woensdag, 28 oktober 2020 16:21

Zaterdag 31 oktober 2020: De UEFA Nations League voor spelers O7-O8

Geschreven door Coördinator JO7-JO8
UEFA Nations League voor spelers O7-O8 UEFA Nations League voor spelers O7-O8

De UEFA Nations League voor spelers O7 en O8.

Net als bij de senioren, helaas zonder publiek.

Teams

Nederland (1) België (2) Duitsland (3)
Luuk Dijkstra Max Hensen Finn de Jong
Jan Daan Vogel Bram Ytsma Lodewijk Beek
Douwe Reinder Reitsma Ids Jonker Finley Leijstra
Milan Huitema Jake Nason Daan de Vries
Julius vd Braak Jip Landsman Tim de Vries
Tim Wiering Justin van Teijen Senn Bouwhuis
     
Leiders Leiders Leiders
Lammert Jan Vogel Jelmer Ytsma Michel de Vries
Pieter Reitsma Wout Jonker  
     
Engeland (4) Frankrijk (5) Italië (6)
Casper Kuiper Vigo van Mierlo Sem van der Weg
Levi Fennema Evelien Bouma Yacup Hanedan
Alex Zhou Finn Klijnsma Hugo Nijenhuis
Dante van Pareen Alexander Pieters Klaas Visser
Lahssen Ismague Stijn de Vries Jesse Hulzebos
Jared de Bruin Julan Last Dex Egebot
  Yurre Haringsma  
     
Leiders Leiders Leiders
Jeffrey van Pareen Michiel van Mierlo Carlo vd Weg
Yjou Ismague Roy de Vries René Hulzebos
     
     
Spanje (7) Portugal (8)  
Tiemen Dragstra Mees Huitema  
Pim van Boxum Matthijs Venema  
Hugo Mutter Yvo Meijer  
Illay Attema Sverre  
Gylani van Dam Jorrit Hoekstra  
Robin Wijngaarden Hedde Buiert  
     
Leider Leider  
Henry Wijngaarden Klaas Hoekstra  

 

Speelschema

Aanwezig: 12.15 uur
Start: 12.30 uur

Ronde 1      
Team thuis Team  Gasten Veld Tijd
Nederland België A 12:30-12:45
Duitsland Engeland B 12:30-12:45
Frankrijk Italië C 12:30-12:45
Spanje Portugal D 12:30-12:45
       
Ronde 2      
Team thuis Team  Gasten Veld Tijd
Nederland Duitsland A 12:50-13:05
België Engeland B 12:50-13:05
Frankrijk Spanje C 12:50-13:05
Italië Portugal D 12:50-13:05
       
Pauze Pauze   13:05-13:15
       
3e ronde      
Team thuis Team  Gasten Veld Tijd
Nederland Engeland A 13:15-13:30
België Duitsland B 13:15-13:30
Frankrijk Portugal C 13:15-13:30
Italië Spanje D 13:15-13:30
       
4e ronde      
Team thuis Team  Gasten Veld Tijd
Frankrijk Nederland A 13:35-13:50
Italië België B 13:35-13:50
Engeland Portugal C 13:35-13:50
Duitsland Spanje D 13:35-13:50
       
Nodig:      
velden 35 x 25    
24 grote hoedjes      
16 kleine hoedjes      
25 hesjes 4 kleuren  uit magazijn    

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Weekprogramma

Winterstop

Sportpark Skoatterwâld is voor VV Heerenveen teams gesloten van maandag 21 december 2020 t/m zondag 10 januari 2021

winterstop

 
Programma
  
Programma SKW zaterdag
geen competitie- en bekerwedstrijden ivm Covid-19
(laatste update: ................................)
 
Programma SKW zondag
geen competitie- en bekerwedstrijden ivm Covid-19
(laatste update: ................................))
 

Trainingsschema seizoen 2020-2021 (versie 08-11-2020)

 

Klik hier Trainingsschema 2020-2021 (versie 08-11-2020).pdf pdf

Houd de website goed in de gaten, door diverse redenen kan het trainingsschema aangepast worden.

 trainingsschema 11 september 2020
 
 
Spelregelbewijs KNVB

clubblad download