Indelingen Jeugd 2016-2017

Coördinator Meiden: Marc Jonkers (noppie472@hotmail.com)

Coördinator JO19 (A) en JO17 (B): Johan Diepeveen (johansc@hotmail.com)

Coördinator JO15 (C): George Karsten Schüler (gkschuler@hotmail.com)

Coördinator JO13 (D): Gerrit Oord (gerritoord14@hotmail.com)

Coördinator JO11 (E): Petra Lubbinge (petra.lubbinge@upcmail.nl)

Coördinator JO9 (F) en JO8: Wanda Hogenkamp (wandahogenkamp@outlook.com)

Coördinator  JO7 (MP) Pieter Benedictus ( p.benedictes@upcmail.nl )

 

Vacant
Op dit moment niets.
Indien je iets wil doen voor VV Heerenveen, graag kenbaar maken aan de jeugdcommissie; e-mail jeugdcommissie@vvheerenveen.nl 


Maak een keuze uit onderstaande teams. U kunt op de naam klikken of of op het 'plusje' aan de rechterkant.

4e divisie H

  4e divisie H Voorkeurstijd
1 Heerenveen JO19-1 13:15
2 DZOH JO19-1 11:30
3 ONS Boso Sneek JO19-1 10:30
4 HZVV JO19-1 15:00
5 Buitenpost JO19-1 12:30
6 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-1 12:00
7 FVC JO19-1 15:00
8 Winsum JO19-1 11:00
9 SWZ Boso Sneek JO19-1 12:45
10 VEV'67 JO19-1 12:15
11 Helpman JO19-1 14:00
12 Be Quick 1887 JO19-2 12:30
14 Cambuur L. JO19-1 15:00

 

Klik hier voor de bekerreglementen.

 

Teammanager Bram van Kruistum

b.kruistum2@kpnplanet.nl

06-28776571

Teammanager Rob van der Werff

rvanderwerff@ziggo.nl

06-18303929

Grensrechter Jaap Schotanus  
Trainer Klaas Boersma klaasboersma@msn.com
Trainingstijden maandag 20:15-21:45 uur
  donderdag 20:15-21:45 uur

 fullsizeoutput ac1e 1

Bovenste rij: trainer Klaas Boersma, Karam Khudojan, Leon van der Werff, Han van Dijk, Wesley de Jong, Christian Bouius, Thomas Hoekstra, Bram van Kruistum, teammanager.
Onderste rij: Bo Antonissen, Vigo Tabak, Thomas van de Kamp, Sonson Lyklama, Lennart Zijlstra, Murat Gönülalan.
Op de foto ontbreken Patrick Dijkstra en Shabani Nduwumuremyi.

De aanschaf van de trainingspakken is tot stand gekomen door een grote financiële bijdrage door de familie van Murat Gönülalan!

fullsizeoutput ac53

De warming -up shirts zijn volledig gefinancierd door Schildersbedrijf Lyklama, van de vader van Sonson uit Lippenhuizen.

2e klasse 12

vv Heerenveen JO19 2 2016 2017 V

Vlnr: Tim Kuiper, Samme Guarnieri, Victor Zuid, Tim Alberda, Richard Tsopedor, Jelmer Schuurmans, Carlos Andres Broersma-Kroes, Jame Phonthasi, Max Toredjo, Gino Jevtic, Hessel Peters, Konrad Dziegiel, Martijn Bos, Arkando Jagersma, Nino Jevtic (Trainer-coach).

Op de foto ontbreken Timo de Jong en Sytze Geertsma (leider).

 

JO19-2 2e klasse 12 Voorkeurstijd
1 Akkrum JO19-1 14:30
2 SJO RVC JO19-1 13:30
3 Gorredijk JO19-1 14:00
4 Heerenveen JO19-2 14:30
5 Oudehaske JO19-1 12:00
6 ST Olyphia/OFW JO19-1 14:00
7 DWP JO19-1 12:00
8 Irnsum JO19-1 14:00
9 Steenwijk JO19-2 12:00
10 SJO WTTC JO19-1 14:00
11 Mildam JO19-1 14:00
12 Heerenveense Boys JO19-2 11:55

 

Leider Sytze Geertsma

sytzegeertsma@outlook.com

06-37457535

Trainer-coach Nino Jevtic

n.jevtic@hotmail.com

06-36118621

Trainingstijden maandag 20:15-21:45 uur
  woensdag 20:30-21:45 uur

2e klasse 16

JO19-3 2e klasse 16 Voorkeurstijd
1 Olde Veste'54 JO19-3 12:30
2 Franeker SC JO19-2 14:30
3 Leeuwarder Zwaluwen JO19-2 10:30
4 Gorredijk JO19-2 11:45
5 Heerenveen JO19-3 15:00
6 Drachtster Boys JO19-4 12:00
7 Blauw Wit '34 JO19-5 13:00
8 GAVC JO19-2 12:15
9 SC Bolsward JO19-3 14:30
10 CVVO JO19-2 10:40
11 ONS BOSO Sneek JO19-3 14:30
12 Heerenveense Boys JO19-3 14:30

 

Leider Gerrit de Jong

gerrit.vuurvlinder@gmail.com 

06-53847550

Leider Hans Bosscher harry.janneke@gmail.com
Trainer Dirk Beverdam d.beverdam@hotmail.com
Trainingstijden dinsdag 18:00-19:15 uur
  donderdag 19:00-20:15 uur

 

 

4e divisie G

Teamfoto B1 2016 2017

Staand vlnr: Thymo de Vries, Niels Herder, Pepijn Platteel, Wouter Beenen, Lucas Bouma, Bram Voskuilen, Niels de Jong, Tim Strandstra.
Zittend vlnr: Siete van den Berg, Yoran Kortstra, Elistrilio Ralf, Tristan van der Valk, Yannick Eerden, Enes Aksit, Stijn Reilman.

Teamfoto met pakken logo begeleiding en sponsor

  4e divisie G Voorkeurstijd
1 Heerenveen JO17-1 11:30
2 Longa '30 JO17-1 15:15
3 Rohda R. JO17-1 14:30
4 Emmen JO17-1 14:30
5 Enschede SC JO17-1 12:45
6 SDC '12 JO17-1 14:30
7 Tubantia JO17-1 14:45
8 Be Quick'28 JO17-1 11:00
9 HZVV JO17-1 12:45
10 Excelsior'31 JO17-1 12:30
11 PH JO17-1 12:30
12 DZOH JO17-1 11:30

 

Klik hier voor de bekerreglementen.

