woensdag, 08 januari 2020 09:34

Uitslagen 4 januari 2020, programma 11 januari 2020 jeugd zaaltoernooi

Geschreven door Pieter Benedictus
  Uitslagen  4 januari 2020       
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO11-C 1.Heerenveen JO10-4 - 2.Jubbega JO10-1 0-1
JO11-C 3.Heerenveen JO10-3 - 4.Heerenveen JO10-5 1-0
JO11-C 1.Heerenveen JO10-4 - 3.Heerenveen JO10-3 1-0
JO11-C 2.Jubbega JO10-1 - 4.Heerenveen JO10-5 0-2
JO11-C 4.Heerenveen JO10-5 - 1.Heerenveen JO10-4 0-1
JO11-C 2.Jubbega JO10-1 - 3.Heerenveen JO10-3 0-10
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-E 1.Heerenveen MO13-1 - 2. Heerenveen MO13-3 3-1
JO13-E 3. Jubbega MO13-2 - 1.Heerenveen MO13-1 1-2
JO13-E 2. Heerenveen MO13-3 - 3. Jubbega MO13-2 3-0
JO13-E 2. Heerenveen MO13-3 - 1.Heerenveen MO13-1 1-4
JO13-E 1.Heerenveen MO13-1 - 3. Jubbega MO13-2 2-0
JO13-E 3. Jubbega MO13-2 - 2. Heerenveen MO13-3 1-2
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 2. Mildam JO12-1 1-0
JO13-D 3. Udiros JO13-2 - 4. Uidiros JO13-1 1-2
JO13-D 5.Heerenveen JO13-3B - 1.Aengwirden JO12-1 0-3
JO13-D 2. Mildam JO12-1 - 3. Udiros JO13-2 1-3
JO13-D 4. Uidiros JO13-1 - 5.Heerenveen JO13-3B 1-1
JO13-D 1.Aengwirden JO12-1 - 3. Udiros JO13-2 3-0
JO13-D 5.Heerenveen JO13-3B - 2. Mildam JO12-1 0-1
JO13-D 4. Uidiros JO13-1 - 1.Aengwirden JO12-1 1-7
JO13-D 3. Udiros JO13-2 - 5.Heerenveen JO13-3B 2-1
JO13-D 2. Mildam JO12-1 - 4. Uidiros JO13-1 3-1
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO13-F 1. Heerenveen MO13-2 - 2. Jubbega MO13-1 0-0
JO13-F 3. Aengwirden MO13-1 - 1. Heerenveen MO13-2 2-0
JO13-F 2. Jubbega MO13-1 - 3. Aengwirden MO13-1 0-1
JO13-F 2. Jubbega MO13-1 - 1. Heerenveen MO13-2 0-1
JO13-F 1. Heerenveen MO13-2 - 3. Aengwirden MO13-1 1-3
JO13-F 3. Aengwirden MO13-1 - 2. Jubbega MO13-1 2-1
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO11-A 1.Jubbega JO11-1 - 2.Jubbega JO11-2 8-0
JO11-A 3.Heerenveen JO11-3 - 1.Jubbega JO11-1 0-4
JO11-A 2.Jubbega JO11-2 - 3.Heerenveen JO11-3 1-4
JO11-A 2.Jubbega JO11-2 - 1.Jubbega JO11-1 0-12
JO11-A 1.Jubbega JO11-1 - 3.Heerenveen JO11-3 4-2
JO11-A 3.Heerenveen JO11-3 - 2.Jubbega JO11-2 4-0
         
Poule Team 1   Team 2 Uitslag
JO11-B 1.Heerenveen JO10-2 - 2.Jubbega JO11-3 0-1
JO11-B 3.Heerenveen J011-2 - 1.Heerenveen JO10-2 2-4
JO11-B 2.Jubbega JO11-3 - 3.Heerenveen J011-2 0-1
JO11-B 2.Jubbega JO11-3 - 1.Heerenveen JO10-2 0-1
JO11-B 1.Heerenveen JO10-2 - 3.Heerenveen J011-2 0-3
JO11-B 3.Heerenveen J011-2 - 2.Jubbega JO11-3 1-0
         

 

    Programma 11 januari 2020  Expansiehal Jubbega  
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
08.00 - 08.15 JO9-A 2.Heerenveen JO9-3 - 1.Heerenveen JO9-2 -
08.15 - 08.30 JO9-A 4. Heerenveen JO8-2 - 3. Heerenveen JO8-1 3-0
08.30 - 08.45 JO9-A 3. Heerenveen JO8-1 - 1.Heerenveen JO9-2 0-3
08.45 - 09.00 JO9-A 4. Heerenveen JO8-2 - 2.Heerenveen JO9-3 -
09.00 - 09.15 JO9-A 1.Heerenveen JO9-2 - 4. Heerenveen JO8-2 -
09.15 -09.30 JO9-A 3. Heerenveen JO8-1 - 2.Heerenveen JO9-3 0-3
           
