zondag, 22 december 2019 23:11

Uitslagen en stand zaalcompetitie

Geschreven door Pieter Benedictus

Bijgaand de uitslagen van 14 december 2019 van de gemeentelijke zaalcompetitie 2020 en de standen per 14 december 2019

Wens iedereen fijne feestdagen en een gezond, voorspoedig en sportief 2020!

Met vriendelijke groet,
Pieter Benedictus

Uitslagen:

  Uitslagen 14 december 2019      
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO9-A 1.Heerenveen JO9-2 - 2.Heerenveen JO9-3 2-1
JO9-A 3. Heerenveen JO8-1 - 4.Heerenveen JO8-2 0-1
JO9-A 1.Heerenveen JO9-2 - 3. Heerenveen JO8-1 0-1
JO9-A 2.Heerenveen JO9-3 - 4.Heerenveen JO8-2 2-0
JO9-A 4.Heerenveen JO8-2 - 1.Heerenveen JO9-2 2-2
JO9-A 2.Heerenveen JO9-3 - 3. Heerenveen JO8-1 2-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-A 1.Heerenveen JO13-2A - 2.Jubbega JO13-1 0-1
JO13-A 3.Heerenveen JO13-2B - 4.Jubbega JO13-2 3-1
JO13-A 1.Heerenveen JO13-2A - 3.Heerenveen JO13-2B 2-2
JO13-A 2.Jubbega JO13-1 - 4.Jubbega JO13-2 1-1
JO13-A 4.Jubbega JO13-2 - 1.Heerenveen JO13-2A 1-3
JO13-A 2.Jubbega JO13-1 - 3.Heerenveen JO13-2B 1-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-B 1. Jubbega JO13-4 - 2. Heerenveen JO12-2 0-4
JO13-B 3.Heerenveen JO12-3 - 4.Jubbega JO13-3 3-0
JO13-B 1. Jubbega JO13-4 - 3.Heerenveen JO12-3 1-6
JO13-B 2. Heerenveen JO12-2 - 4.Jubbega JO13-3 9-0
JO13-B 4.Jubbega JO13-3 - 1. Jubbega JO13-4 4-1
JO13-B 2. Heerenveen JO12-2 - 3.Heerenveen JO12-3 2-1
         
  14 december 2019 MFC Tjalleberd      
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO7-A 1.SC Joure JO7-2 - 2.Mildan JO7-1 1-1
JO7-A 3.Gorredijk JO7-1 - 4.Akkrum JO7-1 3-0
JO7-A 5.Heerenveen JO7-3 - 1.SC Joure JO7-2 1-1
JO7-A 2.Mildan JO7-1 - 3.Gorredijk JO7-1 0-3
JO7-A 4.Akkrum JO7-1 - 5.Heerenveen JO7-3 2-2
JO7-A 1.SC Joure JO7-2 - 3.Gorredijk JO7-1 0-2
JO7-A 5.Heerenveen JO7-3 - 2.Mildan JO7-1 2-1
JO7-A 4.Akkrum JO7-1 - 1.SC Joure JO7-2 0-6
JO7-A 3.Gorredijk JO7-1 - 5.Heerenveen JO7-3 5-2
JO7-A 2.Mildan JO7-1 - 4.Akkrum JO7-1 3-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO7-B 1.Heerenveen JO7-4 - 2.SC Joure JO7-1 0-7
JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 4.Heerenveen JO7-1 0-3
JO7-B 1.Heerenveen JO7-4 - 3.Udiros JO7-1 1-3
JO7-B 2.SC Joure JO7-1 - 4.Heerenveen JO7-1 0-7
JO7-B 4.Heerenveen JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-4 8-1
JO7-B 2.SC Joure JO7-1 - 3.Udiros JO7-1 3-2
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO7-C 1.Heerenveen JO7-2 - 2.Jubbega JO7-1 8-1
JO7-C 3.Gorredijk JO7-2 - 4.Aengwirden JO7-1 0-1
JO7-C 1.Heerenveen JO7-2 - 3.Gorredijk JO7-2 5-0
JO7-C 2.Jubbega JO7-1 - 4.Aengwirden JO7-1 0-3
JO7-C 4.Aengwirden JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-2 1-1
JO7-C 2.Jubbega JO7-1 - 3.Gorredijk JO7-2 2-5

 

Standen:

 

Standen per 14 december 2019                
                 
HoofdklasseJO13                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Jubbega JO13-1 3 2 1 0 7 3 1 2
Heerenveen JO13-2A 3 1 1 1 4 5 4 1
Heerenveen JO13-2B 3 1 1 1 4 5 4 1
Jubbega JO13-2 3 0 1 2 1 3 7 -4
                 
1e klasse JO13                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO12-2 3 3 0 0 9 15 1 14
Heerenveen JO12-3 3 2 0 1 6 10 2 8
Jubbega JO13-3 3 1 0 2 3 4 14 -10
Jubbega JO13-4 3 0 0 3 0 2 14 -12
                 
2e klasse JO13-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen J013-3A 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0
Nieuweschoot JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Udiros 12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
2e klasse JO13-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO13-3B 0 0 0 0 0 0 0 0
Mildam JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Uidiros JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Udiros JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
2e klasse MO13-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen MO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
2e klasse MO13-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                0
Hoofdklasse JO11-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
Hoofdklasse JO11-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
                 
Heerenveen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen J011-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
1e klasse JO11                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
2e klasse JO11-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0
Nieuweschoot JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Udiros JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
2e klasse JO11-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0
Mildam JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Nieuweschoot JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
Hoofdklasse JO9                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO9-3 3 2 0 1 6 5 2 3
Heerenveen JO9-2 3 1 1 1 4 4 4 0
Heerenveen JO8-2 3 1 1 1 4 3 4 -1
Heerenveen JO8-1 3 1 0 2 3 1 3 -2
                 
1e klasse JO9                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0
Mildam JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Nieuweschoot JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
2e Klasse JO9-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Aengwirden JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Udiros JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
2e klasse JO9-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO9-6M 0 0 0 0 0 0 0 0
Nieuweschoot JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Udiros JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
2e klasse JO9-C                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
                 
Aengwirden JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Heerenveen JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0
Udiros JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jubbega JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
                 
1e klasse JO7-A                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Gorredijk JO7-1 4 4 0 0 12 13 2 11
SC Joure JO7-2 4 1 2 1 5 8 4 4
Heerenveen JO7-3 4 1 2 1 5 7 9 -2
Mildan JO7-1 4 1 1 2 4 5 6 -1
Akkrum JO7-1 4 0 1 3 1 2 14 -12
                 
1e klasse JO7-B                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO7-1 3 3 0 0 9 18 1 17
SC Joure JO7-1 3 2 0 1 6 10 9 1
Udiros JO7-1 3 1 0 2 3 5 7 -2
Heerenveen JO7-4 3 0 0 3 0 2 18 -16
                 
1e klasse JO7-C                
Teams G W G V P Voor Tegen Saldo
Heerenveen JO7-2 3 2 1 0 7 14 2 12
Aengwirden JO7-1 3 2 1 0 7 5 1 4
Jubbega JO7-1 3 0 0 3 0 3 16 -13
Gorredijk JO7-2 3 1 0 2 3 5 8 -3

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 26 januari 2020

Aanvang: 14.00 uur
VV VV Heerenveen 1 - Noordster 1 noordster 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma

 

Zaterdag 25 januari 2020 
(update: 19/1 - 19:14)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download