donderdag, 11 april 2019 09:44

JO10-1 naar de bekerfinaledag op zaterdag 1 juni

Geschreven door Petra Lubbinge

Afgelopen zaterdag hebben de jongens van JO10-1 de kwartfinale gespeeld van het bekertoernooi. De tegenstander hierbij was Be Quick 1887 uit Groningen.

Na in de eerste Knock-outronde op 20 oktober met 6-2 thuis te hebben gewonnen van LSC 1890 JO10-1 uit Sneek en in de 2e Knock-out ronde op 15 december uit in Bolsward met 13-3 te hebben gewonnen van Sc Bolsward JO10-1 stond er voor zaterdag 30 maart een Fries-Gronings onderonsje op het programma. Het beloofde een mooie wedstrijd te worden met een geduchte tegenstander die eerder met 10-2 van Amicitia won en met 3-2 van Bergum.

In de stralende middagzon bleek met name de eerste helft erg spannend. Er waren kansen over en weer en er vielen maar liefst 7 goals in de eerste helft. De jongens van vv Heerenveen gingen met een 4-3 voorsprong, na een 1-2 achterstand te hebben weggewerkt, de rust in. Dat beloofde wat voor de tweede helft.

Na de rust bleken de jongens van vv Heerenveen echter toch een maatje te groot. Van 4-3 bij rust liepen ze al snel uit naar 8-3. Met mooie combinaties, het vinden van de ruimtes op het veld en samenspel lieten ze zien dat ze recht hebben op deelname aan de finaledag. Na de 8-3, vielen er nog 3 goals voor Heerenveen en 2 voor Be Quick waarna werd afgefloten bij een eindstand van 11-5 voor vv Heerenveen JO10-1.

Op zaterdag 1 juni zal de finaledag plaatsvinden bij SJO JVZ in Zuidwolde. Hier zullen de beste vier teams tegen elkaar gaan strijden voor de beker.

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 26 januari 2020

Aanvang: 14.00 uur
VV VV Heerenveen 1 - Noordster 1 noordster 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma

 

Zaterdag 25 januari 2020 
(update: 19/1 - 19:14)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download