Poule indeling E-teams 2016

Middagprogramma

Hoe laat begint het?
- De JO11 teams melden om 12:15-12:30 uur in de kantine, starten om 13:15 uur. Einde 17:15 uur.

Moeilijk leesbaar op mobiel of tablet? Het speelschema is ook als PDF te downloaden, zie onderaan Download bijlagen.

  Poule A     Poule B    
  vv Heerenveen JO11-1     vv Heerenveen JO11-2    
  vv d'Olde Veste '54 JO11-1     NEC Delfzijl JO11-1    
  cvv Blauw Wit '34 JO11-1     sc Bolsward JO11-1    
  svc LSC 1890 JO11-1     SC Joure JO11-1    
  FVC JO11-1     L.A.C. "Frisia 1883" JO11-2    
  GRC Groningen JO11-1     VC Trynwalden JO11-1    
             
Aanvang Veld 2A Veld 2B
13:15 vv Heerenveen JO11-1 - cvv Blauw Wit '34 JO11-1 vv Heerenveen JO11-2 - sc Bolsward JO11-1
13:28 vv d'Olde Veste '54 JO11-1 - svc LSC 1890 JO11-1 NEC Delfzijl JO11-1 - SC Joure JO11-1
13:41 FVC JO11-1 - GRC Groningen JO11-1 L.A.C. "Frisia 1883" JO11-2 - VC Trynwalden JO11-1
13:54 vv Heerenveen JO11-1 - vv d'Olde Veste '54 JO11-1 vv Heerenveen JO11-2 - NEC Delfzijl JO11-1
14:07 cvv Blauw Wit '34 JO11-1 - FVC JO11-1 sc Bolsward JO11-1 - L.A.C. "Frisia 1883" JO11-2
14:20 svc LSC 1890 JO11-1 - GRC Groningen JO11-1 SC Joure JO11-1 - VC Trynwalden JO11-1
14:33 vv d'Olde Veste '54 JO11-1 - FVC JO11-1 NEC Delfzijl JO11-1 - L.A.C. "Frisia 1883" JO11-2
14:46 vv Heerenveen JO11-1 - svc LSC 1890 JO11-1 vv Heerenveen JO11-2 - SC Joure JO11-1
14:59 cvv Blauw Wit '34 JO11-1 - GRC Groningen JO11-1 sc Bolsward JO11-1 - VC Trynwalden JO11-1
15:12 vv Heerenveen JO11-1 - FVC JO11-1 vv Heerenveen JO11-2 - L.A.C. "Frisia 1883" JO11-2
15:25 vv d'Olde Veste '54 JO11-1 - GRC Groningen JO11-1 NEC Delfzijl JO11-1 - VC Trynwalden JO11-1
15:38 svc LSC 1890 JO11-1 - cvv Blauw Wit '34 JO11-1 SC Joure JO11-1 - sc Bolsward JO11-1
15:51 vv Heerenveen JO11-1 - GRC Groningen JO11-1 vv Heerenveen JO11-2 - VC Trynwalden JO11-1
16:04 FVC JO11-1 - svc LSC 1890 JO11-1 L.A.C. "Frisia 1883" JO11-2 - SC Joure JO11-1
16:17 vv d'Olde Veste '54 JO11-1 - cvv Blauw Wit '34 JO11-1 NEC Delfzijl JO11-1 - sc Bolsward JO11-1
16:45 1e A - 1e B 2e A - 2e B
17:00 Einde
             
             
  Poule C     Poule D    
  vv Heerenveen JO11-3     vv Heerenveen JO11-4    
  sc Joure JO11-2     GFC JO11-1    
  vv Gieten JO11-1     vv Gorredijk JO11-1    
  vv St.-Anna JO11-1     rkvv MKV '29 JO11-2    
  NEC Delfzijl JO11-2     svc LSC 1890 JO11-2    
  FVC JO11-2     SC Stiens JO11-1    
             