 

Leider Marco Eerden

marco.eerden@hotmail.com

06-40200006

Trainer Justin van der Dam

J.vddam01@gmail.com

06-40998488

Ass. Trainer Ivar Span 06-27848949
Trainingstijden

maandag

dinsdag

donderdag

20:30 - 22:00

20:30 - 22:00

20:30 - 22:00

 

Facebookpagina VV Heerenveen JO17-1

2e klasse 06

  2e klasse 06 Voorkeurstijd
1 Workum JO17-1 12:00
2 ONS Boso Sneek JO17-2 12:30
3 LSC 1890 JO17-2 12:45
4 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 10:30
5 Heerenveen JO17-2 12:30
6 SDS JO17-1d 10:15
7 Zeerobben JO17-2d 13:30
8 SC Bolsward JO17-2 14:30
9 Terschelling JO17-1d 13:30
10 Harlingen JO17-1 14:30
11 Oeverzwaluwen JO17-1 10:30
12 Makkum JO17-1 12:30

 

Klik hier voor de bekerreglementen.

 

Leider Hilda Boomsma

marcel.boomsma@gmail.com

06-30375271

Trainer Marten Pen  
Trainingstijden maandag 20:30-21:45 uur
  donderdag 20:15-21:30 uur

 

 

2e klasse - 05

  2e klasse - 05 Voorkeurstijd
1 Heerenveen JO17-3 15:00
2 LSC 1890 JO17-3d 14:15
3 Balk JO17-2 12:00
4 VWC JO17-1d 12:00
5 SJO RVC JO17-1 9:00
6 Joure SC JO17-2 12:00
8 SJO EBC/Delfstrahuizen JO17-1d 10:15
9 CVVO JO17-2 9:40
10 Flevo Boys JO17-4 12:30
11 Oudehaske JO17-1 9:00
12 Wolvega FC JO17-2 12:00

 

Leider Peter-Paul Koenders ppmkoenders@gmail.com
Leider Sjouke de Vries hetmeer@planet.nl
Leider Herman Laverman herman.laverman@gmail.com
Trainer-(coach) Nino Jevtic n.jevtic@hotmail.com
Trainingstijden dinsdag 20:15-21:30 uur
  donderdag 20:15-21:30 uur

3e klasse 13 (voorjaar)

3e klasse -13 Voorkeurstijd
1 ST SJO RVC/Langweer JO17-2 10:30
2 DWP JO17-1d 10:15
3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 10:30
4 Bakhuizen JO17-1d 10:30
5 SWZ Boso Sneek JO17-4d 13:30
6 Heerenveen JO17-4 13:00
7 Woudsend JO17-1d 10:30
8 Scharnegoutum'70 JO17-1d 11:00

 

Leider Richard Wielenga

r.wielinga8@upcmail.nl

06-47023928

Leider Paul Posthumus

j.posthumus9@chello.nl

06-53444497

Trainer Gerard van de Kamp

gerard@kampvande.nl

06-17552242

Trainingstijden dinsdag 20:15-21:30 uur
  donderdag 20:15-21:30 uur

 

 

3e klasse 16 (voorjaar)

VV Heerenveen JO17 5

Staand vlnr: Erik Profijt (Leider), Richard Noordbruis (leider), Frien Haarsma, Yendo de Jong, Jonathan Violante, Marc Portijk, Colin de Heij, Sven de Vries, Hayco Rietbroek, Daniël Tjaarda, Harm Portijk (leider)

Gehurkt vlnr: Jorn Bergsma, Damian Profijt, Colin Idzenga, Berkay Karacaoglan, Eray Ygit, Vincent Noordbruis, Johannes Tulner (inzet).

 

3e klasse - 16 Voorkeurstijd
1 sv Olyphia JO17-1d 14:00
2 Heerenveense Boys JO17-4 12:30
3 Heerenveen JO17-5 15:00
4 Read Swart JO17-1d 11:00
5 Oldeholtpade JO17-2 13:45
6 FC Wolvega JO17-3d 12:00
7 SVN'69 JO17-2G 10:15
8 CVVO JO17-3 13:20

 

Leider Erik Profijt voetbal@notulistenservice.nl
Leider Harm Portijk portijk@gmail.com
Leider Richard Noordbruis  
Trainer Thomas de Haan 06-81169278
Trainingstijden dinsdag 20:15-21:30 uur
  donderdag 20:15-21:30 uur

Hoofdklasse O

VV Heerenveen JO15 1

 

  Hoofdklasse O Voorkeurstijd
1 Zeerobben JO15-1 10:30
2 Franeker SC JO15-1 10:30
3 Buitenpost JO15-1 11:30
4 Wolvega FC JO15-1 12:00
5 Balk JO15-1 9:00
6 SJO Bergum BCV Combinatie JO15-1 9:00
7 SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO15-1 10:30
8 TLC JO15-1 10:30
9 CVVO JO15-1 10:40
10 Heerenveen JO15-1 12:30
11 SWZ Boso Sneek JO15-1 10:45
12 VEV'67 JO15-1 10:30

 

Klik hier voor de bekerreglementen.

 

Leider John de Roos

johnderoos@upcmail.nl

0513 - 646651 /   06-51141837

Trainer Jordy Veenstra

sc.jordy@hotmail.com

06-12093232

Trainer-coach Bart Klapwijk

bartklapwijk@live.nl

0513-435349 / 06-19843882

Trainingstijden maandag 19:00-20:15 uur
  woensdag 18:00-19:15 uur
  vrijdag 18:00-19:00 uur

1e klasse 28

  1e klasse - 28 Voorkeurstijd
1 Alcides JO15-2 11:15
2 MSC JO15-2 11:30
3 Heerenveen JO15-2 10:00
4 Oldeholtpade JO15-1 9:00
5 Staphorst JO15-1 9:00
6 ST: Steenwijkerwold/Willemsoord JO15-1 14:00
7 SJO RVC JO15-1 9:00
8 Joure SC JO15-1 10:40
9 Flevo Boys JO15-2 10:30
10 SJO WIJC JO15-1 13:00
11 Rouveen SC JO15-1 10:30
12 SVM JO15-1 9:00
13 DESZ JO15-1 10:30
14 Gorredijk JO15-1 14:00

 

Klik hier voor de bekerreglementen.

 

Leider  Anne Dijk

anne.dijk@wolmail.nl

0513-646567 / 06-29026088

Trainer-coach  Gert Jan ter Schuur

g.terschuur@hotmail.com

06-23 54 92 28

Trainingstijden maandag 17:00-18:15 uur
  woensdag 18:00-19:15 uur

 DSC 3784

Boven vlnr: Anne Dijk (leider), Gert Jan ter Schuur (trainer), Niels Dijk, Noël Huisman, Zahar Kudhoyan, Joep Ligtvoet, Kevin Karsten Schüler, Marten Sanders, Lars Schutrups en Gerard Adema (sponsor COEN)
Onder vlrn: Max Dijk, Ruben Troost, Mats Adema, Niels Voskuilen, Rafaël Klein, Mark Diepeveen, Erik de Vries en Wisse Klaassen.