    Alternatief programma       
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
08.00 - 08.15 JO9-A 1.Heerenveen JO9-2 - 4. Heerenveen JO8-2 -
08.15 - 08.30 JO9-A 2.Heerenveen JO9-3 - 1.Heerenveen JO9-2 -
08.30 - 08.45 JO9-A 3. Heerenveen JO8-2 - 2.Heerenveen JO9-3 -
08.45 - 09.00 JO9-A 4. Heerenveen JO8-2   1.Heerenveen JO9-2 -
09.00 - 09.15 JO9-A 1.Heerenveen JO9-2 - 2.Heerenveen JO9-3 -
09.15 -09.30 JO9-A 2.Heerenveen JO9-3 - 3. Heerenveen JO8-2 -
           
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
09.30 -09.45 JO9-B 1.Nieuweschoot JO9-1 - 2.Mildam JO9-1 -
09.45 -10.00 JO9-B 3.Heerenveen JO8-3 - 4.Heerenveen JO9-4 -
10.00 - 10.15 JO9-B 1.Nieuweschoot JO9-1 - 3.Heerenveen JO8-3 -
10.15 - 10.30 JO9-B 2.Mildam JO9-1 - 4.Heerenveen JO9-4 -
10.30 - 10.45 JO9-B 4.Heerenveen JO9-4 - 1.Nieuweschoot JO9-1 -
10.45 - 11.00 JO9-B 2.Mildam JO9-1 - 3.Heerenveen JO8-3 -
           
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
11.00 - 11.15 JO13-B 2. Heerenveen JO12-2 - 1.Jubbega JO13-4 -
11.15 - 11.30 JO13-B 4. Jubbega JO13-3 - 3.Heerenveen JO12-3 -
11.30 - 11.45 JO13-B 3.Heerenveen JO12-3 - 1. Jubbega JO13-4 -
11.45 - 12.00 JO13-B 4.Jubbega JO13-3 - 2. Heerenveen JO12-2 -
12.00 - 12.15 JO13-B 1. Jubbega JO13-4 - 4.Jubbega JO13-3 -
12.15 - 12.30 JO13-B 3.Heerenveen JO12-3 - 2. Heerenveen JO12-2 -
           
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
12.30 - 12.45 JO13-A 2.Jubbega JO13-1 - 1.Heerenveen JO13-2A -
12.45 - 13.00 JO13-A 4.Jubbega JO13-2 - 3.Heerenveen JO13-2B -
13.00 - 13.15 JO13-A 3.Heerenveen JO13-2B - 1.Heerenveen JO13-2A -
13.15 - 13.30 JO13-A 4.Jubbega JO13-2 - 2.Jubbega JO13-1 -
13.30 - 13.45 JO13-A 1.Heerenveen JO13-2A - 4.Jubbega JO13-2 -
13.45 - 14.00 JO13-A 3.Heerenveen JO13-2B - 2.Jubbega JO13-1 -
           
    Programma 11 januari 2020  Tsillan Langweer  
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
09.00 - 09.15 JO9-C 1.Jubbega JO8-1 - 2.Udiros JO8-1 -
09.15 -09.30 JO9-C 3.Aengwirden JO8-1 - 4.Heerenveen JO9-5 -
09.30 -09.45 JO9-C 1.Jubbega JO8-1 - 3.Aengwirden JO8-1 -
09.45 -10.00 JO9-C 2.Udiros JO8-1 - 4.Heerenveen JO9-5 -
10.00 - 10.15 JO9-C 4.Heerenveen JO9-5 - 1.Jubbega JO8-1 -
10.15 - 10.30 JO9-C 2.Udiros JO8-1 - 3.Aengwirden JO8-1 -
           
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
10.30 - 10.45 JO9-D 1.Heerenveen JO8-5 - 2.Heerenveen JO9-6M -
10.45 - 11.00 JO9-D 3. Udiros JO8-2 - 4.Nieuweschoot JO9-2 -
11.00 - 11.15 JO9-D 1.Heerenveen JO8-5 - 3. Udiros JO8-2 -
11.15 - 11.30 JO9-D 2.Heerenveen JO9-6M - 4.Nieuweschoot JO9-2 -
11.30 - 11.45 JO9-D 4.Nieuweschoot JO9-2 - 1.Heerenveen JO8-5 -
11.45 - 12.00 JO9-D 2.Heerenveen JO9-6M - 3. Udiros JO8-2 -
           