Aanvang Veld 3A Veld 3B
13:15 vv Heerenveen JO11-3 - vv Gieten JO11-1 vv Heerenveen JO11-4 - vv Gorredijk JO11-1
13:28 sc Joure JO11-2 - vv St.-Anna JO11-1 GFC JO11-1 - rkvv MKV '29 JO11-2
13:41 NEC Delfzijl JO11-2 - FVC JO11-2 svc LSC 1890 JO11-2 - SC Stiens JO11-1
13:54 vv Heerenveen JO11-3 - sc Joure JO11-2 vv Heerenveen JO11-4 - GFC JO11-1
14:07 vv Gieten JO11-1 - NEC Delfzijl JO11-2 vv Gorredijk JO11-1 - svc LSC 1890 JO11-2
14:20 vv St.-Anna JO11-1 - FVC JO11-2 rkvv MKV '29 JO11-2 - SC Stiens JO11-1
14:33 sc Joure JO11-2 - NEC Delfzijl JO11-2 GFC JO11-1 - svc LSC 1890 JO11-2
14:46 vv Heerenveen JO11-3 - vv St.-Anna JO11-1 vv Heerenveen JO11-4 - rkvv MKV '29 JO11-2
14:59 vv Gieten JO11-1 - FVC JO11-2 vv Gorredijk JO11-1 - SC Stiens JO11-1
15:12 vv Heerenveen JO11-3 - NEC Delfzijl JO11-2 vv Heerenveen JO11-4 - svc LSC 1890 JO11-2
15:25 sc Joure JO11-2 - FVC JO11-2 GFC JO11-1 - SC Stiens JO11-1
15:38 vv St.-Anna JO11-1 - vv Gieten JO11-1 rkvv MKV '29 JO11-2 - vv Gorredijk JO11-1
15:51 vv Heerenveen JO11-3 - FVC JO11-2 vv Heerenveen JO11-4 - SC Stiens JO11-1
16:04 NEC Delfzijl JO11-2 - vv St.-Anna JO11-1 svc LSC 1890 JO11-2 - rkvv MKV '29 JO11-2
16:17 sc Joure JO11-2 - vv Gieten JO11-1 GFC JO11-1 - vv Gorredijk JO11-1
16:45 1e C - 1e D 2e C - 2e D
17:00 Einde

 

  Poule E     Poule F    
  vv Heerenveen JO11-5     vv Heerenveen JO11-6    
  NEC Delfzijl JO11-3     vv Heerenveen JO11-7    
  vv Muntendam JO11-1     sc Bolsward JO11-2    
  VC Trynwalden JO11-2     svc LSC 1890 JO11-3    
  GRC Groningen JO11-3     cvv Blauw Wit '34 JO11-3    
  vv d'Olde Veste '54 JO11-2     vv Oudehaske JO11-1    
             
Aanvang Veld 4A Veld 4B
13:15 vv Heerenveen JO11-5 - vv Muntendam JO11-1 vv Heerenveen JO11-6 - sc Bolsward JO11-2
13:28 NEC Delfzijl JO11-3 - VC Trynwalden JO11-2 vv Heerenveen JO11-7 - svc LSC 1890 JO11-3
13:41 GRC Groningen JO11-3 - vv d'Olde Veste '54 JO11-2 cvv Blauw Wit '34 JO11-3 - vv Oudehaske JO11-1
13:54 vv Heerenveen JO11-5 - NEC Delfzijl JO11-3 vv Heerenveen JO11-6 - vv Heerenveen JO11-7
14:07 vv Muntendam JO11-1 - GRC Groningen JO11-3 sc Bolsward JO11-2 - cvv Blauw Wit '34 JO11-3
14:20 VC Trynwalden JO11-2 - vv d'Olde Veste '54 JO11-2 svc LSC 1890 JO11-3 - vv Oudehaske JO11-1
14:33 NEC Delfzijl JO11-3 - GRC Groningen JO11-3 vv Heerenveen JO11-7 - cvv Blauw Wit '34 JO11-3
14:46 vv Heerenveen JO11-5 - VC Trynwalden JO11-2 vv Heerenveen JO11-6 - svc LSC 1890 JO11-3
14:59 vv Muntendam JO11-1 - vv d'Olde Veste '54 JO11-2 sc Bolsward JO11-2 - vv Oudehaske JO11-1
15:12 vv Heerenveen JO11-5 - GRC Groningen JO11-3 vv Heerenveen JO11-6 - cvv Blauw Wit '34 JO11-3
15:25 NEC Delfzijl JO11-3 - vv d'Olde Veste '54 JO11-2 vv Heerenveen JO11-7 - vv Oudehaske JO11-1
15:38 VC Trynwalden JO11-2 - vv Muntendam JO11-1 svc LSC 1890 JO11-3 - sc Bolsward JO11-2
15:51 vv Heerenveen JO11-5 - vv d'Olde Veste '54 JO11-2 vv Heerenveen JO11-6 - vv Oudehaske JO11-1
16:04 GRC Groningen JO11-3 - VC Trynwalden JO11-2 cvv Blauw Wit '34 JO11-3 - svc LSC 1890 JO11-3
16:17 NEC Delfzijl JO11-3 - vv Muntendam JO11-1 vv Heerenveen JO11-7 - sc Bolsward JO11-2
16:45 1e E - 1e F 2e E - 2e F
17:00 Einde
             