DSC 3790

 

1e klasse 32

Miv 8 oktober speelt Heerenveen JO15-3 in de 1e klasse 32

1e klasse 32 Voorkeurstijd
1 Be Quick 1887 JO15-2 10:30
2 GVAV-Rapiditas JO15-3 12:30
3 Gorecht JO15-2 10:30
4 Harkstede JO15-1 10:30
5 Heerenveen JO15-3 11:15
6 Hoogezand JO15-2 11:15
7 Lewenborg FC JO15-1 13:00
8 Lycurgus JO15-1G 10:30
9 Noordster JO15-1 13:15
10 SJO DVC JO15-1 10:45
11 ST Omlandia/GEO JO15-1 9:00
12 SV Bedum JO15-1 9:00
13 Scheemda SC JO15-1 10:45
14 Wildervank JO15-1 11:15

 

Leider Auke Kramer

familie.kramer95@gmail.com

0513-541311 /   06-13072543

Leider Henk Blauw

sawiki@chello.nl

0513-636668

Trainer Edwin de Lang

edwin.de.lang@gmail.com

0513-651838 / 0613013025

Trainingstijden maandag 19:15-20:30 uur
  woensdag 19:15-20:30 uur

 

JO15-3 naar eerste klasse!

Achter van links naar rechts: Henk Blaauw (leider, Edwin de Lang (trainer), Lars Vellinga, Niels de Lang, Tom Vernooij, Sven ten Berge, Mathijs Pultrum, Jort Reinders, Auke Kramer (leider)

Voor van links naar rechts: Daan Wedema, Abush Blaauw, Kyril van Veen, Aron Maas, Jarno de Jong, Berat Ersoy, Jelke Kramer, Jamel Joufi

2e klasse 05

2e klasse - 05 Voorkeurstijd
1 Flevo Boys JO15-4 8:45
2 SJO EBC/Delfstrahuizen JO15-1d 10:30
3 Urk JO15-3 11:15
4 Heerenveense Boys JO15-3 10:30
5 Heerenveen JO15-4 9:00
7 Nagele JO15-1 11:00
8 VENO JO15-1 10:00
9 ST Creil-Bant JO5-1Gd 11:00
10 Emmeloord SC JO15-1 12:30
11 Tollebeek JO15-1d 10:30
12 Wolvega FC JO15-2 12:00

 

Leider Rob de Jong

robenanjadejong@upcmail.nl

0513-624436 /   06-47148715

Leider Pieter Sijtsinga

vvhjo15-4@ziggo.nl

0513-650322

Trainer    
Trainingstijden dinsdag 19:00-20:15 uur 
  donderdag 19:00-20:15 uur

 

 

2e klasse 06

2e klasse - 06 Voorkeurstijd
1 ST: IJVC/Blauwhuis JO15-1 10:30
2 LSC 1890 JO15-3d 17:00
3 Scharnegoutum'70 JO15-1 11:15
4 Heerenveense Boys JO15-2 12:05
6 ST Creil-Bant JO15-2G 10:30
7 Joure SC JO15-2 9:00
8 QVC JO15-1G 9:00
9 SC Bolsward JO15-2 10:30
10 Heerenveen JO15-5 11:15
11 SWZ Boso Sneek JO15-2 9:00
12 Oudehaske JO15-1 9:00

 

Leider Moustafa Youfi

m.youfi@upcmail.nl

0513-632942 /   06-49493027

Leider Marnix Brandsema

m.brandsema1@upcmail.nl

0513-785024 / 06-41784129

Trainer  Sydney Fieman

 Sydney.fieman@quicknet.nl 

06-49412493

Trainingstijden dinsdag 19:00-20:15 uur
  donderdag 19:00-20:15 uur

 

 

3e klasse 08 (najaar)

  3e klasse - 08 (najaar) Voorkeurstijd
1 DWP JO15-1 9:00
2 Blue Boys JO15-1 10:30
3 Aengwirden JO15-1G 11:30
4 Heerenveen JO15-6 11:15
5 Drachten JO15-2 11:45
6 Udiros JO15-1 10:00
7 Mildam JO15-1 10:30
8 ONB JO15-4 14:00
9 Langezwaag JO15-1 9:00
10 Drachtster Boys JO15-4 9:00

 

Leider Koos Hoekstra

koosjoke.hoekstra@gmail.com

06-19635591

Leider Hans Krijnsen

hans.krijnsen.nu@gmail.com

0513-626788 / 06-21522133

Trainer Owen de Vries 06-46282386
Trainingstijden dinsdag 16:30-17:45 uur
  donderdag 19:00-20:15 uur

 

IMG 4849 

Voorste rij vlnr:

Dion Rasch, Amadou Toure, Abdullah Ouahim, Jorn Krijnsen, Ibrahim Jalloh, Jelrik Koenders, Max van den Burg.

Achterste rij vlnr:

Koos Hoekstra(leider), Rafiek Askar, Jort Reek, Thomas Herder, Janick Dijkstra, Stijn Wielinga, Ruben Frenay, Mathijs Hoekstra, Hans Krijnsen(leider).

4e klasse 10 (najaar)

4e klasse -10 (najaar) Voorkeurstijd
1 DWP JO15-2 11:00
2 Gorredijk JO15-4 11:00
3 Oudehaske JO15-2 9:00
4 Heerenveen JO15-7 12:15
5 Jubbega JO15-2 11:00
6 Heerenveense Boys JO15-6 8:45
7 Aengwirden JO15-2G 9:30
8 SJO WTTC JO15-2 11:00
9 ONB JO15-5 12:00

 

Leider Auke Jongsma

aukemonique@hotmail.com

0513-633944 /   06-22082369

Leider    
Trainer Andre Westra

westraa@ziggo.nl

0513-671325

Trainingstijden dinsdag 19:15-20:30 uur
  donderdag 19:00-20:15 uur

 

 

3e divisie H

VV Heerenveen JO13 1

Achter vlnr: Amresh Choudry, Sander Flapper, Mohammed Manhajay, Ties Oostra, Pepijn Otter, Sjoerd Stel, Levi van der Wal, Jort Visser en Bram Herder
Voor vlnr: Jack van der Zee, Selwin van der Duim, Finn van den Berg, Sytse Flapper (Teammanager), Jeffrey Mast (Trainer/coach), Ryan Karsten Schüler, Valentijn Casparij en Bas van der Valk.

https://www.facebook.com/Vvheerenveend1/

3e divisie - H Voorkeurstijd
1 Winsum JO13-1 11:30
2 Veendam 1894 JO13-1 11:00
3 ONS Boso Sneek JO13-1 9:00
4 Heerenveense Boys JO13-1 12:15
5 Olde Veste'54 JO13-1 10:30
6 FVC JO13-1G 10:00
7 Be Quick D JO13-1 11:15
8 HFC '15 JO13-1 10:15
9 Hoogezand JO13-1 11:15
10 Heerenveen JO13-1 10:00
11 SV Bedum JO13-1 10:30
12 LSC 1890 JO13-1 10:30

 

Klik hier voor de bekerreglementen.

