donderdag, 02 januari 2020 09:18

Programma zaterdag 4 januari 2020 gemeentelijke zaalcompetitie:

Geschreven door

Hierbij het programma van zaterdag 4 januari 2020 van de gemeentelijke zaalcompetitie:

 

 

Programma 4 januari 2020 te Nieuwehorne  
Tijd Poule Team 1   Team 2
08.00 - 08.15 JO11-C 1.Heerenveen JO10-4 - 2.Jubbega JO10-1
08-15 - 08.30 JO11-C 3.Heerenveen JO10-3 - 4.Heerenveen JO10-5
08.30 - 08.45 JO11-C 1.Heerenveen JO10-4 - 3.Heerenveen JO10-3
08.45 - 09.00 JO11-C 2.Jubbega JO10-1 - 4.Heerenveen JO10-5
09.00 - 09.15 JO11-C 4.Heerenveen JO10-5 - 1.Heerenveen JO10-4
09.15 - 09.30 JO11-C 2.Jubbega JO10-1 - 3.Heerenveen JO10-3
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
09.30 -09.45 JO13-E 1.Heerenveen MO13-1 - 2. Heerenveen MO13-3
09.45 -10.00 JO13-E 3. Jubbega MO13-2 - 1.Heerenveen MO13-1
10.00 - 10.15 JO13-E 2. Heerenveen MO13-3 - 3. Jubbega MO13-2
10.15 - 10.30 JO13-E 2. Heerenveen MO13-3 - 1.Heerenveen MO13-1
10.30 - 10.45 JO13-E 1.Heerenveen MO13-1 - 3. Jubbega MO13-2
10.45 - 11.00 JO13-E 3. Jubbega MO13-2 - 2. Heerenveen MO13-3
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
11.00 - 11.12 JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 2. Mildam JO12-1
11.12 - 11.24 JO13-D 3. Udiros JO13-2 - 4. Uidiros JO13-1
11.24 - 11.36 JO13-D 5.Heerenveen JO13-3B - 1.Aengwirden JO12-1
11.36 - 11.48 JO13-D 2. Mildam JO12-1 - 3. Udiros JO13-2
11.48 - 12.00 JO13-D 4. Uidiros JO13-1 - 5.Heerenveen JO13-3B
12.00 - 12.12 JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 3. Udiros JO13-2
12.12 - 12.24 JO13-D 5.Heerenveen JO13-3B - 2. Mildam JO12-1
12.24 -12.36 JO13-D 4. Uidiros JO13-1 - 1.Aengwirden JO12-1
12.36 - 12.48 JO13-D 3. Udiros JO13-2 - 5.Heerenveen JO13-3B
12.48 - 13.00 JO13-D 2. Mildam JO12-1 - 4. Uidiros JO13-1
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
13.00 -13.15 JO13-F 1. Heerenveen MO13-2 - 2. Jubbega MO13-1
13.15 -13.30 JO13-F 3. Aengwirden MO13-1 - 1. Heerenveen MO13-2
13.30 -13.45 JO13-F 2. Jubbega MO13-1 - 3. Aengwirden MO13-1
13.45 - 14.00 JO13-F 2. Jubbega MO13-1 - 1. Heerenveen MO13-2
14.00 -14.15 JO13-F 1. Heerenveen MO13-2 - 3. Aengwirden MO13-1
14.15 -14.30 JO13-F 3. Aengwirden MO13-1 - 2. Jubbega MO13-1
         
  Programma 4 januari 2020 Tsjillan Langweer  
Tijd Poule Team 1   Team 2
09.00 - 09.15 JO11-A 1.Jubbega JO11-1 - 2.Jubbega JO11-2
09.15 -09.30 JO11-A 3.Heerenveen JO11-3 - 1.Jubbega JO11-1
09.30 -09.45 JO11-A 2.Jubbega JO11-2 - 3.Heerenveen JO11-3
09.45 -10.00 JO11-A 2.Jubbega JO11-2 - 1.Jubbega JO11-1
10.00 - 10.15 JO11-A 1.Jubbega JO11-1 - 3.Heerenveen JO11-3
10.15 - 10.30 JO11-A 3.Heerenveen JO11-3 - 2.Jubbega JO11-2
         
Tijd Poule Team 1   Team 2
10.30 - 10.45 JO11-B 1.Heerenveen JO10-2 - 2.Jubbega JO11-3
10.45 - 11.00 JO11-B 3.Heerenveen J011-2 - 1.Heerenveen JO10-2
11.00 - 11.15 JO11-B 2.Jubbega JO11-3 - 3.Heerenveen J011-2
11.15 - 11.30 JO11-B 2.Jubbega JO11-3 - 1.Heerenveen JO10-2
11.30 - 11.45 JO11-B 1.Heerenveen JO10-2 - 3.Heerenveen J011-2
11.45 - 12.00 JO11-B 3.Heerenveen J011-2 - 2.Jubbega JO11-3

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 26 januari 2020

Aanvang: 14.00 uur
VV VV Heerenveen 1 - Noordster 1 noordster 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma

 

Zaterdag 25 januari 2020 
(update: 19/1 - 19:14)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download