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
12.00 - 12.15 JO9-E 1.Udiros JO9-1 - 2.Aengwirden JO9-1 -
12.15 - 12.30 JO9-E 3.Heerenveen JO8-4 - 4.Jubbega JO9-1 -
12.30 - 12.45 JO9-E 1.Udiros JO9-1 - 3.Heerenveen JO8-4 -
12.45 - 13.00 JO9-E 2.Aengwirden JO9-1 - 4.Jubbega JO9-1 -
13.00 - 13.15 JO9-E 4.Jubbega JO9-1 - 1.Udiros JO9-1 -
13.15 - 13.30 JO9-E 2.Aengwirden JO9-1 - 3.Heerenveen JO8-4 -
           
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
13.30- 13.45 JO11-C 1.Heerenveen JO10-4 - 2.Jubbega JO11-2 -
13.45- 14.00 JO11-C 3.Heerenveen JO10-3 - 4.Heerenveen JO10-5 -
14.00 -14.15 JO11-C 1.Heerenveen JO10-4 - 3.Heerenveen JO10-3 -
14.15 -14.30 JO11-C 2.Jubbega JO11-2 - 4.Heerenveen JO10-5 -
14.30 -14.45 JO11-C 4.Heerenveen JO10-5 - 1.Heerenveen JO10-4 -
14.45 -15.00 JO11-C 2.Jubbega JO11-2 - 3.Heerenveen JO10-3 -
           
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
15.00 -15.15 JO11-E 1.Mildam JO11-1 - 2.Aengwirden JO11-1 -
15.15 -15.30 JO11-E 3.Nieuweschoot JO10-1 - 4.Heerenveen JO10-7 -
15.30 -15.45 JO11-E 1.Mildam JO11-1 - 3.Nieuweschoot JO10-1 -
15.45 -16.00 JO11-E 2.Aengwirden JO11-1 - 4.Heerenveen JO10-7 -
16.00 -16.15 JO11-E 4.Heerenveen JO10-7 - 1.Mildam JO11-1 -
16.15 -16.30 JO11-E 2.Aengwirden JO11-1 - 3.Nieuweschoot JO10-1 -
           
    Programma zaterdag 11  januari 2020  MCF Tjalleberd  
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
09.00 - 09.15 JO7-B 2.Jubbega JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-2 -
09.15 -09.30 JO7-B 4.Aengwirden JO7-1 - 3.Gorredijk JO7-2 -
09.30 -09.45 JO7-B 3.Gorredijk JO7-2 - 1.Heerenveen JO7-2 -
09.45 -10.00 JO7-B 4.Aengwirden JO7-1 - 2.Jubbega JO7-1 -
10.00 - 10.15 JO7-B 1.Heerenveen JO7-2 - 4.Aengwirden JO7-1 -
10.15 - 10.30 JO7-B 3.Gorredijk JO7-2 - 2.Jubbega JO7-1 -
           
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
10.30 - 10.45 JO7-B 2.SC Joure JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-4 -
10.45 - 11.00 JO7-B 4.Heerenveen JO7-1 - 3.Udiros JO7-1 -
11.00 - 11.15 JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 1.Heerenveen JO7-4 -
11.15 - 11.30 JO7-B 4.Heerenveen JO7-1 - 2.SC Joure JO7-1 -
11.30 - 11.45 JO7-B 1.Heerenveen JO7-4 - 4.Heerenveen JO7-1 -
11.45 - 12.00 JO7-B 3.Udiros JO7-1 - 2.SC Joure JO7-1 -
           
Tijd Poule Team 1   Team 2 Uitslag
12.00 - 12.12 JO7-A 2.Mildan JO7-1 - 1.SC Joure JO7-2 -
12.12 - 12.24 JO7-A 4.Akkrum JO7-1 - 3.Gorredijk JO7-1 -
12.24 - 12.36 JO7-A 1.SC Joure JO7-2 - 5.Heerenveen JO7-3 -
12.36 - 12.48 JO7-A 3.Gorredijk JO7-1 - 2.Mildan JO7-1 -
12.48 - 13.00 JO7-A 5.Heerenveen JO7-3 - 4.Akkrum JO7-1 -
13.00 - 13.12 JO7-A 3.Gorredijk JO7-1 - 1.SC Joure JO7-2 -
13.12 - 13.24 JO7-A 2.Mildan JO7-1 - 5.Heerenveen JO7-3 -
13.24 -13.36 JO7-A 1.SC Joure JO7-2 - 4.Akkrum JO7-1 -
13.36 - 13.48 JO7-A 5.Heerenveen JO7-3 - 3.Gorredijk JO7-1 -
13.48 - 14.00 JO7-A 4.Akkrum JO7-1 - 2.Mildan JO7-1 -
           
           
    2.Heerenveen JO9-3 - 1.Heerenveen JO9-2 -
           
    1.Heerenveen JO9-2 - 4. Heerenveen JO8-2 -

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 26 januari 2020

Aanvang: 14.00 uur
VV VV Heerenveen 1 - Noordster 1 noordster 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma

 

Zaterdag 25 januari 2020 
(update: 19/1 - 19:14)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download