donderdag, 11 april 2019 09:50

Programma JO7 van zaterdag 13 april 2019

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1 voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 3 Gorredijk JO7-2   10:30 uur      
    5 Heerenveen JO7-3   09:00 uur      
    4 Heerenveen JO7-4   10.30 uur      
    2 Langezwaag JO7-1   09:00 uur      
    1 Milldam JO7-1   09.30 uur      
                 
      Programma zaterdag 13 april  2019 Heerenveen       
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
1 09.00-09.12 A Milldam JO7-1 - Langezwaag JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
2 09.00-09.12 B Gorredijk JO7-2 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
      Heerenveen JO7-3   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
3 09.15-09.27 A Heerenveen JO7-3 - Milldam JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
4 09.15-09.27 B Langezwaag JO7-1 - Gorredijk JO7-2 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
      Heerenveen JO7-4   Vrij      
                 
  10.30-10.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
5 09.40-09.52 A Heerenveen JO7-4 - Heerenveen JO7-3 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
6 09.40-09.52 B Milldam JO7-1 - Gorredijk JO7-2 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
      Langezwaag   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
7 09.55-10.07 A Heerenveen JO7-3 - Langezwaag JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
8 09.55-10.07 B Heerenveen JO7-4 - Milldam JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
      Gorredijk JO7-2   Vrij      
                 
  10.10-10.15   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule II voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 1 Aengwirden JO7-1   09.30 uur      
    2 Akkrum JO7-1   10.30 uur      
    4 Heerenveen JO7-1   10.30 uur      
    5 Joure JO7-1   11.00 uur      
    3 Joure JO7-2   12.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 13 april 2019 Skoatterwald       
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
1 10.30-10.42 A Aengwirden JO7-1 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
2 10.30-10.42 B SC Joure JO7-2 - Heerenveen JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
                 
      Joure JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
3 10.45-10.57 A Joure JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
4 10.45-10.57 B Akkrum JO7-1 - SC Joure JO7-2 - - Sportpark Skoatterwald
                 
      Heerenveen JO7-1   Vrij      
                 
  11.00-11.10   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
5 11.10-11.22 A Heerenveen JO7-1 - Joure JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
6 11.10-11.22 B Aengwirden JO7-1 - SC Joure JO7-2 - - Sportpark Skoatterwald
                 
      Akkrum JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
7 11.25-11.37 A Joure JO7-1 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
8 11.25-11.37 B Heerenveen JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
                 
      SC Joure JO7-2   Vrij      
                 
  11.40-11.45   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule 3 voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 4 Gorredijk JO7-1   10.00 uur      
    3 Gorredijk JO7-3   10.00 uur      
    5 Heerenveen JO7-2   09.00 uur      
    1 Nieuweschoot JO7-1   10.00 uur      
    2 Nieuweschoot JO7-2   10.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 13 april  2019 te Gorredijk      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
1 10.00 - 10.12 A Nieuweschoot JO7-1 - Nieuweschoot JO7-2 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
2 10.00 - 10.12 B Gorredijk JO7-3 - Gorredijk JO7-1 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
      Heerenveen JO7-2   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
3 10.15 - 10.27 A Heerenveen JO7-2 - Nieuweschoot JO7-1 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
4 10.15 - 10.27 B Nieuweschoot JO7-2 - Gorredijk JO7-3 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
  10.30-10.40   Gorredijk JO7-1   Vrij      
                 
      Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
5 10.40 - 10.52 A Gorredijk JO7-1 - Heerenveen JO7-2 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
6 10.40 - 10.52 B Nieuweschoot JO7-1 - Gorredijk JO7-3 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
      Nieuweschoot JO7-2   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
7 10.55-11.07 A Heerenveen JO7-2 - Nieuweschoot JO7-2 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
8 10.55-11.07 B Gorredijk JO7-1 - Nieuweschoot JO7-1 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
      Gorredijk JO7-3   Vrij      
                 
  11.10-11.15   Penalties   Penalties      

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 11 mei 2019

Aanvang: 19.30 uur

VV VV Heerenveen 1 - VV Gomos 1 gomos

Sportpark Skoatterwâld

Weekprogramma

clubblad download