 

Leider Sytse Flapper

flapperstate@hotmail.com

06-46006899

Trainer-coach Jeffrey Mast

jeffrey.mast@outlook.com

06-38575340

Trainingstijden maandag

19:30 - 20:45 uur

 

donderdag

18:30 - 20:00 uur

  vrijdag

18:00 - 19:00 uur

DSC 3966    DSC 3965

Trainer:Jeffrey Mast                             Teammanager: Sytse Flapper

Sponsor Fieber

 

Hoofdklasse - Q

 Bekijk ook de facebook-pagina van D2

 

Hoofdklasse - Q Voorkeurstijd
1 Flevo Boys JO13-2 10:30
2 Joure SC JO13-1 10:30
3 Heerenveen JO13-2 10:00
4 Leovardia JO13-1 10:45
5 SJO Broekster Walden JO13-1 9:00
6 VC Trynwalden JO13-1 10:15
7 SJO Bergum BCV Combinatie JO13-1 9:00
8 SJO Jong Harkema JO13-1 10:45
9 Akkrum JO13-1 10:30
10 Wolvega FC JO13-1 10:15
11 Blauw Wit '34 JO13-1 10:15
12 SC Bolsward JO13-1 9:00
13 Drachtster Boys JO13-2 9:00
14 ONB JO13-1 8:45

 

Leider Jos Werkhoven mail.jos.werkhoven@gmail.com 
06-11340468
Leider Peter Wouda p.wouda@xs4all.nl
06-24573020
Trainer-coach Jelle Vaartjes jellevaartjes@live.nl
Trainingstijden

Maandag

19:15 - 20:15 uur

  Woensdag

18:00 - 19:00 uur

1e klasse - 05

1e klasse - 05 Voorkeurstijd
1 Read Swart JO13-1 10:15
2 Joure SC JO13-2 9:00
3 Urk JO13-3 11:15
4 Workum JO13-1d 9:00
5 SJO RVC JO13-1 10:45
6 SWZ Boso Sneek JO13-1 10:45
7 Balk JO13-1 9:00
8 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1 9:00
9 Heerenveense Boys JO13-2 10:30
10 Heerenveen JO13-3 11:15
11 Scharnegoutum'70 JO13-1 9:00
12 LSC 1890 JO13-2 8:45

 

Klik hier voor de bekerreglementen.

 

Leider Ale Kuipers

ale-catharina@hotmail.com

0513-682006 /   06-23004043

Leider Michael Nadrjan

wardanaper@hotmail.com

0513-435166 / 06-49333050

Leider Arno Schakel arjo2003@home.nl
Trainer-coach Nino Jevtic

n.jevtic@hotmail.com

06-36118621

Trainingstijden maandag 18:00-19:00 uur
  woensdag 18:00-19:15 uur

 

 

 

2e klasse - 08 (najaar)

2e klasse - 06 (najaar) Voorkeurstijd
1 Joure SC JO13-4 9:00
2 Wolvega FC JO13-2 9:00
3 Gorredijk JO13-2 9:00
4 Heerenveen JO13-4 8:45
5 Drachtster Boys JO13-3 9:00
6 Heerenveense Boys JO13-4 10:20
7 Olde Veste'54 JO13-4 10:30
8 Oldeholtpade JO13-1 10:30
9 Oudehaske JO13-1 10:30
10 Nieuweschoot JO13-1 9:30

 

Leider Edwin de Lange

edwin.de.lang@gmail.com

0513-651838 / 0613013025

Leider Gerrit Oord

gerritoord14@hotmail.com

0513-648649 /   06-40681259

Trainer    
Trainer-coach Herman Laverman

herman.laverman@gmail.com

0513-671778 / 06-20833332

Trainingstijden maandag 18:00-19:00 uur
  woensdag 18:00-19:00 uur

 

 

3e klasse -17 (najaar)

Heerenveen JO13 5 Kampioen 1

Vlnr staand:

Vlnr gehurkt:

 

3e klasse - 17 (najaar) Voorkeurstijd
1 Heerenveense Boys JO13-5G 8:45
2 Akkrum JO13-3G 9:00
3 CVVO JO13-4G 12:10
4 LSC 1890 JO13-5 12:00
5 Oudehaske JO13-2 10:30
6 Read Swart JO13-2 10:15
7 Heerenveen JO13-5 8:45
8 GAVC JO13-2 10:30
9 SWZ Boso Sneek JO13-4 9:20
10 Joure SC JO13-9 13:30

 

Leider Gerwald Dedden

marjan.punter@hotmail.com

0513-628757

Trainer-coach Geert Semplonius

semplonius12@zonnet.nl

0513-620956 / 06-22696556

Trainingstijden dinsdag 17:00-18:00 uur
  donderdag 17:00-18:00 uur

 

 

3e klasse - 30 (najaar)

3e klasse - 30 (najaar) Voorkeurstijd
1 Jubbega JO13-3G 11:00
2 Blue Boys JO13-1 9:00
3 Drachten JO13-4 10:30
4 Heerenveen JO13-6 8:45
5 Drachtster Boys JO13-7 10:30
6 Heerenveense Boys JO13-6 10:25
7 Gorredijk JO13-4 9:00
8 Langezwaag JO13-1 11:00
9 Oldeboorn JO13-1 10:00
10 SJO WTTC JO13-2G 10:30

 

Leider Hendrik Bijlsma

hendrik.bijlsma@hetnet.nl

0513-671742

Trainer Robert van Overbeek

 r.overbeek@upcmail.nl

0513-628584 / 06-22929000

Trainer Bert van der Wal

bvdwal@outlook.com

0513-627311 / 06-24968065

Trainer-coach Simon Bleeker

siblee@hotmail.nl

06-48971042

Trainingstijden dinsdag 18:00-19:00 uur
  donderdag 18:00-19:00 uur

 

 

3e klasse - 16 (najaar)

3e klasse - 16 (najaar) Voorkeurstijd
1 VWC JO13-1G 10:30
2 Oldemarkt FC JO13-2 10:30
3 Mildam JO13-1 10:30
4 Oldeholtpade JO13-2 9:00
5 Aengwirden JO13-1 11:30
6 Heerenveense Boys JO13-7 8:45
7 Heerenveen JO13-7 10:00
8 Olde Veste'54 JO13-6 10:30
9 ST: Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3 11:00
10 Wolvega FC JO13-4 9:00

