Indelingen Jeugd 2016-2017

Coördinator Meiden: Marc Jonkers (noppie472@hotmail.com)

Coördinator JO19 (A) en JO17 (B): Johan Diepeveen (johansc@hotmail.com)

Coördinator JO15 (C): George Karsten Schüler (gkschuler@hotmail.com)

Coördinator JO13 (D): Gerrit Oord (gerritoord14@hotmail.com)

Coördinator JO11 (E): Petra Lubbinge (petra.lubbinge@upcmail.nl)

Coördinator JO9 (F) en JO8: Wanda Hogenkamp (wandahogenkamp@outlook.com)

Coördinator  JO7 (MP) Pieter Benedictus ( p.benedictes@upcmail.nl )

 

Vacant
Op dit moment niets.
Indien je iets wil doen voor VV Heerenveen, graag kenbaar maken aan de jeugdcommissie; e-mail jeugdcommissie@vvheerenveen.nl 


Vrouwen en Meiden

Coördinator Meiden: Marc Jonkers (noppie472@hotmail.com)

Commissie Damesvoetbal: Willem Perridon (damesvoetbal@vvheerenveen.nl)

 

meidenfoto voor toernooi

Facebook vv Heerenveen Meiden en Vrouwen: https://www.facebook.com/VVHeerenveenM1/

Er zijn geen contactpersonen om weer te geven

Subcategorieën

  • VR1 (Beloften Vrouwen sc Heerenveen)

    Landelijke hoofdklasse A

      Hoofdklasse A Voorkeurstijd
    1 Be Quick'28 VR1 14:30
    2 HTC VR1 14:30
    3 Heerenveen VR1 14:30
    4 IJzendijke VR1 14:30
    5 Jong PEC Zwolle 14:30
    6 Oranje Nassau VR1 15:00
    7 RCL VR1 14:30
    8 SSS VR1 14:30
    9 Sporting 70 VR1 15:00
    10 Stedoco VR1 14:30
    11 Ter Leede VR2 12:30
    12 VIOD VR1 14:30

     

    Teammanager Herman Bats

    hermanbats@hotmail.com

    06-52063609

    Teammanager Ronald Vegter

    rvegter@ziggo.nl

    06-51591464

    Trainer Anouk Bruil

    anouk.bruil@hotmail.com

     

    W: http://vrouwenscheerenveen.nl/
    F: https://www.facebook.com/vrouwenscheerenveen
    T: https://twitter.com/vrouwen_sch

  • VR2

    4e klasse D

    4e klasse D Voorkeurstijd
    1 AVC VR1 14:30
    2 DTD VR1 14:00
    3 Franeker SC VR1 14:30
    4 Beetgum VR1 14:30
    5 Dronrijp VR1 14:30
    6 FVC VR1 14:45
    7 Hardegarijp VR2 12:00
    8 ST Minnertsga/St.Jacob VR1 14:30
    9 S.C. Stiens VR2 12:30
    10 Heerenveen VR2 14:00
    11 Leovardia VR1 14:30
    12 SJO Bergum BCV Combinatie VR3 11:30

     

    Leider/trainer Dick van der Velde

    dmvdvelde@outlook.com

    06-14355270

    Leider/trainer Joan van der Weg

    joantina@hetnet.nl

    06-55858416

    Trainingstijden maandag 20:30-21:45 uur
      donderdag 20:15-21:45 uur

     

     F: https://www.facebook.com/VVHeerenveenM1/

  • MA1 (MO19-1)

    1e klasse - 05 (najaar)

    Sponsoring MO-19

    Staand v.l.n.r: Dirkje Bouma, Evelien Visser, Bibi van Werkhoven, Jildau Holtrop, Ester Zandberg, Chanoe ten Hoeve, Derya van der Weit, Sigmund Ponne en Germ Holtrop
    Knielend v.l.n.r: Dewi Plantinga, Demi Veldhuizen, Jelica Brandsma, Julia Koopman, Emy Plas, Tessa van der Klok, Linde Dijk

     

