donderdag, 31 oktober 2019 11:05

Programma JO7 zaterdag 2 november aanstaande

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1 najaar 2019      
                 
  Deelnemers: 4 SC Joure JO7-2   13:30 uur      
    2 Heerenveen JO7-1   09.00 uur      
    3 Heerenveen JO7-2   09.00 uur      
    1 SC Joure JO7-1   13.15 uur      
                 
      Programma zaterdag 2 november 2019  Joure      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
1 14.00-14.12 A SC Joure JO7-1 - Heerenveen JO7-1 Sportpark Hogezomerdijk - Sportpark Hogezomerdijk
2 14.00-14.12 B Heerenveen JO7-2 - SC Joure JO7-2 Sportpark Hogezomerdijk - Sportpark Hogezomerdijk
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
3 14.15-14.27 A SC Joure JO7-1 - Heerenveen JO7-2 Sportpark Hogezomerdijk - Sportpark Hogezomerdijk
4 14.15-14.27 B Heerenveen JO7-1   SC Joure JO7-2 Sportpark Hogezomerdijk - Sportpark Hogezomerdijk
                 
  14.30-14.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
5 14.40-14.52 A SC Joure JO7-2 - SC Joure JO7-1 Sportpark Hogezomerdijk - Sportpark Hogezomerdijk
6 14.40-14.52 B Heerenveen JO7-1 - Heerenveen JO7-2 Sportpark Hogezomerdijk - Sportpark Hogezomerdijk
                 
  14.55-15.00   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule II najaar 2019      
                 
  Deelnemers: 1 Gorredijk JO7-1   10.00 uur      
    2 Gorredijk JO7-2   10.00 uur      
    3 Akkrum JO7-1   09.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 2 november 2019 te Gorredijk      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
1 10.00-10.10 A Gorredijk JO7-1 - Gorredijk JO7-2 - - Sportpark Kortezwaag
2 10.10-10.20 A Akkrum JO7-1 - Gorredijk JO7-1 - - Sportpark Kortezwaag
3 10.20-10.30 A Gorredijk JO7-2   Akkrum JO7-1 - - Sportpark Kortezwaag
                 
  10.30-10.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
4 10.40-10.50 A Gorredijk JO7-2 - Gorredijk JO7-1 - - Sportpark Kortezwaag
5 10.50-11.00 A Gorredijk JO7-1 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark Kortezwaag
6 11.00-11.10 A Akkrum JO7-1 - Gorredijk JO7-2 - - Sportpark Kortezwaag
                 
  11.10-11.15   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule 3 najaar 2019      
                 
  Deelnemers: 4 Heerenveen JO7-3   09.00 uur      
    3 Heerenveen JO7-4   09.00 uur      
    2 Jubbega JO7-1   10.00 uur      
    1 Mildam JO7-1   09.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 2 november 2019 te Heerenveen      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
1 09.00 - 09.12 A Mildam JO7-1 - Jubbega JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
2 09.00 - 09.12 A Heerenveen JO7-4 - Heerenveen JO7-3 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
3 09.15 - 09.27 A Mildam JO7-1 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
4 09.15 - 09.27 A Jubbega JO7-1 - Heerenveen JO7-3 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
  09.30- 09.40    Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
5 09.40 - 09.52 A Heerenveen JO7-3 - Mildam JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
6 09.40 - 09.52 A Jubbega JO7-1 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
  09.55-10.00   Penalties   Penalties