donderdag, 02 mei 2019 10:19

Laatste kans om in te schrijven voor vrijwilligerstaak

Geschreven door

Het einde van het seizoen komt al in zicht. De laatste weekenden is er nog wel wat hulp nodig. In de kalender kun je zien welke diensten nog niet zijn ingevuld. Dus heb je dit jaar nog geen bijdrage geleverd, schrijf je dan nog in! Zo voorkom je tevens incasso van een vrijwilligersbijdrage van 100 euro. Naruurlijk mag je je ook inschrijven als je de handen al uit de mouwen hebt gestoken, gewoon omdat het gezellig is. Inschrijven kan via de link op de homepagina van deze site. Wij zijn VV Heerenveen!

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 26 januari 2020

Aanvang: 14.00 uur
VV VV Heerenveen 1 - Noordster 1 noordster 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma

 

Zaterdag 25 januari 2020 
(update: 19/1 - 19:14)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download