maandag, 06 mei 2019 20:43

Succesvolle Sponsorloop bij Abe Lenstra Stadion

Geschreven door Harold Dijkstra

Afgelopen woensdag (1 mei) was het zover: de Sponsorloop bij sc Heerenveen! Na een goede warming-up in april renden de deelnemers van vv Heerenveen door het Abe Lenstra Stadion om geld in te zamelen voor onze vereniging. 

Unieke belevenis
Het werd een onvergetelijke ervaring! Behalve de loop én om het stadion werd er van alles georganiseerd voor de deelnemers, van leuke voetbalactiviteiten en rondleidingen tot een FIFA-toernooi met een grote finale in Fean Plaza. Bekijk de video onderaan dit bericht voor een korte impressie. 

Mooie score
De 24 deelnemers van vv Heerenveen hebben samen 194 sponsors aangemeld, en daarmee maar liefst 1.127,50 opgehaald met deze actie! Een prachtige score voor de club!  

Samen winnen we meer
Behalve de club maakten de deelnemers zelf ook kans op mooie prijzen tijdens deze actie. De hoofdprijs is gegaan naar Jaime Schipper uit JO9-1 (35 sponsors), hij mag aankomende zondag (12 mei) met de spelers mee het veld op in de line-up voor sc Heerenveen - NAC!

Wil je hierbij zijn? Klik hier om kaarten te bestellen (€10,- per stuk)

Video
Hieronder een korte impressie van de Sponsorloop bij sc Heerenveen:

Deze actie is mede mogelijk gemaakt door sc Heerenveen, Sportief Partner van vv Heerenveen. Samen winnen we meer! 

Media

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 26 januari 2020

Aanvang: 14.00 uur
VV VV Heerenveen 1 - Noordster 1 noordster 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma

 

Zaterdag 25 januari 2020 
(update: 19/1 - 19:14)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download