15 19 3 16
Nieuweschoot JO8-1 6 2 2 2 8 8 10 -2
Heerenveen JO9-6 6 2 2 2 8 4 9 -5
Heerenveen JO8-3 6 0 2 4 2 6 15 -9
                 
2e klasse JO9-B Eindstand                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Udiros JO9-1 6 5 1 0 16 24 5 19
Aengwirden JO8-1 6 3 2 1 11 8 6 2
Heerenveen JO8-4 6 1 2 3 5 2 11 -9
Heerenveen JO9-7M 6 0 1 5 1 2 14 -12
                 
1e klasse JO7-A Eindstand                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO7-1 6 5 0 1 15 18 5 13
Aengwirden JO7-1 6 2 2 2 8 5 11 -6
Heerenveen JO7-4 6 2 0 4 6 10 10 0
Jubbega JO7-1 6 1 2 3 5 2 9 -7
                 
1e klasse JO7-B Eindstand                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Akkrum JO7-1 8 7 1 0 21 38 6 32
Heerenveen JO7-2 8 6 1 1 19 36 7 29
Heerenveen JO7-3 8 2 0 6 6 11 19 -8
Udoros JO7-1 8 4 0 4 12 11 16 -5
Heerenveen JO7-5 8 0 0 8 0 1 49 -48
                 

 

    Programma 2 februari 2019   te Nieuwehorne
Tijd Poule Team 1   Team 2
08.00 - 08.15 JO9-B 2.Aengwirden JO9-1 - 1.Heerenveen JO9-4
08.15 - 08.30 JO9-B 4.Heerenveen JO8-2 - 3.Heerenveen JO9-5
08.30 - 08.45 JO9-B 3.Heerenveen JO9-5 - 1.Heerenveen JO9-4
08.45 - 09.00 JO9-B 4.Heerenveen JO8-2 - 2.Aengwirden JO9-1
09.00 - 09.15 JO9-B 1.Heerenveen JO9-4 - 4.Heerenveen JO8-2
09.15 -09.30 JO9-B 3.Heerenveen JO9-5 - 2.Aengwirden JO9-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
09.30 -09.45 JO9-A 2. Heerenveen JO9-3 - 1. Heerenveen JO9-2
09.45 -10.00 JO9-A 4. Jubbega JO9-1 - 3. Heerenveen JO8-1
10.00 - 10.15 JO9-A 3. Heerenveen JO8-1 - 1. Heerenveen JO9-2
10.15 - 10.30 JO9-A 4. Jubbega JO9-1 - 2. Heerenveen JO9-3
10.30 - 10.45 JO9-A 1. Heerenveen JO9-2 - 4. Jubbega JO9-1
10.45 - 11.00 JO9-A 3. Heerenveen JO8-1 - 2. Heerenveen JO9-3
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
11.00 - 11.15 JO11-B 2.Aengwirden JO11-1 - 1.Heerenveen JO10-3
11.15 - 11.30 JO11-B 4.Jubbega JO11-2 - 3.Heerenveen JO11-4
11.30 - 11.45 JO11-B 3.Heerenveen JO11-4 - 1.Heerenveen JO10-3
11.45 - 12.00 JO11-B 4.Jubbega JO11-2 - 2.Aengwirden JO11-1
12.00 - 12.15 JO11-B 1.Heerenveen JO10-3 - 4.Jubbega JO11-2
12.15 - 12.30 JO11-B 3.Heerenveen JO11-4 - 2.Aengwirden JO11-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
12.30 - 12.45 JO11-A 2.Heerenveen JO10-2 - 1.Heerenveen JO11-3
12.45 - 13.00 JO11-A 4.Heerenveen JO11-2 - 3.Jubbega JO10-1
13.00 - 13.15 JO11-A 3.Jubbega JO10-1 - 1.Heerenveen JO11-3
13.15 - 13.30 JO11-A 4.Heerenveen JO11-2 - 2.Heerenveen JO10-2
13.30 - 13.45 JO11-A 1.Heerenveen JO11-3 - 4.Heerenveen JO11-2
13.45 - 14.00 JO11-A 3.Jubbega JO10-1 - 2.Heerenveen JO10-2
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
14.00 - 14.15 JO13-B 2.Heerenveen JO13-3B - 1. Udiros O13-1
14.15 - 14.30 JO13-B 4.Heerenveen MO13-1 - 3.Aengwirden JO13-1
14.30 - 14.45 JO13-B 3.Aengwirden JO13-1 - 1. Udiros O13-1
14.45 - 15.00 JO13-B 4.Heerenveen MO13-1 - 2.Heerenveen JO13-3B
15.00 - 15.15 JO13-B 1. Udiros O13-1 - 4.Heerenveen MO13-1
15.15 -15.30 JO13-B 3.Aengwirden JO13-1 - 2.Heerenveen JO13-3B
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
15.30 - 15.45 JO13-A 2.Heerenveen JO12-2 - 1.Heerenveen JO12-3
15.45 - 16.00 JO13-A 4. Jubbega JO13-2 - 3.Jubbega JO13-1
16.00 - 16.15 JO13-A 3.Jubbega JO13-1 - 1.Heerenveen JO12-3
16.15 - 16.30 JO13-A 4. Jubbega JO13-2 - 2.Heerenveen JO12-2
16.30 - 16.45 JO13-A 1.Heerenveen JO12-3 - 4. Jubbega JO13-2
16.45 - 17.00 JO13-A 3.Jubbega JO13-1 - 2.Heerenveen JO12-2
         