 

Leider Harry Kuiper

hrkuiper27@gmail.com

0513-842197

Leider Marc Jonker

noppie472@hotmail.com

0513-610975

Trainer CIOS  
Trainingstijden woensdag 19:15-20:15 uur
  donderdag 17:00-18:15 uur

 

 

1e klasse 01

VV Heerenveen JO11 1

Gehurkt vlnr: Jesse Hellinga, Olivier Hoekstra, Adam El Dawey en Cas Burghard
Staand vlnr: Boas van Schaik, Renzo van der Klok, Loet van der Valk, Benjamin Casparij en Lukas Schouwstra

Leiding vlnr: Marc  Burghard (leider), Klaas Boersma (leider-trainer) en Henjo van der Klok (leider)

 

1e klasse - 01 Voorkeurstijd
1 Drachtster Boys JO11-1 9:00
2 ONS Boso Sneek JO11-1 10:15
3 Akkrum JO11-1 11:30
4 Be Quick 1887 JO11-1 9:45
5 Velocitas 1897 JO11-1 10:00
6 Frisia JO11-1 11:30
7 Heerenveen JO11-1 11:15
8 Urk JO11-1 10:15
9 Blauw Wit '34 JO11-1 9:45
10 FVC JO11-1 10:45
11 GVAV-Rapiditas JO11-1 11:00
12 Udiros JO11-1G 12:00

 

 Klik hier voor de bekerreglementen.

Trainer/leider Klaas Boersma

klaasboersma@msn.com

06-21810065

Leider Henjo van der Klok

k.klokteijma@upcmail.nl

06-36040395

Leider Marc Burghard

marcburghard@hotmail.com

06-31037147

Trainingstijden dinsdag 17:45-19:00 uur
  donderdag 18:00-19:15 uur

 

 

1e klasse - 05

VV Heerenveen JO11 2

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

1e klasse - 05 Voorkeurstijd
1 Heerenveen JO11-2 11:15
2 LSC 1890 JO11-1 10:45
3 CVVO JO11-1 9:00
4 Heerenveense Boys JO11-1 10:00
5 SWZ Boso Sneek JO11-1 10:15
6 Balk JO11-1 9:00
8 Urk JO11-2 10:15
9 Jubbega JO11-1G 8:45
10 Workum JO11-1 8:45
11 SC Bolsward JO11-1 10:15
12 Joure SC JO11-1 10:15

 

Leider Mark Drenth markdrenth@me.com
Leider Theo Visser theolumien.visser@upcmail.nl
Trainer Mark Drenth markdrenth@me.com
Trainingstijden dinsdag 17:45-19:00 uur
  donderdag 18:00-19:15 uur

 

 

2e klasse - 03 (najaar)

VV Heerenveen JO11 3

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

vvH JO11 3 V website

Vlnr: Aziz Youfi (Leider), Niels Hamstra, Mika Kerkhof, Sofian Youfi, Dain van der Werf, Nicola Jevtic, Jeroen Wiersma, Finn Faber, Jesper Geertsma, Wisse Jan Scheper, Nino Jevtic (Trainer-coach).

 

2e klasse - 03 (najaar)
Voorkeurstijd
1 Heerenveense Boys JO11-2 8:45
2 Joure SC JO11-2 10:15
3 Gorredijk JO11-1 10:30
4 SJO EBC/Delfstrahuizen JO11-1 9:00
5 SJO RVC JO11-1 10:00
6 Oldeholtpade JO11-1 9:00
7 Urk JO11-4 9:00
8 Olde Veste'54 JO11-2 9:00
9 Heerenveen JO11-3 10:00
10 Read Swart JO11-1 9:00

 

Leider Aziz Youfi h.hansma2@upcmail.nl
Leider Nino Jevtic n.jevtic@hotmail.com
Trainer-coach Nino Jevtic n.jevtic@hotmail.com
Trainingstijden maandag 17:00-18:00 uur
  woensdag 17:00-18:00 uur

 

 

2e klasse - 05 (najaar)

VV Heerenveen JO11 4

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

2e klasse - 05 (najaar) Voorkeurstijd
1 SJO Warga WWS JO11-1 10:15
2 Frisia JO11-4 12:45
3 S.C. Stiens JO11-1 10:15
4 LSC 1890 JO11-2 10:45
5 Heerenveen JO11-4 10:00
6 FVC JO11-3 10:45
7 Leovardia JO11-3 11:00
8 Blauw Wit '34 JO11-3 10:30
9 Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 10:15
10 MKV'29 JO11-2 11:45

 

Leider Syze Geertsma

geert77@zonnet.nl

0513-621664

Leider Hans Vogelzang

hansenfoekje@gmail.com

0513-627808

Leider Yska de Kroon y.kroon@gmail.com
Trainer Tom Kuiper tom.kuiper2011@hotmail.nl
Trainingstijden dinsdag 17:00-18:00 uur
  donderdag 17:45-18:45 uur

 

 

3e klasse - 09 (najaar)

VV Heerenveen JO11 5

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

3e klasse - 09 (najaar) Voorkeurstijd
1 Joure SC JO11-4 9:00
2 Irnsum JO11-1 10:00
3 Wolvega FC JO11-2 10:15
4 GAVC JO11-1G 9:00
5 Jubbega JO11-2 10:00
6 Heerenveense Boys JO11-3 9:50
7 Oudehaske JO11-1G 10:15
8 Gorredijk JO11-2 10:30
9 Heerenveen JO11-5 8:45
10 Aengwirden JO11-1G 10:30

 

Leider Michael Thurkow

m.thurkow@upcmail.nl

0513-646545

Leider Aaldrik Scholtens scholtensa@hotmail.com
Trainer Aaldrik Scholtens scholtensa@hotmail.com
Trainer (donderdag) Nino Jevtic n.jevtic@hotmail.com
Trainingstijden maandag 17:00-18:00 uur
  donderdag 16:45-17:45 uur

 

 

3e klasse - 08 (najaar)

VV Heerenveen JO11 6

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

3e klasse - 08 (najaar) Voorkeurstijd
1 ST: Steenwijkerwold/Willemsoord JO11-2G 10:00
2 Blesse De JO11-1G 11:00
3 SJO RVC JO11-2 10:00
4 Olde Veste'54 JO11-3 9:00
5 Heerenveen JO11-6 8:45
6 Heerenveense Boys JO11-4 9:50
7 Wolvega FC JO11-3 10:15
8 DWP JO11-1 10:00
9 Joure SC JO11-5 9:00
10 Steenwijk JO11-1 9:00

 

