woensdag, 22 mei 2019 10:29

Programma zaterdag 25 mei 2019

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1 voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 3 Gorredijk JO7-2   10:30 uur      
    5 Heerenveen JO7-3   09:00 uur      
    4 Heerenveen JO7-4   10.30 uur      
    2 Langezwaag JO7-1   09:00 uur      
    1 Milldam JO7-1   09.30 uur      
                 
      Programma zaterdag 25 mei 2019 te Mildam      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
25 09.30-09.42 A Heerenveen JO7-4 - Heerenveen JO7-3 Sportpark de Wissel - Sportpark de Wissel
26 09.30-09.42 B Milldam JO7-1 - Gorredijk JO7-2 Sportpark de Wissel - Sportpark de Wissel
                 
      Langezwaag JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
27 09.45-09.57 A Heerenveen JO7-3 - Langezwaag JO7-1 Sportpark de Wissel - Sportpark de Wissel
28 09.45-09.57 B Heerenveen JO7-4 - Milldam JO7-1 Sportpark de Wissel - Sportpark de Wissel
                 
      Gorredijk JO7-2   Vrij      
                 
  10.00-10.10   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
29 10.10-10.22 A Gorredijk JO7-2 - Heerenveen JO7-3 Sportpark de Wissel - Sportpark de Wissel
30 10.10-10.22 B Langezwaag JO7-1 - Heerenveen JO7-4 Sportpark de Wissel - Sportpark de Wissel
                 
      Mildam JO7   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
31 10.25-10.37 A Langezwaag JO7-1 - Milldam JO7-1 Sportpark de Wissel - Sportpark de Wissel
32 10.25-10.37 B Heerenveen JO7-4 - Gorredijk JO7-2 Sportpark de Wissel - Sportpark de Wissel
                 
      Heerenveen JO7-3   Vrij      
                 
  11.40-11.45   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule II voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 1 Aengwirden JO7-1   09.30 uur      
    2 Akkrum JO7-1   10.30 uur      
    4 Heerenveen JO7-1   10.30 uur      
    5 Joure JO7-1   13.00 uur      
    3 Joure JO7-2   12.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 25 mei  2019 te Joure      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
33 12.00-12.12 A Aengwirden JO7-1 - Joure JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
34 12.00-12.12 B SC Joure JO7-2 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      Heerenveen JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
35 12.15-12.27 A Joure JO7-1 - Heerenveen JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
36 12.15-12.27 B SC Joure JO7-2 - Aengwirden JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      Akkrum JO7-1   Vrij      
                 
  12.30-12.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
37 12.40-12.52 A Akkrum JO7-1 - Joure JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
38 12.40-12.52 B Aengwirden JO7-1 - Heerenveen JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      SC Joure JO7-2   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
39 12.55-13.07 A Joure JO7-1 - Joure JO7-2 - - Sportpark Hogezomerdijk
40 12.55-13.07 B Heerenveen JO7-1 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark Hogezomerdijk
                 
      Aengwirden JO7-1   Vrij      
                 
  13.10-13.15   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule 3 voorjaar 2019      
                 
  Deelnemers: 4 Gorredijk JO7-1   10.00 uur      
    3 Gorredijk JO7-3   10.00 uur      
    5 Heerenveen JO7-2   09.00 uur      
    1 Nieuweschoot JO7-1   10.00 uur      
    2 Nieuweschoot JO7-2   10.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 25 mei 2019 te Gorredijk      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
25 10.00 - 10.12 A Gorredijk JO7-1 - Heerenveen JO7-2 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
26 10.00 - 10.12 B Nieuweschoot JO7-1 - Gorredijk JO7-3 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
      Nieuweschoot JO7-2   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
27 10.15 - 10.27 A Heerenveen JO7-2 - Nieuweschoot JO7-2 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
28 10.15 - 10.27 B Gorredijk JO7-1 - Nieuweschoot JO7-1 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
      Gorredijk JO7-3   Vrij      
                 
  10.30-10.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
29 10.40 - 10.52 A Gorredijk JO7-3 - Heerenveen JO7-2 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
30 10.40 - 10.52 B Nieuweschoot JO7-2 - Gorredijk JO7-1 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
      Nieuweschoot JO7-1   Vrij      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
31 10.55-11.07 A Nieuweschoot JO7-2 - Nieuweschoot JO7-1 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
32 10.55-11.07 B Gorredijk JO7-1 - Gorredijk JO7-3 Sportpark Kortezwaag - Sportpark Kortezwaag
                 
      Heerenveen JO7-2   Vrij      
                 
  11.40 - 11.40   Penalties   Penalties