Uittoernooien

Uittoernooien

 Update: 13-05-2022  

Overzicht Uittoernooien
Hier vindt je een overzicht van toernooien waar onze VV Heerenveen teams zich voor kunnen inschrijven.

19.jpg
Afbeelding: op het Minne Bloemplein, Sportpark Skoatterwâld (VV Heerenveen)


Scroll naar beneden en je ziet de aanbieders staan.
Dit aanbod zal langzaam in aantal groeien naarmate het seizoen vordert.

Inschrijven gaat als volgt:

Heb je als team interesse in een toernooi, laat het de organisator van het Jeugdtoernooien weten via een e-mailbericht met een cc aan uittoernooien@vvheerenveen.nl. 
Indien er kosten aan verbonden zijn houd er dan rekening mee dat deze voor het team zijn.
Krijg je updates of andere meldingen geef het dan ook door aan uittoernooien@vvheerenveen.nl. 

Coördinator Jeugdtoernooien (Jeugd VV Heerenveen)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Deelnemen aan een toernooi in het buitenland?
Er zijn een aantal organisaties die dat regelen, interesse, zie onderstaande websites.
NOOT: buitenlandse toernooien moeten zelf geregeld worden door de teamleiding

Naam Website  
Nørhalne Cup  http://www.norhalne-cup.nl/
Germany Cup https://www.germany-cup.com/nederlands
Jero Sports http://jerosports.webnode.nl/
Dutch Soccer Tournaments: www.dutchsoccertournaments.nl
Euro-Sportring Int. toernooien: http://www.euro-sportring.nl/nl/jeugdvoetbaltoernooi
Toernooivoetbal.nl: http://www.toernooivoetbal.nl
Sports on Move: http://www.sportsonmove.nl/
PT Sports Fussballturniere  www.ptsports.de
Turniere MG http://www.turniere-mg.de.vu
Girls Soccer Nederland http://www.girlssoccernederland.nl
International Aspre Tournament https://tournoiaspre.fcthuir.fr/ 
NK jeugdvoetbal https://nkjeugdvoetbal.nl

Opmerking
: of ze nog actief zijn is uiteraard de vraag na zo'n Corona-jaar, verstandig om even te checken.


Overzicht Uittoernooien


 
Mei 2022
Vereniging Plaats Datum Dagdeel Teams klasse Inschrijven
vv Nieuw Buinen
Nieuw Buinen
do 26 mei 2022
  MO11 - MO19
  meidentoernooi@vvnieuwbuinen.nl
  Mogelijkheid om te overnachten in tenten van donderdag 26 mei tot vrijdag 27 mei 2022 ( Erik Rijkens: 06 - 49 68 92 78)
             
RKSV W.E.C. Schijndel do 26 mei 2022
  JO13
div
voetsendonkersjo13toernooi@ziggo.nl
DSVP
Pijnacker
do 26 mei 2022
  MO17
1e kl
meisjestoernooiendsvp@gmail.com
DSVP
Pijnacker
do 26 mei 2022
  MO15
hfd kl - 1e kl
meisjestoernooiendsvp@gmail.com
vv Steenwijk
Steenwijk
do 26 mei 2022
  JO7-JO13
1e kl - 4e kl
toernooicommissie@vvsteenwijk.nl
vv Steenwijk
Steenwijk
do 26 mei 2022
  MO13
2e kl
toernooicommissie@vvsteenwijk.nl
vv Steenwijk
Steenwijk
za 28 mei 2022
  MO15-MO17
1e kl - 2e kl
toernooicommissie@vvsteenwijk.nl
vv Steenwijk
Steenwijk
za 28 mei 2022
  JO15-JO19
1e kl - 3e kl
toernooicommissie@vvsteenwijk.nl