Leider Jeroen Stallmann

jeroen.stallmann@gmail.nl

0513-610803

Leider    
Trainer Janneke Boltje

info@kampeerzaak-boltje.nl

0513-623055

Trainingstijden maandag 17:00-18:00 uur
  woensdag 17:00-18:00 uur

 

 

4e klasse - 14 (najaar)

VV Heerenveen JO11 7

Foto: door Hilda Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

4e klasse - 14 (najaar) Voorkeurstijd
1 Flevo Boys JO11-10 10:00
2 Steenwijk JO11-2 10:30
3 Oldemarkt FC JO11-2 9:15
4 Olde Veste'54 JO11-6 8:45
5 Wolvega FC JO11-4 10:15
6 ST: Steenwijkerwold/Willemsoord JO11-3G 10:00
7 Giethoorn JO11-1 9:00
8 DVSV JO11-1 9:30
9 Heerenveen JO11-7G 12:30
10 Blesse De JO11-2G 11:00

 

Leider Rody Spooren

bonnystentrop@hotmail.com

06-53570808

Leider Wim de Heij

wdehey@msn.com

06-26743013

Trainer Wouter Beenen wouterbeenen@gmail.com
Trainingstijden maandag 17:00-18:00 uur
  donderdag 16:00-17:00 uur

 

 

4e klasse - 25 (najaar)

VV Heerenveen JO11 8

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

4e klasse - 25 (najaar) Voorkeurstijd
1 Heerenveense Boys JO11-5 12:20
2 Read Swart JO11-2 9:00
3 DWP JO11-2G 10:00
4 Jubbega JO11-3G 8:45
5 Heerenveen JO11-8 12:30
6 Mildam JO11-1 9:00
7 Gorredijk JO11-3G 10:30
8 Udiros JO11-2G 9:00
9 Wolvega FC JO11-5 10:15
10 Langezwaag JO11-1 10:45

 

Leider Eric en Nynke Hoefman

nynkecm@upcmail.nl

0513-846019 / 06-460444445 / 06-52068066

Leider Jan Bart Uildriks marjanne73@gmail.com
Trainer Edwin Hoogeveen

edwin.hoogeveen@live.nl

0513-628861

Trainingstijden dinsdag 18:00-19:00 uur
  donderdag 16:00-17:00 uur

 

 

 

4e klasse - 30 (najaar)

VV Heerenveen JO11 9

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

4e klasse - 30 (najaar) Voorkeurstijd
1 VWC JO11-1G 9:00
2 Aengwirden JO11-2G 10:30
3 Joure SC JO11-8 11:30
4 DWP JO11-3G 10:00
5 Wolvega FC JO11-6 10:15
6 Heerenveense Boys JO11-6 10:55
7 Akkrum JO11-3 10:00
8 SJO EBC/Delfstrahuizen JO11-3G 10:30
9 Heerenveen JO11-9 13:45
10 Nieuweschoot JO11-1 11:00

 

Leider Jurriaan Heistek

j.heistek4@upcmail.nl

06-50226553

Leider Herbert Kuiper kuiper.herbert@gmail.com
Trainer Ralph Tolsma

ret290975@hotmail.com

0513-627577

Trainingstijden dinsdag 17:00-18:00 uur
  donderdag 16:00-17:00 uur

 

 

 

5e klasse - 25 (najaar)

VV Heerenveen JO11 10

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

5e klasse - 25 (najaar) Voorkeurstijd
1 Heerenveense Boys JO11-7 11:00
2 Langezwaag JO11-2G 9:15
3 Sport Vereent JO11-2 9:00
4 Thor JO11-2 10:00
5 Heerenveen JO11-10 13:45
7 Aengwirden JO11-3G 9:30
9 Oldeholtpade JO11-2 10:00
10 Gorredijk JO11-5 9:00

 

Leider Tjarko de Jong

jeslerrixt@hotmail.com

06-12194225

Leider Daan Moes

daan13011981@hotmail.com

06-44013759

Trainer Niklas Tarvajarvi

nikketarvajarvi@hotmail.com 

06-28588354

Trainingstijden dinsdag 16:45-17:45 uur
  donderdag 16:45-17:45 uur

 

 

 

5e klasse - 32 (najaar)

VV Heerenveen JO11 11

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

  5e klasse - 32 (najaar) Voorkeurstijd
1 Heerenveense Boys JO11-8 11:30
2 Nieuweschoot JO11-2 9:30
3 Oudehaske JO11-2G 9:00
5 Akkrum JO11-4G 10:00
6 Oldeboorn JO11-2 10:00
7 DWP JO11-4G 10:00
8 LSC 1890 JO11-9 8:45
9 Heerenveen JO11-11 13:45
10 Joure SC JO11-10M 11:30

 

Leider Eelke Hofstede

ej.hofstede@hetnet.nl

0513-624804/06-29056597

Leider Piet van der Molen

pietvandermolen@zonnet.nl

06-29083162

Trainer Martijn Hof

martijnhof1976@icloud.com

06-11230182
Trainingstijden dinsdag 18:00-19:00 uur
  donderdag 16:00-17:00 uur

 

 

Hoofdklasse - 05 (najaar)

VV Heerenveen JO9 1

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

Hoofdklasse - 05 (najaar)
Voorkeurstijd
1 Heerenveen JO9-1 11:15
2 SJO J.V. Oostenburg JO9-1 10:15
3 Drachtster Boys JO9-1 10:30
4 Heerenveense Boys JO9-1 9:50
6 Frisia JO9-3 10:15

 

 Klik hier voor de bekerreglementen.

 

Leider Tjibbe Jan Boringa

boringa9@gmail.com

06-20410370

Leider    
Trainer Valerie de Groot

valerie.degroot@live.nl

 

Trainingstijden maandag 18:00-19:15 uur
  woensdag 18:00-19:00 uur

 

 

1e klasse - 06 (najaar)

VV Heerenveen JO9 2

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

1e klasse - 06 (najaar) Voorkeurstijd
1 Heerenveense Boys JO9-2 11:15
3 Urk JO9-2 9:00
4 Flevo Boys JO9-3 11:00
5 Heerenveen JO9-2 11:15
6 Jubbega JO9-1 8:45
7 Gorredijk JO9-1 9:15
8 Olde Veste'54 JO9-2 9:00
9 Emmeloord SC JO9-1 9:00
10 Wolvega FC JO9-2 8:45

 

Klik hier voor de bekerreglementen.

