zaterdag, 08 februari 2020 23:07

Spaar Poiesz Sponsormunten voor VV Heerenveen!

Geschreven door

VV Heerenveen wil mensen in beweging brengen voor de Poiesz Jeugd Sponsor Actie.

Elke club of vereniging heeft een verlanglijstje. De bedoeling is om één of meer van deze punten via de opbrengst van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie te realiseren. Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van VV Heerenveen bij de Poiesz supermarkt in Heerenveen, of in de verzamelbak in onze kantine helpt u al mee.

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 10 februari t/m 5 april 2020 bij Poiesz supermarkten.

poiesz jeugs sponsor actie vv heerenveen

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Volgende wedstrijd

Zondag 1 maart 2020

Aanvang: 14.00 uur
VV VV Heerenveen 1 - SC Stadspark 1 stadspark 

Sportpark Skoatterwâld

 

Weekprogramma


Zaterdag 29 februari 2020 
(update: 23/2 - 17:36)

Trainingsschema
 - Kleedkamerindeling trainingen
 
 
 
 

clubblad download