dinsdag, 09 december 2014 00:00

Kerstzaalvoetbaltoernooi 2014-2015

Geschreven door Jaques Peters

In de Kerstvakantie spelen 20 jeugdteams van vv Heerenveen een toernooi in de zaal. De volgende 20 jeugdteams nemen met totaal 28 zaalvoetbalteams deel aan het zaalvoetbaltoernooi: MB1, MC1, A1, A2, A4, B1, B2, B4, C1, C2, C3, C4, C5, C6, D1, D2, D3, E1, E2 en E3.
Voor het programmaboekje klik hier.

OPLETTEN

De nummering van het zaalvoetbalteam komt niet altijd overeen met de nummering van het veldvoetbalteam.

- MB1 speelt met twee teams en is zaalvoetbalteam MB1 en MB2

- MC1 is zaalvoetbalteam MC1

- A1 is zaalvoetbalteam A1

- A2 is zaalvoetbalteam A2

- A4 is zaalvoetbalteam A3

- B1 speelt met twee teams en is zaalvoetbalteam B1 en B2

- B2 is zaalvoetbalteam B3

- B4 speelt met twee teams en is zaalvoetbalteam B4 en B5

- C1 speelt met twee teams en is zaalvoetbalteam C1 en C2

- C2 speelt met twee teams en is zaalvoetbalteam C3 en C4

- C3 speelt met twee teams en is zaalvoetbalteam C5 en C6

- C4 is zaalvoetbalteam C7

- C5 speelt met twee teams en is zaalvoetbalteam C8 en C9

- C6 is zaalvoetbalteam C10

- D1 speelt met twee teams en is zaalvoetbalteam D1 en D2

- D2 is zaalvoetbalteam D3

- D3 is zaalvoetbalteam D4

- E1 is zaalvoetbalteam E1

- E2 is zaalvoetbalteam E2

- E3 is zaalvoetbalteam E3

Twee aandachtspuntjes:
1. C3 heeft twee teams opgegeven die helaas in 'twee verschillende sporthallen' op 'twee verschillende dagen' moet spelen.
2. B4 moet meehelpen mbt de algehele leiding.

- MB1 gaat met 2 teams (pag. 56, programmaboekje)
Sporthal de Kompenije te Jubbega, maandag 29 december 2014
Groep 1: Heerenveense Boys MB1, SJO RVC MB1, Nieuweschoot MB1, SJO JV Oostenburg MB1, Heerenveen MB1
Groep 2: Heerenveen MB2, Heerenveense Boys MB2, Gorredijk MB1, Roden MB1

- MC1 gaat met 1 team (pag. 56, programmaboekje)
Sporthal de Kompenije te Jubbega, maandag 29 december 2014
Groep 2: Heerenveen MC1, LSC 1890 MC1, SJO RVC MC1, SC Boornbergum MC1

- A1 gaat met 1 team (pag. 61, programmaboekje)
sporthal Nieuwehorne, zaterdag 27 december 2014
Groep 1: Heerenveen A1, SC Joure A1, Nieuweschoot A1, FC Wolvega A1, Akkrum A1
finale op 29 december in Heerenveen

- A2 gaat met 1 team (pag. 63, programmaboekje)
Blauw Withal te Heerenveen, maandag 29 december 2014
Groep 3: Mildam A1, Akkrum A2, Heerenveen A2, SC Joure A2

- A4 gaat met 1 team (pag. 63, programmaboekje)
Blauw Withal te Heerenveen, maandag 29 december 2014
Groep 4: Heerenveen A3, Heerenveense Boys A2, Nieuweschoot A2, FC Wolvega A2

- B1 gaat met 2 teams (pag. 58, programmaboekje)
Blauw Withal te Heerenveen, dinsdag 23 december 2014
Groep 1: Heerenveen B1, Heerenveense Boys B1, FC Wolvega B1, Nieuweschoot B1, SC Joure B1
Groep 2: SJO RVC B1, Akkrum B1, CVVO B1, Heerenveense Boys B2, Heerenveen B2
finales op 27 december in St.Nicolaasga

- B2 gaat met 1 team (pag. 58, programmaboekje)
Blauw Withal te Heerenveen, dinsdag 23 december 2014
Groep 3: Mildam B1, Read Swart B1, SC Joure B2, Heerenveense Boys B3, Heerenveen B3
finales op 27 december in St.Nicolaasga

- B4 gaat met 2 teams (pag. 62, programmaboekje)
Doniahal te St.Nicolaasga, zaterdag 27 december 2014
Groep 4: Heerenveense Boys B4, Heerenveen B4, Heerenveense Boys B5, SJO RVC B2, FC Wolvega B2
Groep 5: Heerenveense Boys B6, Heerenveen B5, Nieuweschoot B2, Akkrum B2