 

Leider Frans Thibaudier

thibaudier@hotmail.com

0513-842592

Leider Simon van der Meer

simonvandermeer50@hotmail.com 

06-23848882 

Trainer Ricus Leemeijer

h.leemeijer@chello.nl

06-12654752

Trainingstijden maandag 18:00-19:15 uur
  donderdag 18:00-19:00 uur

 

 

2e klasse - 07 (najaar)

VV Heerenveen JO9 3

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

  2e klasse - 07 (najaar) Voorkeurstijd
1 Flevo Boys JO9-5 11:00
2 FC Wiolvega JO9-3G 8:45
3 Oldemarkt FC JO9-1 9:00
4 Steenwijkerwold JO9-1 9:00
5 Oldeholtpade JO9-1 9:00
6 Heerenveense Boys JO9-3 8:45
7 Olde Veste'54 JO9-4 9:00
8 Meppel FC JO9-3G 8:45
9 Heerenveen JO9-3 10:00
10 Blesse De JO9-1 9:30

 

Klik hier voor de bekerreglementen.

 

Leider Henriëtte Kloosterman

henriette@logopedieisleuk.nl

06- 22937394

Leider-coach Jacco Koops

jaccokoopsnws@gmail.com

0513-841081

Trainer-coach Nikke Tarvajärvi

nikketarvajarvi@gmail.com

06-21704615

Trainingstijden dinsdag 15:45-16:45 uur
  donderdag 15:30-16:30 uur

 

 

 

2e klasse - 08 (najaar)

VV Heerenveen JO9 4

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

2e klasse - 08 (najaar) Voorkeurstijd
1 Akkrum JO9-1 9:00
2 DWP JO9-1G 9:00
3 Gorredijk JO9-3 9:15
4 Jubbega JO9-2G 11:00
5 Heerenveen JO9-4 10:00
6 Heerenveense Boys JO9-4 8:45
7 Wolvega FC JO9-4 8:45
8 GAVC JO9-1 9:00
9 Oudehaske JO9-1 9:00
10 Joure SC JO9-4 10:10

 

Klik hier voor de bekerreglementen.


Leider Gerard Oldenhof

gerard.oldenhof@live.nl

06-11735687

Leider Jannie Brouwer

jannie.henri@upcmail.nl

06-55020319

Trainer Fabian van Kuijk fabian@vankuijk.eu
Trainingstijden dinsdag 17:00-18:00 uur
  donderdag 15L00-16:00 uur

 

 

3e klasse - 16 (najaar)

VV Heerenveen JO9 5

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

3e klasse - 16 (najaar) Voorkeurstijd
1 Heerenveense Boys JO9-5 9:50
2 Wolvega FC JO9-6 8:45
3 Akkrum JO9-3G 9:00
4 Langezwaag JO9-1 9:15
5 Nieuweschoot JO9-1 9:30
6 Aengwirden JO9-1 9:30
7 Mildam JO9-1 9:00
8 Jubbega JO9-3G 10:00
9 Heerenveen JO9-5 8:45
10 Read Swart JO9-1 9:00

 

Leider Peter de Winter

dewinter04@hetnet.nl

0513-646575

Leider Jorne Hornstra

j.hornstra@portena.nl

06-16038909

Trainer Eelco Zijnstra

zijnstra@msn.nl

06-22731585

Trainingstijden dinsdag 17:00-18:00 uur
  donderdag 15:00-16:00 uur

 

 

3e klasse - 15 (najaar)

VV Heerenveen JO9 6

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

3e klasse - 15 (najaar) Voorkeurstijd
1 Heerenveense Boys JO9-6 9:50
2 FFS JO9-1 10:00
3 Joure SC JO9-5 10:10
4 SJO EBC/Delfstrahuizen JO9-2 9:00
5 Heerenveen JO9-6 8:45
6 CVVO JO9-5 9:00
7 VWC JO9-1G 9:00
8 SJO RVC JO9-4 9:00
9 Oudehaske JO9-2G 10:15
10 DWP JO9-2G 9:00

 

Leider Jeroen van Westen

jjvanwesten@online.nl

06-54946116

Trainer-leider Louwrents Sprietsma

l.sprietsma@upcmail.nl

06-51689368

Trainingstijden woensdag 18:00-19:00 uur
  donderdag 15:00-16:00 uur

 

 

4e klasse - 02 (najaar)

 

VV Heerenveen JO9 7 2

Staand vlnr: Jesse Dijkstra, Olin Boringa, Rick de Jong, Bram Hiemstra en Wesley Wissink
Gehurkt vlnr: Jorren Mark Abma, Steven Chapman, Sem Tolsma, Edries Osman en Fannar Heimisson.

 

VV Heerenveen JO9 7

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

4e klasse - 02 (najaar) Voorkeurstijd
1 Heerenveense Boys JO9-7 8:45
2 FFS JO9-2 9:00
3 Joure SC JO9-7 9:00
4 Read Swart JO9-2 9:00
5 Oudehaske JO9-3G 9:00
6 DWP JO9-3G 9:00
7 Akkrum JO9-4G 9:00
8 SJO EBC/Delfstrahuizen JO9-3 9:00
9 Heerenveen JO9-7 12:30
10 Langezwaag JO9-2G 10:45

 

Leider Gerard Dijkstra

dijkstragerard@hotmail.com

06-18818479

Leider Renny Broers

sch-girl@hotmail.com

Trainer Jaccolien Lukkes  
Trainingstijden maandag 17:00-18:00 uur
  donderdag 15:00-16:00 uur

4e klasse - 09 (najaar)

VV Heerenveen JO9 8

Foto: door Hilda de Roos. Vormgeving door SKEEF. Bewerkt door CopyBoss.

Het Pieter Benedictus Jeugdtoernooi wordt elk jaar aan het begin van het seizoen georganiseerd, interesse om deel te nemen, klik hier.

 

VV Heerenveen JO9 8 1

Staand vlnr: Janneke Hofstede (leider), Wisse de Vries, Mees Raven, Ruben Krul, Floris Postma, Kyan Meijer en Martijn Krul (leider)
Gehurkt vlnr: Julian Truin, Hylke Hofstede, Mees van Arkel, Sven van der Sluis en Jurjen Schadron

 

4e klasse - 09 (najaar) Voorkeurstijd
1 Giethoorn JO9-2 9:00
2 VHK JO9-3 10:00
3 Wolvega FC JO9-7 8:45
4 Oldeholtpade JO9-3 10:15
5 Heerenveen JO9-8 12:30
6 Blesse De JO9-3G 9:30
7 Oldemarkt FC JO9-3 9:00
8 Olde Veste'54 JO9-7 9:00
9 Steenwijk JO9-3 10:30
10 Steenwijkerwold JO9-3 9:00

 

Leider Janneke Hofstede

ej.hofstede@hetnet.nl

06-29056597

Leider Martijn Krul

martijn_krul@hotmail.com 

06-11398968

Trainer Damy Kuipers

dkuipers1@hotmail.com

06-12038998

Trainingstijden dinsdag 17:00-18:00 uur
  donderdag 15:00-16:00 uur

 

 

4e klasse 12 (najaar)

 VV Heerenveen JO9 9M

Staand vlnr: Froukje Heida, Anouk Truin, Lola Henkel, Ytzen Stoelwinder (leider), Lotte Stoelwinder en Wendy Drent.
Gehurkt vlnr: Gemma Flapper, Djura Draaisma, Donya Tehubijuluw en Serana Edens.

