woensdag, 15 mei 2019 16:28

Programma JO7 zaterdag 18 mei 2019

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1 voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 3 Gorredijk JO7-2   10:30 uur      
    5 Heerenveen JO7-3   09:00 uur      
    4 Heerenveen JO7-4   10.30 uur      
    2 Langezwaag JO7-1   09:00 uur      
    1 Milldam JO7-1   09.30 uur      
                 
      Programma zaterdag 18 mei 2019  te Langezwaag      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
17 09.00-09.12 A Langezwaag JO7-1 - Heerenveen JO7-3 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
18 09.00-09.12 B Milldam JO7-1 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
                 
      Gorredijk JO7-2   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
19 09.15-09.27 A Heerenveen JO7-3 - Gorredijk JO7-2 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
20 09.15-09.27 B Heerenveen JO7-4 - Langezwaag JO7-1 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
                 
      Mildam JO7   Vrij      
                 
  10.30-10.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
21 09.40-09.52 A Milldam JO7-1 - Langezwaag JO7-1 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
22 09.40-09.52 B Gorredijk JO7-2 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
                 
      Heerenveen JO7-3   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
23 09.55-10.07 A Heerenveen JO7-3 - Milldam JO7-1 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
24 09.55-10.07 B Langezwaag JO7-1 - Gorredijk JO7-2 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
                 
      Heerenveen JO7-4   Vrij      
                 
  10.10-10.15   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule II voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 1 Aengwirden JO7-1   09.30 uur      
    2 Akkrum JO7-1   10.30 uur      
    4 Heerenveen JO7-1   10.30 uur      
    5 Joure JO7-1   13.00 uur      
    3 Joure JO7-2   12.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 18 mei 2019 te Joure      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
25 13.00-13.12 A Heerenveen JO7-1 - Joure JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
26 13.00-13.12 B Aengwirden JO7-1 - SC Joure JO7-2 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      Akkrum JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
27 13.15-13.27 A Joure JO7-1 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
28 13.15-13.27 B Heerenveen JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      SC Joure JO7-2   Vrij      
                 
  13.30-13.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
29 13.40-13.52 A Joure JO7-2 - Joure JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
30 13.40-13.52 B Akkrum JO7-1 - Heerenveen JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      Aengwirden JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
31 13.55-14.07 A Akkrum JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
32 13.55-14.07 B Heerenveen JO7-1 - SC Joure JO7-2 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      Joure JO7-1   Vrij      
                 
  14.10-14.15   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule 3 voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 4 Gorredijk JO7-1   10.00 uur      
    3 Gorredijk JO7-3   10.00 uur      
    5 Heerenveen JO7-2   09.00 uur      
    1 Nieuweschoot JO7-1   10.00 uur      
    2 Nieuweschoot JO7-2   10.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 18 mei te Heerenveen      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
17 10.30-10.42 A Nieuweschoot JO7-2 - Heerenveen JO7-2 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
18 10.30-10.42 B Nieuweschoot JO7-1 - Gorredijk JO7-1 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
                 
      Gorredijk JO7-3   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
19 10.45 -10.57 A Heerenveen JO7-2 - Gorredijk JO7-3 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
20 10.45 -10.57 B Gorredijk JO7-1 - Nieuweschoot JO7-2 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
                 
      Nieuweschoot JO7-1   Vrij      
                 
  11.00-11.10   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
21 11.10-11.22 A Nieuweschoot JO7-1 - Nieuweschoot JO7-2 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
22 11.10-11.22 B Gorredijk JO7-3 - Gorredijk JO7-1 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
                 
      Heerenveen JO7-2   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
23 11.25-11.37   Heerenveen JO7-2 - Nieuweschoot JO7-1 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
24 11.25-11.37   Nieuweschoot JO7-2 - Gorredijk JO7-3 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
                 
      Gorredijk JO7-1   Vrij      
                 
  11.40 - 11.40   Penalties   Penalties