woensdag, 15 mei 2019 16:28

Programma JO7 zaterdag 18 mei 2019

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1 voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 3 Gorredijk JO7-2   10:30 uur      
    5 Heerenveen JO7-3   09:00 uur      
    4 Heerenveen JO7-4   10.30 uur      
    2 Langezwaag JO7-1   09:00 uur      
    1 Milldam JO7-1   09.30 uur      
                 
      Programma zaterdag 18 mei 2019  te Langezwaag      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
17 09.00-09.12 A Langezwaag JO7-1 - Heerenveen JO7-3 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
18 09.00-09.12 B Milldam JO7-1 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
                 
      Gorredijk JO7-2   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
19 09.15-09.27 A Heerenveen JO7-3 - Gorredijk JO7-2 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
20 09.15-09.27 B Heerenveen JO7-4 - Langezwaag JO7-1 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
                 
      Mildam JO7   Vrij      
                 
  10.30-10.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
21 09.40-09.52 A Milldam JO7-1 - Langezwaag JO7-1 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
22 09.40-09.52 B Gorredijk JO7-2 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
                 
      Heerenveen JO7-3   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
23 09.55-10.07 A Heerenveen JO7-3 - Milldam JO7-1 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
24 09.55-10.07 B Langezwaag JO7-1 - Gorredijk JO7-2 Sportpark Paradyske - Sportpark Paradyske
                 
      Heerenveen JO7-4   Vrij      
                 
  10.10-10.15   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule II voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 1 Aengwirden JO7-1   09.30 uur      
    2 Akkrum JO7-1   10.30 uur      
    4 Heerenveen JO7-1   10.30 uur      
    5 Joure JO7-1   13.00 uur      
    3 Joure JO7-2   12.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 18 mei 2019 te Joure      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
25 13.00-13.12 A Heerenveen JO7-1 - Joure JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
26 13.00-13.12 B Aengwirden JO7-1 - SC Joure JO7-2 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      Akkrum JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
27 13.15-13.27 A Joure JO7-1 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
28 13.15-13.27 B Heerenveen JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      SC Joure JO7-2   Vrij      
                 
  13.30-13.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
29 13.40-13.52 A Joure JO7-2 - Joure JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
30 13.40-13.52 B Akkrum JO7-1 - Heerenveen JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      Aengwirden JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
31 13.55-14.07 A Akkrum JO7-1 - Aengwirden JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
32 13.55-14.07 B Heerenveen JO7-1 - SC Joure JO7-2 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      Joure JO7-1   Vrij      
                 
  14.10-14.15   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule 3 voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 4 Gorredijk JO7-1   10.00 uur      
    3 Gorredijk JO7-3   10.00 uur      
    5 Heerenveen JO7-2   09.00 uur      
    1 Nieuweschoot JO7-1   10.00 uur      
    2 Nieuweschoot JO7-2   10.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 18 mei te Heerenveen      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
17 10.30-10.42 A Nieuweschoot JO7-2 - Heerenveen JO7-2 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
18 10.30-10.42 B Nieuweschoot JO7-1 - Gorredijk JO7-1 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
                 
      Gorredijk JO7-3   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
19 10.45 -10.57 A Heerenveen JO7-2 - Gorredijk JO7-3 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
20 10.45 -10.57 B Gorredijk JO7-1 - Nieuweschoot JO7-2 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
                 
      Nieuweschoot JO7-1   Vrij      
                 
  11.00-11.10   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
21 11.10-11.22 A Nieuweschoot JO7-1 - Nieuweschoot JO7-2 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
22 11.10-11.22 B Gorredijk JO7-3 - Gorredijk JO7-1 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
                 
      Heerenveen JO7-2   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
23 11.25-11.37   Heerenveen JO7-2 - Nieuweschoot JO7-1 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
24 11.25-11.37   Nieuweschoot JO7-2 - Gorredijk JO7-3 Sportpark de Greiden - Sportpark de Greiden
                 
      Gorredijk JO7-1   Vrij      
                 
  11.40 - 11.40   Penalties   Penalties      

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 19 mei 2019

Aanvang: 14.00 uur

gavc GAVC 1VV Heerenveen 1 VV

Sportpark Meinga
Burstumerdyk 2 te GROU

Weekprogramma

clubblad download