 

4e klasse - 12 (najaar) Voorkeurstijd
1 Heerenveen JO9-9M 10:00 ??
2 IJVC JO9-4 9:00
3 Joure SC JO9-8 11:20
4 LSC 1890 JO9-7 9:00
5 Langweer JO9-2G 10:00
6 Oosterlittens JO9-2 9:00
7 SC Bolsward JO9-8 11:30
8 SDS JO9-3 9:45
9 SWZ Boso Sneek JO9-7 9:20
10 Scharnegoutum'70 JO9-3 10:15

06 

Leider Martin Edens

06-25073984

Trainer Rinke Nijdam 0513-463408
     
Trainingstijden maandag 18:00 - 19:00 uur
  donderdag 18:00 - 19:00 uur
Leider Dennis Huster     dhuster@gmail.com
  Tjaart Wiersum     tjaartwiersum@hotmail.com
  Stefan van Gijssel     svgijssel@gmail.com
         
Trainer Tjaart Wiersum      
Leider: Tarik Beganovic   t_beganovic@hotmail.com  
  Marieke Feenstra   mdfeenstra@hotmail.com  
  extra leider wenselijk    

 

trainer: ???      

Speeldata najaar 2016 2e reeks; 29 oktober, 5 november, 12 november en 19 november 2016.

Voor de aandachtspunten/richtlijnen mbt JO7, klik hier

 

 

Voor de aandachtspunten/richtlijnen mbt JO7, klik hier

 

Leider JO7-1 Mark Hoekema

 

Leider JO7-1 Erwin de Haan  
Trainer(s)    
Trainingstijden donderdag 15:00-16:00 uur

 

Competitie indeling

Speeldata najaar 2016 2e reeks; 29 oktober, 5 november, 12 november en 19 november 2016. Klik hier voor speelschema.

1e klasse 02
1 Aengwirden JO7-1
2 Read Swart JO7-1
3 Sportclub Makkinga JO7-1G
4 Heerenveen JO7-1G
5 Heerenveen JO7-4

Voor de aandachtspunten/richtlijnen mbt JO7, klik hier

Leider JO7-2 Rienk de Lange rienk76@hotmail.com
Leider JO7-2 Marieke Feenstra

mdfeenstra@hotmail.com

06-83257741

Trainer(s)    
Trainingstijden donderdag 15:00-16:00 uur

 

Competitie indeling

Speeldata najaar 2016 2e reeks; 29 oktober, 5 november, 12 november en 19 november 2016. Klik hier voor speelschema.

1e klasse 01
1 Heerenveen JO7-2G
2 Heerenveen JO7-3G
3 Langezwaag JO7-1
4 Tijnje JO7-1
5 Wolvega FC JO7-1

Voor de aandachtspunten/richtlijnen mbt JO7, klik hier

VV Heerenveen JO7-3 kampioen!

Op de foto staan van links naar rechts
Kyano Hoogeveen, Boaz Hoekstra, Teun Boxum, Jesper Huster, Stijn Wiersum en Lennart Groot

 

Leider JO7-3 Dennis Huster

dhuster@gmail.com

06-50469819

Leider JO7-3 Tjaart Wiersum

tjaartwiersum@hotmail.com

06-17018013

Trainer(s)    
Trainingstijden donderdag 15:00-16:00 uur

 

Competitie indeling

Speeldata najaar 2016 2e reeks; 29 oktober, 5 november, 12 november en 19 november 2016. Klik hier voor speelschema.

1e klasse 01
1 Heerenveen JO7-2G
2 Heerenveen JO7-3G
3 Langezwaag JO7-1
4 Tijnje JO7-1
5 Wolvega FC JO7-1

Voor de aandachtspunten/richtlijnen mbt JO7, klik hier

 

Leider JO7-4 Tarik Beganovic

t_beganovic@hotmail.com

06-24526605

Leider JO7-4 Jaap Klijnsma

jaklijnsma@hotmail.com

06-53269633

Trainer(s)    
Trainingstijden donderdag 15:00-16:00 uur

 

Speeldata najaar 2016 2e reeks; 29 oktober, 5 november, 12 november en 19 november 2016. Klik hier voor speelschema.

1e klasse 02
1 Aengwirden JO7-1
2 Read Swart JO7-1
3 Sportclub Makkinga JO7-1G
4 Heerenveen JO7-1G
5 Heerenveen JO7-4

SponsorKliks, gratis sponsoren! Sponsor VV Heerenveen en gebruik deze link voor je online aankopen bij bol.com, wehkamp, booking.com, coolblue.nl, enz.enz.enz

Thuiswedstrijden

Weekprogramma

 
Weekplanning Sportpark Skoatterwâld (SKW)
 
Vanaf maandag 12 juni 2017 zijn de reguliere trainingen gestopt. De velden gaan
allemaal in onderhoud en het sportpark is over het algemeen gesloten.
 
Wedstrijdplanning op SKW:
De velden zijn in onderhoud, geen wedstrijden gepland voor dit moment. 
 
Scheidsrechters
Jeugdteams MO/JO19, MO/JO17 en MO/JO15 leveren scheidsrechters voor MO11-, MO13-. JO9- en JO11-wedstrijden.
 
 
De competitiestanden


Scheidsrechters (jeugd)wedstrijden thuis
 
 
ATTENTIE: Staat achter de wedstrijd geen scheidsrechter genoemd, dan heeft de Coordinator Scheidsrechter niemand kunnen vinden. Spijtig natuurlijk maar dat betekent dat de leiding van het vv Heerenveen team zelf een scheidsrechter moet regelen. Bijvoorbeeld een ouder.
 

Wat heb je nodig? Een fluitje, pen, papier en een horloge. Fluitjes zijn aanwezig in de wedstrijdsecretariaatkamer. Na de wedstrijd graag uitslag doorgeven of noteren op het papier waar het speelschema staat. De uitslag wordt later in Sportlink Club ingevoerd. En graag het fluitje teruggeven.

 
Wil je af en toe fluiten?
Laat het ons weten. Graag een e-mail naar Wendy van der Heide: heidestel@hotmail.com
 
Trainingsschema: 
Standaard trainingsschema: klik hier 
Kleedkamerindeling: klik hier
Knelpunten veld- en kleedkamerindeling, klik hier
 
 
 
 

clubblad download