    02 februari 2019 Finale Expansiehal te Jubbega
         
    Deelnemers  2e klasse JO9    
  1 Jubbega JO9-2    
  2 Udiros JO9-1    
  3 Nieuweschoot JO8-1    
  4 Aengwirden JO8-1    
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
09.00 - 09.15 2ekl JO9 Jubbega JO9-2 - Aengwirden JO8-1
09.15 -09.30 2ekl JO9 Udiros JO9-1 - Nieuweschoot JO8-1
09.30 -09.45 2ekl JO9 Aengwirden JO8-1 - Udiros JO9-1
09.45 -10.00 2ekl JO9 Nieuweschoot JO8-1 - Jubbega JO9-2
10.00 - 10.15 2ekl JO9 Nieuweschoot JO8-1 - Aengwirden JO8-1
10.15 - 10.30 2ekl JO9 Jubbega JO9-2 - Udiros JO9-1
         
10.30 - 10.40 FB Prijsuitreiking 2e klasse JO9    
         
    Deelnemers 2e klasse JO11    
         
  1 Udiros JO10-1    
  2 Nieuweschoot JO10-1    
  3 Heerenveen JO11-5    
  4 Jubbega MO11-1    
         
10.40 - 10.55 2ekl O11 Udiros JO10-1 - Jubbega MO11-1
10.55 - 11.10 2ekl O11 Nieuweschoot JO10-1 - Heerenveen JO11-5
11.10 - 11.25 2ekl O11 Jubbega MO11-1 - Nieuweschoot JO10-1
11.25 - 11.40 2ekl O11 Heerenveen JO11-5 - Udiros JO10-1
11.40 - 11.55 2ekl O11 Heerenveen JO11-5 - Jubbega MO11-1
11.55 - 12.10 2ekl O11 Udiros JO10-1 - Nieuweschoot JO10-1
         
12.10 - 12.20   Prijsuitreiking 2e klasse JO11    
         
    Deelnemers 2e klasse O13    
         
  1 Aengwirden JO12-1    
  2 Udiros JO13-2    
  3 Heerenveen JO12-4    
  4 Heerenveen MO13-3    
         
12.20 - 12.35 2ekl O13 Aengwirden JO12-1 - Heerenveen MO13-3
12.35 - 12.50 2ekl O13 Udiros JO13-2 - Heerenveen JO12-4
12.50 - 13.05 2ekl O13 Heerenveen JO12-4 - Aengwirden JO12-1
13.05 - 13.20 2ekl O13 Heerenveen MO13-3 - Udiros JO13-2
13.20 - 13.35 2ekl O13 Heerenveen JO12-4 - Heerenveen MO13-3
13.35 - 13.50 2ekl O13 Aengwirden JO12-1 - Udiros JO13-2
         
13.50 - 14.00   Prijsuitreiking 2e klasse JO13    
         
    Deelnemers 1e klasse  JO7    
  1 Heerenveen JO7-1    
  2 Akkrum JO7-1    
  3 Aengwirden JO7-1    
  4 Heerenveen JO7-2    
         
14.00 - 14.15 1e kl JO7 Heerenveen JO7-1 - Heerenveen JO7-2
14.15 - 14.30 1e kl JO7 Akkrum JO7-1 - Aengwirden JO7-1
14.30 - 14.45 1e kl JO7 Aengwirden JO7-1 - Heerenveen JO7-1
14.45 - 15.00 1e kl JO7 Heerenveen JO7-2 - Akkrum JO7-1
15.00 - 15.15 1e kl JO7 Heerenveen JO7-2 - Aengwirden JO7-1
15.15 - 15.30 1e kl JO7 Heerenveen JO7-1 - Akkrum JO7-1
         
15.30-15.40   Prijsuitreiking     

 

    9 februari 2019  sporthal Oude-Nieuwehorne te Nieuwehorne (Finales)
Tijd Poule Team 1   Team 2
         
    Deelnemers  1e klasse O9    
  1 1e poule JO9-B    
  2 2e poule JO9-B    
  3 3e poule JO9-B    
  4 4e poule JO9-B    
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
8.00 - 8.15 1ekl-O9 1e poule JO9-B - 4e poule JO9-B
8.15 - 8.30 1ekl-O9 2e poule JO9-B - 3e poule JO9-B
8.30 - 8.45 1ekl-O9 3e poule JO9-B - 1e poule JO9-B
8.45 - 9.00 1ekl-O9 4e poule JO9-B - 2e poule JO9-B
9.00 - 9.15 1ekl-O9 3e poule JO9-B - 4e poule JO9-B
9.15 - 9.30 1ekl-O9 1e poule JO9-B - 2e poule JO9-B
         