NOOT: leiding vv Heerenveen B4, helpen met de algehele leiding

- C1 gaat met 2 teams (pag 59, programmaboekje)
Doniahal te St.Nicolaasga, dinsdag 23 december 2014
Groep 1: Heerenveen C1, Heerenveense Boys C1, Akkrum C1, CVVO C1, FC Wolvega C1
Groep 2: Heerenveen C2, Nieuweschoot C1 , Heerenveense Boys C2, Heerenveen C3, SC Joure C1
finales op 30 december in St.Nicolaasga

- C2 gaat met 2 teams (pag 59, programmaboekje)
Doniahal te St.Nicolaasga, dinsdag 23 december 2014
Groep 2: Heerenveen C2, Nieuweschoot C1 , Heerenveense Boys C2, Heerenveen C3, SC Joure C1
Groep 3: SJO RVC C1, Heerenveen C5, GAVC C1, Heerenveense Boys C3, Heerenveen C4
finales op 30 december in St.Nicolaasga

- C3 gaat met 2 teams (pag 59, programmaboekje)
Doniahal te St.Nicolaasga, dinsdag 23 december 2014
Groep 3: SJO RVC C1, Heerenveen C5, GAVC C1, Heerenveense Boys C3, Heerenveen C4
finales op 30 december in St.Nicolaasga

Pag. 60, programmaboekje
Blauw Withal te Heerenveen, zaterdag 27 december 2014
Groep 4: Mildam C1, Aengwirden C1, Read Swart C1, Heerenveense Boys C4, Heerenveen C6
finales op 30 december in St.Nicolaasga

- C4 gaat met 1 team (pag. 60, programmaboekje)
Blauw Withal te Heerenveen, zaterdag 27 december 2014
Groep 5; Akkrum C2, CVVO C2, Heerenveense Boys C5, Heerenveen C7
finales op 30 december in St.Nicolaasga

- C5 gaat met 2 teams (pag. 60, programmaboekje)
Blauw Withal te Heerenveen, zaterdag 27 december 2014
Groep 6: Nieuweschoot C2, SC Joure C2, Heerenveen C8, Heerenveense Boys C6
Groep 7: Heerenveense Boys C7, Heerenveen C9, SJO RVC C2, FC Wolvega C2
finales op 30 december in St.Nicolaasga

- C6 gaat met 1 team (pag 60, programmaboekje)
Blauw Withal te Heerenveen, maandag 29 december 2014
Groep 8: Heerenveen C10, Heerenveense Boys C8, Akkrum C3, CVVO C3
Finales op 30 december in St.Nicolaasga

- D1 gaat met 2 teams (pag. 57, programmaboekje)
sporthal Nieuwehorne, maandag 22 december 2014
Groep 1: Heerenveen D1, Heerenveense Boys D1, SC Joure D1, FC Wolvega D1, Akkrum D1
Groep 3: Heerenveense Boys D3, Heerenveen D2, FC Wolvega D2, SC Joure D2, Heerenveense Boys D4
finales op 27 december in Nieuwehorne

- D2 gaat met 1 team = zaalvoetbalteam D3
sporthal Nieuwehorne, zaterdag 27 december 2014

Groep 4: FC Wolvega D3, Heerenveen D3, Read Swart D2, Heerenveense Boys D5, FC Wolvega D4, Heerenveen D4, Akkrum D2
Finales direct na de poule wedstrijden

- D3 gaat met 1 team = zaalvoetbalteam D4
sporthal Nieuwehorne, zaterdag 27 december 2014
Groep 4: FC Wolvega D3, Heerenveen D3, Read Swart D2, Heerenveense Boys D5, FC Wolvega D4, Heerenveen D4, Akkrum D2

Finales direct na de poule wedstrijden

E1 gaat met 1 team (pag. 64, programmaboekje)
Doniahal te St.Nicolaasga, dinsdag 30 december 2014
Groep 1: Akkrum E1, Heerenveen E1, Heerenveense Boys E1, SC Joure E1, Heerenveen E2

- E2 gaat met 1 team (pag. 64, programmaboekje)
Doniahal te St.Nicolaasga, dinsdag 30 december 2014
Groep 1: Akkrum E1, Heerenveen E1, Heerenveense Boys E1, SC Joure E1, Heerenveen E2

- E3 gaat met 1 team (pag. 64, programmaboekje)
Doniahal te St.Nicolaasga, dinsdag 30 december 2014
Groep 2: CVVO E1, Heerenveen E3, Heerenveense Boys E2, LSC 180 E1, SC Joure E2

Alvast veel zaalvoetbalplezier.

Jacques Peters
Coördinator Uit-toernooien (Jeugd vv Heerenveen)

 

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

alleen pinnen bij vvheerenveen 400

Thuiswedstrijden

Weekprogramma

Programma
 
 
Programma SKW zaterdag 19 sep 2020
(
laatste update: 16 sept 2020 19:52)
 
(laatste update: 16 sept 2020 19:52) 

 

Trainingsschema seizoen 2020-2021 (versie 11-09-2020)

 

Klik hier Trainginsschema 2020-2021 (versie 13-09-2020).pdf pdf

Houd de website goed in de gaten, door diverse redenen kan het trainingsschema aangepast worden.

 trainingsschema 11 september 2020

clubblad download