    1e klasse - 05 (najaar) Voorkeurstijd
    1 SJO Dronrijp Foarút Combinatie MO19-1 14:30
    2 Heerenveen MO19-1 14:30
    4 Zeerobben MO19-1 12:15
    5 GAVC MO19-1 12:15
    6 Heerenveense Boys MO19-1 11:10

     

     

    Leider Yljanne Piek yljannepiek@hotmail.com
    Leider Eke Hullegie

    henk.eke@upcmail.nl

    06-21935935

    Leider Henk Dijk henk.eke@upcmail.nl
    Trainer Sigmund Ponne sigmund-ponne@hotmail.com
    Trainingstijden maandag 20:30-21:45 uur
      woensdag 20:15-21;45 uur

    F: https://www.facebook.com/VVHeerenveenM1/

     

  • MB1 (MO17-1)

    1e klasse - 02 (voorjaar)

    1e klasse - 02 (voorjaar) Voorkeurstijd
    1 FC Meppel MO17-1d 12:30
    2 Urk MO17-1 12:15
    3 Alcides MO17-1 13:00
    4 ST: Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 10:30
    5 Flevo Boys MO17-1d 12:30
    6 Diever-Wapse MO17-1d 13:00
    7 SC Rouveen MO17-1d 10:30
    8 Heerenveen MO17-1 15:00

     

    Leider/trainer Willem Perridon

    wperridon@hotmail.com

    06-53392800

    Trainingstijden maandag 19:15-20:30 uur
      woensdag 19:00-20:15 uur

     

    F: https://www.facebook.com/VVHeerenveenM1/

  • MC1 (MO15-1)

    1e klasse - 01 (najaar)

    VV Heerenveen MO15 1 kopie

    Staand vlnr: Cor van Dijk (trainer), Joyce Koning, Roos de Goede, Anoek van Zalen, Daniëlla Doop, Maud Plas, Noëlle Nijdam, Kubra Aksit en Rinke Nijdam (leider).

    Gehurkt vlnr: Maaike van Dijk, Lisanne Bruin, Gianthely Bernardina, Kirsten Boltjes, Elise de Roo, Jeyda Koeiman en Linde Hoekstra.

    Niet op de foto: Miranda de Heij

    1e klasse - 02 (najaar) Voorkeurstijd
    1 Heerenveen MO15-1 15:15
    2 Joure SC MO15-1 12:30
    3 Drachten MO15-1 9:00
    4 Blauw Wit '34 MO15-1 10:30
    5 DWP MO15-1 10:45
    6 SWZ Boso Sneek MO15-1 11:45
    7 Wolvega FC MO15-1 12:00
    8 SJO RVC MO15-1 10:15
    9 Heerenveense Boys MO15-1 13:40
    10 Balk MO15-1 10:30
    11 SC Bolsward MO15-1 9:00
    12 LSC 1890 MO15-1 13:00

     

    Leider Rinke Nijdam

    vvheerenveen-mo15-1@outlook.com

    Trainer Cor van Dijk

    vvheerenveen-mo15-1@outlook.com 

    06-13979763

    Trainingstijden maandag 19:15-20:30 uur
      donderdag 19:15-20:30 uur

     

    F: https://www.facebook.com/VVHeerenveenM1/

  • MD1 (MO13-1)

    2e klasse - 03 (najaar) (7x7)

    VV Heerenveen MO13 1

    Staand vlnr:
    Gehurkt vlnr:

     

     

    2e klasse - 09 (najaar) Voorkeurstijd
    1 Irnsum MO13-2 11:15
    2 GAVC MO13-1 9:00
    3 ONB MO13-1 8:45
    4 Heerenveen MO13-1 10:30
    5 ONS Boso Sneek MO13-1 9:00
    6 Akkrum MO13-1 11:30

     

    Klik hier voor de bekerreglementen.

