woensdag, 06 november 2019 20:58

Programma JO7 zaterdag 9 november aanstaande

Geschreven door Pieter Benedictus
    Competitieindeling Poule 1 najaar 2019      
                 
  Deelnemers: 4 SC Joure JO7-2   13:30 uur      
    2 Heerenveen JO7-1   09.00 uur      
    3 Heerenveen JO7-2   09.00 uur      
    1 SC Joure JO7-1   13.15 uur      
                 
      Programma zaterdag 9 november  2019 te Heerenveen      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
7 09.00-09.12 A Heerenveen JO7-1 - SC Joure JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
8 09.00-09.12 B SC Joure JO7-2 - Heerenveen JO7-2 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
9 09.15-09.27 A Heerenveen JO7-2 - SC Joure JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
10 09.15-09.27 B SC Joure JO7-2 - Heerenveen JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
  09.30-09.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
11 09.40-09.52 A SC Joure JO7-1 - SC Joure JO7-2 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
12 09.40-09.52 B Heerenveen JO7-2 - Heerenveen JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark Skoatterwald
                 
  09.55-10.00   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule II najaar 2019      
                 
  Deelnemers: 1 Gorredijk JO7-1   10.00 uur      
    2 Gorredijk JO7-2   10.00 uur      
    3 Akkrum JO7-1   09.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 9 november  2019 te Akkrum      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
7 09.00-09.10 A Gorredijk JO7-1 - Gorredijk JO7-2 - - Sportpark de Meine
8 09.10-09.20 A Akkrum JO7-1 - Gorredijk JO7-1 - - Sportpark de Meine
9 09.20-09.30 A Gorredijk JO7-2 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark de Meine
                 
  09.30-09.40   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Uitslag Uitslag Accommodatie
10 09.40-09.50 A Gorredijk JO7-2 - Gorredijk JO7-1 - - Sportpark de Meine
11 09.50-10.00 A Gorredijk JO7-1 - Akkrum JO7-1 - - Sportpark de Meine
12 10.00-10.10 A Akkrum JO7-1 - Gorredijk JO7-2 - - Sportpark de Meine
                 
  10.10-10.15   Penalties   Penalties      
                 
    Competitieindeling Poule 3 najaar 2019      
                 
  Deelnemers: 4 Heerenveen JO7-3   09.00 uur      
    3 Heerenveen JO7-4   09.00 uur      
    1 Mildam JO7-1   09.00 uur      
                 
      Programma zaterdag 2 november 2019 te Heerenveen      
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
7 09.30 - 09.40 A Heerenveen JO7-4 - Heerenveen JO7-3 Sportpark Skoatterwald - Sportpark de Wissel
8 09.40 - 09.50 A Mildam JO7-1 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Skoatterwald - Sportpark de Wissel
9 09.50 - 10.00 A Heerenveen JO7-3 - Mildam JO7-1   - Sportpark de Wissel
                 
  10.00 -10.10   Pauze   Pauze      
                 
WD Tijd Veld Team thuis   Team  Gasten Accommodatie Uitslag Accommodatie
10 10.10 - 10.20 A Heerenveen JO7-3 - Heerenveen JO7-4 Sportpark Skoatterwald - Sportpark de Wissel
11 10.20 - 10.30 A Heerenveen JO7-4 - Mildam JO7-1 Sportpark Skoatterwald - Sportpark de Wissel
12 10.30 - 10.40   Mildam JO7-1 - Heerenveen JO7-3   - Sportpark de Wissel
                 
  10.40- 10.45    Penalties   Penalties      

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zaterdag 16 november 2019

Aanvang: 17.00 uur
(BEKER!)

fean VV 't Fean '58 1 - VV Heerenveen 1 VV

Sportpark 't Ketting
De Ketting 3 te SURHUISTERVEEN

Weekprogramma

 
Maandag 11 nov  t/m  vrijdag 15 nov 
(update: 10/11 - 21:20)

Zaterdag 9 november 2019 
(update: 8/11 - 19:47)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download