9.30 - 9.40   Prijsuitreiking 1e klasse O9    
         
    Deelnemers 1e klasse O11    
         
  1 1e poule JO11-B    
  2 2e poule JO11-B    
  3 3e poule JO11-B    
  4 4e poule JO11-B    
         
9.40 - 09.55 1ekl-O11 1e poule JO11-B - 4e poule JO11-B
9.55 - 10.10 1ekl-O11 2e poule JO11-B - 3e poule JO11-B
10.10 - 10.25 1ekl-O11 3e poule JO11-B - 1e poule JO11-B
10.25 - 10.40 1ekl-O11 4e poule JO11-B - 2e poule JO11-B
10.40 - 10.55 1ekl-O11 3e poule JO11-B - 4e poule JO11-B
10.55 - 11.10 1ekl-O11 1e poule JO11-B - 2e poule JO11-B
         
11.10-11.20   Prijsuitreiking 1e klasse JO11    
         
    Deelnemers  1e klasse O13    
         
  1 1e poule JO13-B    
  2 Aengwirden JO13-2    
  3 2e poule JO13-B    
  4 Nieuweschoot JO12-1    
         
11.20 - 11.35 1ekl-O13 1e poule JO13-B - Nieuweschoot JO12-1
11.35 - 11.50 1ekl-O13 Aengwirden JO13-2 - 2e poule JO13-B
11.50 - 12.05 1ekl-O13 2e poule JO13-B - 1e poule JO13-B
12.05 - 12.20 1ekl-O13 Nieuweschoot JO12-1 - Aengwirden JO13-2
12.20 - 12.35 1ekl-O13 2e poule JO13-B - Nieuweschoot JO12-1
12.35 - 12.50 1ekl-O13 1e poule JO13-B - Aengwirden JO13-2
         
12.50 -13.00   Prijsuitreiking 1e klasse JO13    
         
    Deelnemers Hoofdklasse O13    
         
  1 1e poule JO13-A    
  2 2e poule JO13-A    
  3 3e poule JO13-A    
  4 4e poule JO13-A    
         
13.00 - 13.15 Hfdkl O13 1e poule JO13-A - 4e poule JO13-A
13.15 - 13.30 Hfdkl O13 2e poule JO13-A - 3e poule JO13-A
13.30 - 13.45 Hfdkl O13 3e poule JO13-A - 1e poule JO13-A
13.45 - 14.00 Hfdkl O13 4e poule JO13-A - 2e poule JO13-A
14.00 - 14.15 Hfdkl O13 3e poule JO13-A - 4e poule JO13-A
14.15 - 14.30 Hfdkl O13 1e poule JO13-A - 2e poule JO13-A
         
14.30-14.40   Prijsuitreiking Hoofdklasse JO13    
         
    Deelnemers Hoofdklasse O11    
  1 1e poule JO11-A    
  2 2e poule JO11-A    
  3 3e poule JO11-A    
  4 4e poule JO11-A    
         
14.40 - 14.55 Hfdkl O11 1e poule JO11-A   4e poule JO11-A
14.55 - 15.10 Hfdkl O11 2e poule JO11-A   3e poule JO11-A
15.10 - 15.25 Hfdkl O11 3e poule JO11-A   1e poule JO11-A
15.25 - 15.40 Hfdkl O11 4e poule JO11-A   2e poule JO11-A
15.40 - 15.55 Hfdkl O11 3e poule JO11-A   4e poule JO11-A
15.55 - 16.10 Hfdkl O11 1e poule JO11-A   2e poule JO11-A
         
16.10-16.20   Prijsuitreiking  Hoofdklasse JO-11    
         
    Deelnemers Hoofdklasse O9    
  1 1e poule JO9-A    
  2 2e poule JO9-A    
  3 3e poule JO9-A    
  4 4e poule JO9-A    
         
16.20 - 16.35 Hfdkl O9 1e poule JO9-A   4e poule JO9-A
16.35 - 16.50 Hfdkl O9 2e poule JO9-A   3e poule JO9-A
16.50 - 17.05 Hfdkl O9 3e poule JO9-A   1e poule JO9-A
17.05 - 17.20 Hfdkl O9 4e poule JO9-A   2e poule JO9-A
17.20 - 17.35 Hfdkl O9 3e poule JO9-A   4e poule JO9-A
17.35 - 17.50 Hfdkl O9 1e poule JO9-A   2e poule JO9-A
         
17.50-18.00   Prijsuitreiking  Hoofdklasse JO9    

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 11 mei 2019

Aanvang: 19.30 uur

VV VV Heerenveen 1 - VV Gomos 1 gomos

Sportpark Skoatterwâld

Weekprogramma

clubblad download