vrijdag, 11 oktober 2019 08:56

Programma JO7 zaterdag 12 oktober aanstaande

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1 najaar 2019      
                 
  Deelnemers: 4 Akkrum JO7-1   09.00uur      
    1 Heerenveen JO7-2   13.00 uur      
    3 SC Joure JO7-2   11.30 uur      
    2 SC Joure JO7-1   13.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 12 oktober 2019 te Heerenveen      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
19 09.00-09.12 A SC Joure JO7-1 - Heerenveen JO7-2 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
20 09.00-09.12 B Akkrum JO7-1 - SC Joure JO7-2 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
21 09.15-09.27 A SC Joure JO7-2 - Heerenveen JO7-2 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
22 09.15-09.27 B Akkrum JO7-1 - SC Joure JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
  09.30-09.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
23 09.40-09.52 A Heerenveen JO7-2 - Akkrum JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
24 09.40-09.52 B SC Joure JO7-2 - SC Joure JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
  09.55-10.00   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule II najaar 2019      
                 
  Deelnemers: 1 Gorredijk JO7-1   10.00 uur      
    2 Gorredijk JO7-2   10.00 uur      
    3 Heerenveen JO7-1   09.00 uur      
    4 Jubbega JO7-1   10.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 12 oktober 2019 te Gorredijk      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
19 10.00-10.12 A Gorredijk JO7-2 - Gorredijk JO7-1 - - Sportpark Kortezwaag
20 10.00-10.12 B Jubbega JO7-1 - Heerenveen JO7-1 - - Sportpark Kortezwaag
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
21 10.15-10.27 A Heerenveen JO7-1 - Gorredijk JO7-1 - - Sportpark Kortezwaag
22 10.15-10.27 B Jubbega JO7-1 - Gorredijk JO7-2 - - Sportpark Kortezwaag
                 
  10.30-10.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
23 10.40-10.52 A Gorredijk JO7-1 - Jubbega JO7-1 - - Sportpark Kortezwaag
24 10.40-10.52 B Heerenveen JO7-1 - Gorredijk JO7-2 - - Sportpark Kortezwaag
                 
  10.55-11.00   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule 3 najaar 2019      
                 
  Deelnemers: 3 Heerenveen JO7-4   09.30 uur      
    2 Heerenveen JO7-3   09.00 uur      
    1 Mildam JO7-1   09.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 12 oktober 2019 te Heerenveen      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
13 10.15 - 10.27 A Heerenveen JO7-4 - Heerenveen JO7-3 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
14  10.30 - 10.42 A Heerenveen JO7-3 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
   10.45- 10.50    Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
16 10.50 - 11.00 A Heerenveen JO7-3 - Mildam JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
17 09.50 - 10.00 A Mildam JO7-1 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
18 10.00 - 10.10 A Heerenveen JO7-4 - Heerenveen JO7-3 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
  11.00 - 11.05   Penalties   Penalties      

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 20 oktober 2019

Aanvang: 14.30 uur

stad SC Stadspark 1 -VV Heerenveen 1 VV 

Sportpark Stadspark
Concourslaan 1 te GRONINGEN

Weekprogramma

 
Het programma,inclusief planning velden en scheidsrechters:
Zaterdag 12 oktober 2019 
(update: 11/10 19:49)


Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download