  Poule G     Poule H    
  vv Heerenveen JO11-8     vv Heerenveen JO11-10    
  vv Heerenveen JO11-9     vv Heerenveen JO11-11    
  sc Stadskanaal JO11-3     sc Joure JO11-8    
  svc LSC 1890 JO11-4     vv Balk JO11-3    
  sc Joure JO11-4     vv Heerenveen MO11-1    
  vv Olyphia JO11-1     rkvv MKV '29 JO11-3    
             
Aanvang Veld BA (kunstgras) Veld BB (kunstgras)
13:15 vv Heerenveen JO11-8 - sc Stadskanaal JO11-3 vv Heerenveen JO11-10 - sc Joure JO11-8
13:28 vv Heerenveen JO11-9 - svc LSC 1890 JO11-4 vv Heerenveen JO11-11 - vv Balk JO11-3
13:41 sc Joure JO11-4 - vv Olyphia JO11-1 vv Heerenveen MO11-1 - rkvv MKV '29 JO11-3
13:54 vv Heerenveen JO11-8 - vv Heerenveen JO11-9 vv Heerenveen JO11-10 - vv Heerenveen JO11-11
14:07 sc Stadskanaal JO11-3 - sc Joure JO11-4 sc Joure JO11-8 - vv Heerenveen MO11-1
14:20 svc LSC 1890 JO11-4 - vv Olyphia JO11-1 vv Balk JO11-3 - rkvv MKV '29 JO11-3
14:33 vv Heerenveen JO11-9 - sc Joure JO11-4 vv Heerenveen JO11-11 - vv Heerenveen MO11-1
14:46 vv Heerenveen JO11-8 - svc LSC 1890 JO11-4 vv Heerenveen JO11-10 - vv Balk JO11-3
14:59 sc Stadskanaal JO11-3 - vv Olyphia JO11-1 sc Joure JO11-8 - rkvv MKV '29 JO11-3
15:12 vv Heerenveen JO11-8 - sc Joure JO11-4 vv Heerenveen JO11-10 - vv Heerenveen MO11-1
15:25 vv Heerenveen JO11-9 - vv Olyphia JO11-1 vv Heerenveen JO11-11 - rkvv MKV '29 JO11-3
15:38 svc LSC 1890 JO11-4 - sc Stadskanaal JO11-3 vv Balk JO11-3 - sc Joure JO11-8
15:51 vv Heerenveen JO11-8 - vv Olyphia JO11-1 vv Heerenveen JO11-10 - rkvv MKV '29 JO11-3
16:04 sc Joure JO11-4 - svc LSC 1890 JO11-4 vv Heerenveen MO11-1 - vv Balk JO11-3
16:17 vv Heerenveen JO11-9 - sc Stadskanaal JO11-3 vv Heerenveen JO11-11 - sc Joure JO11-8
16:45 1e G - 1e H 2e G - 2e H
17:00 Einde

 

looproute P6 naar SKW

 

Luchtfoto SKW

Luchtfoto Sportpark Skoatterwâld

 

Velden en kleedkamers SKW horizontaal