donderdag, 14 februari 2019 10:42

Winnaar VIP kaarten bekend!

Geschreven door Cor Brouwer
Zoals bekend heeft sc Heerenveen een aantal mooie VIP prijzen beschikbaar gesteld voor onze Kaartverkoopactie voor de wedstrijd tegen PSV. Om mee te dingen moest je je uiterlijk op 10 februari aanmelden. Deze deadline is dus inmiddels verstreken en de winnaars zijn bekend! De winnaar van vv Heerenveen is Jamy Spooren. Gefeliciteerd!

Niet gewonnen? Niet getreurd! Want het wordt alsnog een leuke voetbalavond! Er zitten zaterdagavond namelijk maar liefst 119 spelers, vrijwilligers en supporters van vv Heerenveen op de tribune! Nog geen kaartje? Bestellen kan nog steedshttps://clubplan.nl/scheerenveen/kaartverkoopactie/vvheerenveen
 

Toon jouw clubgevoel


Ben jij erbij zaterdagavond? Deel dan een foto van jezelf op de tribune op Instagram, Facebook en/of Twitter! Tag daarbij sc Heerenveen en vv Heerenveen, en gebruik de hashtags #heepsv en #samenwinnenwemeer Je maakt dan kans op een shirt van sc Heerenveen met de handtekening van alle spelers! Wij wensen iedereen die erbij is alvast veel plezier toe zaterdagavond!vv Heerenveen 

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 19 mei 2019

Aanvang: 14.00 uur

gavc GAVC 1VV Heerenveen 1 VV

Sportpark Meinga
Burstumerdyk 2 te GROU

Weekprogramma

clubblad download