Senioren 2017/2018

Landelijke Hoofdklasse A

  Hoofdklasse A  Plaats
1 DHC Delft
2 Jong Achilles '29 Groesbeek
3 De Bataven Gendt
4 Leonidas Rotterdam
5 Heerenveen Heerenveen
6 Hollandia Hoorn
7 Purmersteijn Purmerend
8 RKAVV Leidschendam
9 Achilles 1894 Assen
10 MSC Meppel
11 RKHVV Huissen
12 SDO Bussum
13 Silvolde Silvolde
14 SJC Noordwijk
15 SWZ Boso Sneek Sneek
16 Alphense Boys Alphen aan de Rijn

 

Trainer Marcel Valk  
Assistent trainer Hans Alleman  
Keeperstrainer Lars Mellema  
Teammanager Eldert van der Dam  06-42085697
Grensrechter Piet van Dijk  
Conditie- hersteltrainer en verzorger Willem de Vreeze  
Materiaalverzorger Henk Koot  
Trainingstijden maandag 19:30 - 21:00 uur
  vrijdag 19:15 - 20:45 uur

 

 

 

1e klasse A

 

Teamleider  

 

Trainer-Coach  

 

Trainingstijden

dinsdag

19:30 - 21:00 uur
  vrijdag 19:30 - 21:00 uur

5e klasse F

 

Leider Richard Guldemond senioren [AT] vvheerenveen [DOT] nl
Trainer    
Trainingstijden woensdag 20:30 - 21:30 uur

 

 

5e klasse G

  5e klasse G Voorkeurstijd
1 Nieuweschoot 4 10:00
2 Blesse De 2
12:00
3 Oldeholtpade 3 10:00
4 Steenwijkerwold 3 12:00
5 Oldemarkt FC 3 10:00
6 Steenwijker Boys 3 10:30
7 GAVC 4 10:00
8 Willemsoord 2 10:30
9 Heerenveen 5 10:00
10 Ruinerwold 4 10:00
11 IJhorst 2 10:30
12 Emmeloord SC 8 12:00

 

Leider Auke Woudsma auke [DOT] woudsma [AT] gmail [DOT] com
Trainer    
Trainingstijden vrijdag 19:30 - 20:45 uur

 

 

6e klasse A

Teamfoto 2017 2018

Staand vlnr: Arjan Remmelts, Ramo Halilovic, Danny Karsten Schuler, Tobi Wiersma, Jasper Jager, Rick Hoekstra, Frank Rietdijk en Meindert van der Valk

Zittend vlnr: Max Mahabier, Wim Claes, Hans Reilman, Alle Jent van der Meulen, Lammert Veen, Tjeerd Douma, Lykele Kerkhof en Julien Woudstra

Niet op de foto: Allard Smedinga

 

Leider Wim Claes

wclaes [AT] ziggo [DOT] nl

06-12241480

Trainingstijden Woensdag 20:30 - 21:30

5e klasse H

5e klasse H Voorkeurstijd
1 Emmeloord SC 6 14:00
2 Dwingeloo 4 14:00
3 BEW 2 10:00
4 Old Forward 2 10:30
5 Olyphia 2 10:00
6 Oranje Zwart 2 10:30
7 Joure SC 3 12:30
8 Heerenveen 7 12:00
9 Kraggenburg FC 2 12:00
10 RKO 2 12:00
11 Kuinre 2 10:30
12 Diever-Wapse 2 10:00

 

Leider Richard Guldemond  
Trainer    
Trainingstijden vrjidag 19:30 - 20:45 uur

 

 

1e klasse - 03 (Vrijdag 7x7 Reeks, najaar)

  1e klasse - 03 Voorkeurstijd
1 Aengwirden 35+1 19:00
2 Heerenveen 35+1 19:00
3 Jubbega 35+2 19:00
4 Akkrum 35+4 19:00

 

Leider Wim Claes wclaes [AT] ziggo [DOT] nl
Trainingstijden dag + tijd  

5e klasse

 

Leider Gerrit de Jong

Leider Harry Bosscher

Grensrechter Auke Woudsma  
Trainer Dirk Beverdam (di)
Trainer Rob Wemekamp (do)  
Trainingstijden dinsdag 19:30 - 20:30 uur
  donderdag 20:30 - 21:45 uur

Teamsponsor: Café 't Houtsje in Heerenveen