donderdag, 11 april 2019 09:50

Programma JO7 van zaterdag 13 april 2019

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1 voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 3 Gorredijk JO7-2   10:30 uur      
    5 Heerenveen JO7-3   09:00 uur      
    4 Heerenveen JO7-4   10.30 uur      
    2 Langezwaag JO7-1   09:00 uur      
    1 Milldam JO7-1   09.30 uur      
                 
      Programma zaterdag 13 april  2019 Heerenveen       
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
1 09.00-09.12 A Milldam JO7-1 - Langezwaag JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
2 09.00-09.12 B Gorredijk JO7-2 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
      Heerenveen JO7-3   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
3 09.15-09.27 A Heerenveen JO7-3 - Milldam JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
4 09.15-09.27 B Langezwaag JO7-1 - Gorredijk JO7-2 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
      Heerenveen JO7-4   Vrij      
                 
  10.30-10.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
5 09.40-09.52 A Heerenveen JO7-4 - Heerenveen JO7-3 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
6 09.40-09.52 B Milldam JO7-1 - Gorredijk JO7-2 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
      Langezwaag   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
7 09.55-10.07 A Heerenveen JO7-3 - Langezwaag JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
8 09.55-10.07 B Heerenveen JO7-4 - Milldam JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
      Gorredijk JO7-2   Vrij      
                 
  10.10-10.15   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule II voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 1 Aengwirden JO7-1   09.30 uur      
    2 Akkrum JO7-1   10.30 uur      
    4 Heerenveen JO7-1   10.30 uur      
    5 Joure JO7-1   11.00 uur      
    3 Joure JO7-2   12.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 13 april 2019 Skoatterwald       
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
1 10.30-10.42 A Aengwirden JO7-1 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
2 10.30-10.42 B SC Joure JO7-2 - Heerenveen JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
                 
      Joure JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
3 10.45-10.57 A Joure JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
4 10.45-10.57 B Akkrum JO7-1 - SC Joure JO7-2 - - Sportpark Skoatterwald
                 
      Heerenveen JO7-1   Vrij      
                 
  11.00-11.10   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
5 11.10-11.22 A Heerenveen JO7-1 - Joure JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
6 11.10-11.22 B Aengwirden JO7-1 - SC Joure JO7-2 - - Sportpark Skoatterwald
                 
      Akkrum JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
7 11.25-11.37 A Joure JO7-1 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
8 11.25-11.37 B Heerenveen JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - - Sportpark Skoatterwald
                 
      SC Joure JO7-2   Vrij      
                 
  11.40-11.45   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule 3 voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 4 Gorredijk JO7-1   10.00 uur      
    3 Gorredijk JO7-3   10.00 uur      
    5 Heerenveen JO7-2   09.00 uur      
    1 Nieuweschoot JO7-1   10.00 uur      
    2 Nieuweschoot JO7-2   10.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 13 april  2019 te Gorredijk      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
1 10.00 - 10.12 A Nieuweschoot JO7-1 - Nieuweschoot JO7-2 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
2 10.00 - 10.12 B Gorredijk JO7-3 - Gorredijk JO7-1 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
      Heerenveen JO7-2   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
3 10.15 - 10.27 A Heerenveen JO7-2 - Nieuweschoot JO7-1 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
4 10.15 - 10.27 B Nieuweschoot JO7-2 - Gorredijk JO7-3 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
  10.30-10.40   Gorredijk JO7-1   Vrij      
                 
      Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
5 10.40 - 10.52 A Gorredijk JO7-1 - Heerenveen JO7-2 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
6 10.40 - 10.52 B Nieuweschoot JO7-1 - Gorredijk JO7-3 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
      Nieuweschoot JO7-2   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
7 10.55-11.07 A Heerenveen JO7-2 - Nieuweschoot JO7-2 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
8 10.55-11.07 B Gorredijk JO7-1 - Nieuweschoot JO7-1 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
      Gorredijk JO7-3   Vrij      
                 
  11.10-11.15   Penalties   Penalties