Jeugdcommissie

Jeugdcommissie is te bereiken via email: jeugdcommissie@vvheerenveen.nl

Vacant
Wie heeft interesse heeft om zich in te zetten voor VV Heerenveen?
Graag kenbaar maken aan de jeugdcommissie; e-mail jeugdcommissie@vvheerenveen.nl

Functie Naam E-mail
Voorzitter Berend Stel berendstel@hotmail.com
Coördinator Dames/meiden Marc Jonkers noppie472@hotmail.com
Coördinator JO19 (A) + JO17 (B) a.i.
Johan Diepeveen johan.diepeveen@upcmail.nl
Coördinator JO15 (C)
George Karsten Schüler gkschuler@hotmail.com
Coördinator JO13 (D)
Gerrit Oord gerritoord14@hotmail.com
Coördinator JO11 (E)
Petra Lubbinge petra.lubbinge@upcmail.nl
Coördinator JO9 (F) + JO7 (MP) Wanda Hogenkamp wandahogenkamp@outlook.com
ANDERE KADERLEDEN
Functie Naam E-mail
Wedstrijdsecretaris a.i. John de Roos wedstrijdsecretariaat@vvheerenveen.nl
Coördinator Scheidsrechters Wendy van der Heide heidestel@hotmail.com
Veld- en kleedkamerindeling (zaterdag)
Bernier Hoekstra Bernier@novatech-aip.nl
Hoofd Jeugdopleiding Onderbouw Jeffrey Mast  hjo@vvheerenveen.nl
Technische Commissie (voorzitter)
Edwin Bouma tc@vvheerenveen.nl
Senioren voetbal + JO19-1
vacature
Coördinator Keepers Peter van der Wijk p.wijk14@upcmail.nl
Coördinator Jeugdtoernooien a.i. John de Roos toernooien@vvheerenveen.nl
Commissie Jeugdtoernooien (voorzitter)
Richard Vellinga toernooien@vvheerenveen.nl
Vrijwilligers Coördinator Jeugd Zwanette Karsten Schüler vrijwilligers@vvheerenveen.nl
Aanmeldpunt Vrijwilligers Zwanette Karsten Schüler vrijwilligers@vvheerenveen.nl
Commissie Vrouwen Willem Perridon damesvoetbal@vvheerenveen.nl
Communicatie Commissie (voorzitter)
Liesbeth van Keimpema communicatie@vvheerenveen.nl
Materialen Commissie Eldert van der Dam materialen@vvheerenveen.nl
Activiteiten Commissie (voorzitter)
Gerard Voskuilen ac@vvheerenveen.nl
Kleding Commissie Margriet van der Dam kleding@vvheerenveen.nl
Clubblad (voorzitter)
Ilse Montsma clubblad@vvheerenveen.nl
Kantine Commissie Max Mahabier 06 - 55 18 66 63
Beheerder Kantine a.i. Richard Vellinga kantine@vvheerenveen.nl
Beheerder website Jenny Beenen info@vvheerenveen.nl
Sponsor Commissie (voorzitter)
Herbert Kuiper sponsor@vvheerenveen.nl
Functie Naam Teledoon
Vertrouwenspersoon vacature
Vertrouwenspersoon Harry Bosscher 06 - 42 25 34 29
Consul (door de week) Gerrit de Boer 0513 - 65 01 30
Consul (weekend) Eldert van der Dam 06 - 42 08 56 97
Consul (weekend) Jurrien Pinkster 06 - 21 86 81 18

 

Hieronder kun je het kampioensprotocol downloaden.

 

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Weekprogramma

 
Weekplanning Sportpark Skoatterwâld (SKW)
 
Vanaf maandag 12 juni 2017 zijn de reguliere trainingen gestopt. De velden gaan
allemaal in onderhoud en het sportpark is over het algemeen gesloten.
 
Wedstrijdplanning op SKW:
De velden zijn in onderhoud, geen wedstrijden gepland voor dit moment. 
 
Scheidsrechters
Jeugdteams MO/JO19, MO/JO17 en MO/JO15 leveren scheidsrechters voor MO11-, MO13-. JO9- en JO11-wedstrijden.
 
 
De competitiestanden


Scheidsrechters (jeugd)wedstrijden thuis
 
 
ATTENTIE: Staat achter de wedstrijd geen scheidsrechter genoemd, dan heeft de Coordinator Scheidsrechter niemand kunnen vinden. Spijtig natuurlijk maar dat betekent dat de leiding van het vv Heerenveen team zelf een scheidsrechter moet regelen. Bijvoorbeeld een ouder.
 

Wat heb je nodig? Een fluitje, pen, papier en een horloge. Fluitjes zijn aanwezig in de wedstrijdsecretariaatkamer. Na de wedstrijd graag uitslag doorgeven of noteren op het papier waar het speelschema staat. De uitslag wordt later in Sportlink Club ingevoerd. En graag het fluitje teruggeven.

 
Wil je af en toe fluiten?
Laat het ons weten. Graag een e-mail naar Wendy van der Heide: heidestel@hotmail.com
 
Trainingsschema: 
Standaard trainingsschema: klik hier 
Kleedkamerindeling: klik hier
Knelpunten veld- en kleedkamerindeling, klik hier
 
 
Speeldagenkalender 2016-2017: klik hier 
 
 
Onze beheerders van SKW
beheerders Henk Koot en Franke Geert Talman
De beheerders Henk en Franke Geert proberen op de doordeweekse avonden, tijdens de trainingen, de kleedkamers en velden goed te beheren. Als ieder team in zijn eigen kleedkamer gaat zitten, kan het niet fout gaan.
Op de drukke zaterdagen zijn Henk en Franke Geert voor menigeen dé vraagbaak.
 

clubblad download