woensdag, 11 december 2019 23:48

Wisseling van de wacht!

Geschreven door Bestuur
Aftredend voorzitter Henricjan Wind overhandigt de voorzittershamer aan Bernier Hoekstra Aftredend voorzitter Henricjan Wind overhandigt de voorzittershamer aan Bernier Hoekstra

Vanavond werd tijdens de Algemene Ledenvergadering na een termijn van bijna 5 jaar afscheid genomen van het bestuur (Henricjan Wind, Liesbeth van Keimpema, John de Roos, Richard Vellinga, Hilda Boomsma (notulist) en Peter Paul Koenders). De leden gingen akkoord met de benoeming van een nieuw bestuur (Berend Stel, Bernier Hoekstra (voorzitter), Jacques Peters, Gerard Voskuilen en Gerrit Oord). Dank aan het oude bestuur en het nieuwe bestuur wensen wij veel succes!

nieuw bestuur vv heerenveenHet nieuwe bestuur: vlnr Berend Stel, Bernier Hoekstra, Jacques Peters, Gerard Voskuilen en Gerrit Oord

aftredend bestuur vv heerenveenHet aftredend bestuur vv heerenveen: Henricjan Wind, Liesbeth van Keimpema, John de Roos, Richard Vellinga, Hilda Boomsma (notulist) en Peter Paul Koendershenric jan wind bernier hoekstra voorzitter vv heerenveen

Foto's: Peter Wouda

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 26 januari 2020

Aanvang: 14.00 uur
VV VV Heerenveen 1 - Noordster 1 noordster 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma

 

Zaterdag 25 januari 2020 
(update: 19/1 - 19:14)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download