     

    Leider Theo Minkes

    theominkes@energieservice.nl

    06-83701351
    Leider  Martin Horst martinmh@live.nl
    Trainer Rinse Stoelwinder  
    Trainer Siemon Tjeerdsma  
    Trainer Anne de Vries  
    Trainer Willem Perridon

    wperridon@hotmail.com 

    06-53392800

    Trainer Gerard Mesken g.mesken@chello.nl
    Trainingstijden maandag 18:00-19:15 uur
      donderdag 17:45-19:00 uur

     

    F: https://www.facebook.com/VVHeerenveenM1/

  • MD2 (MO13-2)

    2e klasse - 05 (najaar) (7x7)

    2e klasse - 12 (najaar) Voorkeurstijd
    1 Heerenveen MO13-2 8:45
    2 Boornbergum'80 MO13-1 9:00
    3 ONB MO13-2 10:15
    4 Sweach De MO13-1 9:00
    5 ONT MO13-2 11:20
    6 Gorredijk MO13-1 10:30

     

    Bekerpoule indeling

    Groep 1 - 07 Voorkeurstijd
    1 Heerenveen MO13-2 8:45
    2 SJO RVC MO13-1 10:15

     Klik hier voor de bekerreglementen.

     

    Leider Irma Oost irmaoost@tele2.nl
    Trainer Rinse Stoelwinder  
    Trainer Siemon Tjeerdsma  
    Trainer Anne de Vries  
    Trainer Willem Perridon

    wperridon@hotmail.com

    06-53392800

    Trainer Gerard Mesken g.mesken@chello.nl
    Trainingstijden maandag 18:00-19:15 uur
      donderdag 17:45-19:00 uur

     

    F: https://www.facebook.com/VVHeerenveenM1/

  • ME1 (MO11-1)

    1e klasse - 14 (najaar)

    MO11 1

     
     
     
    1e klasse - 14 Voorkeurstijd
    2 DWP MO11-1 10:00
    3 Heerenveen MO11-1 13:45
    4 Heerenveense Boys MO11-2 13:25
    5 Irnsum MO11-1 9:00
    6 Akkrum MO11-1 10:00

    Bekerpoule indeling

      Groep 1-40 Voorkeurstijd
    1 Heerenveen MO11-1 13:45
    2 onbekend 13:25

    Klik hier voor de bekerreglementen.

     

    Leider Ytzen Stoelwinder i.stoelwinder85@upcmail.nl

    06-51092543
    Leider Oeds Draaisma

    o.draaisma@chello.nl
    06-50801989

    Trainers Ytzen Stoelwinder en Oeds Draaisma  
    Trainingstijden maandag 18:00-19:00 uur
      donderdag 18:00-19:00 uur

     

    F: https://www.facebook.com/VVHeerenveenM1/

  • F9 (JO9-9M)

    Dit is een MO9-team, spelend in de jongenscompetitie als JO9-9M. Reden; de KNVB heeft geen MO9 competitie.

    Teampagina: http://www.vvheerenveen.nl/teams/jeugd-2016-2017/38-f-junioren/104-f9-jo9-9m

    Leider: Martin Edens, tel: 06 250 739 84

     

     

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Weekprogramma

 
Weekplanning Sportpark Skoatterwâld (SKW)
 
Wedstrijdplanning op SKW:
 
Scheidsrechters
Jeugdteams MO/JO19, MO/JO17 en MO/JO15 leveren scheidsrechters voor MO11-, MO13-. JO9- en JO11-wedstrijden.
 
 
De competitiestanden


Scheidsrechters (jeugd)wedstrijden thuis
 
 
ATTENTIE: Staat achter de wedstrijd geen scheidsrechter genoemd, dan heeft de Coordinator Scheidsrechter niemand kunnen vinden. Spijtig natuurlijk maar dat betekent dat de leiding van het vv Heerenveen team zelf een scheidsrechter moet regelen. Bijvoorbeeld een ouder.
 

Wat heb je nodig? Een fluitje, pen, papier en een horloge. Fluitjes zijn aanwezig in de wedstrijdsecretariaatkamer. Na de wedstrijd graag uitslag doorgeven of noteren op het papier waar het speelschema staat. De uitslag wordt later in Sportlink Club ingevoerd. En graag het fluitje teruggeven.

 
Wil je af en toe fluiten?
Laat het ons weten. Graag een e-mail naar Wendy van der Heide: heidestel@hotmail.com
 
Trainingsschema: 
Standaard trainingsschema: klik hier 
Kleedkamerindeling: klik hier
Knelpunten veld- en kleedkamerindeling, klik hier
 
 
 
 

clubblad download