JUNI 2022
Vereniging Plaats Datum Dagdeel Teams klasse Inschrijven
FC Kerkrade-West
Kerkrade
vr 3 juni 2022
18:00-22:30
JO16-JO17
  jeugdtoernooi@fckw.nl
vv Arnemuiden
Arnemuiden
zat 4 juni 2022
ochtend
JO7 t/m JO9
  toernooicommissie@vvarnemuiden.nl
sv Voorwaarts
Twello (Gld)
zat 4 juni 2022
  O8 t/m O11
  info@brintaboys.nl
  BrintaBoys:  https://www.brintaboys.nl/toernooi/brintaboys/inschrijven
sv Voorwaarts
Twello (Gld)
zat 4 juni 2022
  O12 t/m O13
  info@brintaboys.nl
  Herman Beekman:  https://www.brintaboys.nl/toernooi/hermanbeekman/inschrijven
sc Unitas '30 Etten-Leur
zat 4 juni 2022
ochtend
JO8
hfd kl - 4e kl toernooi@unitas30.nl
sc Unitas '30 Etten-Leur
zat 4 juni 2022
ochtend
JO11
4e kl - 5e kl
toernooi@unitas30.nl
sc Unitas '30 Etten-Leur
zat 4 juni 2022
middag
MO11-MO13
1e kl - 2e kl
toernooi@unitas30.nl
sc Unitas '30 Etten-Leur
zat 4 juni 2022
middag
JO12
4e kl - 5e kl
toernooi@unitas30.nl
FC Kerkrade-West Kerkrade za 4 juni 2022
09:00-13:00
JO8
  jeugdtoernooi@fckw.nl
FC Kerkrade-West Kerkrade za 4 juni 2022 13:30-19:00
JO9
  jeugdtoernooi@fckw.nl
FC Kerkrade-West Kerkrade zo 5 juni 2022
09:00-12:00
JO6-JO7
  jeugdtoernooi@fckw.nl
FC Kerkrade-West Kerkrade zo 5 juni 2022
12:30-18:00
JO12
  jeugdtoernooi@fckw.nl
VVJ
Utecht
zo 5 juni 2022
  O8 t/m O13
  https://www.tournify.nl/live/vvjpinkstercup
VVJ
Utecht
ma 5 juni 2022
  O12, O16, O17
  https://www.tournify.nl/live/vvjpinkstercup
DSVP
Pijnacker
ma 6 juni  2022
ochtend MO11
hfd kl
meisjestoernooiendsvp@gmail.com
DSVP
Pijnacker
ma 6 juni  2022
ochtend MO11
2e kl
meisjestoernooiendsvp@gmail.com
DSVP
Pijnacker
ma 6 juni  2022
middag MO11
1e kl
meisjestoernooiendsvp@gmail.com
DSVP
Pijnacker
ma 6 juni  2022
middag MO15
2e kl
meisjestoernooiendsvp@gmail.com
DSVP
Pijnacker
ma 6 juni  2022
middag MO17
2e kl
meisjestoernooiendsvp@gmail.com
FC Kerkrade-West Kerkrade ma 6 juni 2022
10:00-18:00
JO13
  jeugdtoernooi@fckw.nl
Broekster-Wâlden Damwâld wo 8 juni 2022
18:30-21:30
O13-O15
  freerkhaisma@hotmail.com 
Broekster-Wâlden Damwâld vr 10  juni 2022
18:00-19:30
O7
  freerkhaisma@hotmail.com 
sc Leovardia
Leeuwarden
10 t/m 12 juni 2022
  JO13-1-JO13-2
  w.horst6@upcmail.nl
sc Leovardia
Leeuwarden
10 t/m 12 juni 2022
  JO15-1-JO15-2
  w.horst6@upcmail.nl
sc Leovardia
Leeuwarden
10 t/m 12 juni 2022
  MO15-1-MO15-2
  w.horst6@upcmail.nl
sc Leovardia
Leeuwarden
10 t/m 12 juni 2022
  MO17-1-MO17-2
  w.horst6@upcmail.nl
vv Gorredijk Gorredijk
vr 10 juni 2022 avond
MO15-MO17
  jeugdtoernooigorredijk@gmail.com
vv Arnemuiden
Arnemuiden
vr 10 juni 2022 avond
MO11, MO13, MO15, MO17
  toernooicommissie@vvarnemuiden.nl
FC Kerkrade-West Kerkrade vr 10 juni 2022
18:00-22:30
JO18-JO19
  jeugdtoernooi@fckw.nl
 HFC'15 Hoogkerk
vr 10 juni 2022 19:00-22:00 MO17, MO15
   
 HFC'15 Hoogkerk
vr 10 juni 2022 19:00-22:00 JO19
   
  Inschrijven HFC '15: https://zomertoernooi.hfc15.nl/speelschema/speelschema-vrijdag
 HFC'15 Hoogkerk
za 11 juni 2022 09:00-11:00
JO7 t/m JO10
   
 HFC'15 Hoogkerk
za 11 juni 2022 11:30-14:30
JO11,  JO12
   
 HFC'15 Hoogkerk
za 11 juni 2022 14.45–17.45 JO17
   
  Inschrijven HFC '15: https://zomertoernooi.hfc15.nl/speelschema/speelschema-zaterdag
sc Emmeloord
Emmeloord
za 11 juni 2022 ochtend
JO7-JO12
  toernooien@scemmeloord.nl
sc Emmeloord
Emmeloord
za 11 juni 2022 middag
JO13-JO15
  toernooien@scemmeloord.nl
SV Urk
Urk
za 11 juni 2022   JO9
hfd kl
kwkoffeman@uwnet.nl
SV Urk
Urk
za 11 juni 2022   JO10
1e kl
kwkoffeman@uwnet.nl
SV Urk
Urk
za 11 juni 2022   JO11
hfd kl - 2e kl
kwkoffeman@uwnet.nl
SC Bolsward
Bolsward
za 11 juni 2022
ochtend/middag
JO7 t/m JO12
  toernooien@scbolsward.nl 
vv Arnemuiden
Arnemuiden
za 11  juni 2022 ochtend
JO10 -JO11
  toernooicommissie@vvarnemuiden.nl
vv Arnemuiden
Arnemuiden
za 11  juni 2022 middag
JO12 -JO13
  toernooicommissie@vvarnemuiden.nl
vv Gorredijk Gorredijk
za 11  juni 2022 09:30-12:30
JO7-JO10
  jeugdtoernooigorredijk@gmail.com
vv Gorredijk Gorredijk
za 11  juni 2022 13:30-17:30
JO11-JO12
  jeugdtoernooigorredijk@gmail.com
Broekster-Wâlden Damwâld za 11  juni 2022
09:00-11:30
O8-O10
  freerkhaisma@hotmail.com 
Broekster-Wâlden Damwâld za 11  juni 2022
13:00-15:30
O11-O12
  freerkhaisma@hotmail.com 
FC Kerkrade-West Kerkrade za 11 juni 2022
09:00-13:00
JO10
  jeugdtoernooi@fckw.nl
FC Kerkrade-West Kerkrade za 11 juni 2022 13:30-18:00
JO11
  jeugdtoernooi@fckw.nl
sc Unitas '30 Etten-Leur
zat 11 juni 2022
ochtend
JO9
3e kl - 5e kl
toernooi@unitas30.nl
sc Unitas '30 Etten-Leur
zat 11 juni 2022
ochtend
JO13
3e kl - 5e kl
toernooi@unitas30.nl
sc Unitas '30 Etten-Leur
zat 11 juni 2022
middag
JO9
hfd kl- 1e kl toernooi@unitas30.nl
sc Unitas '30 Etten-Leur
zat 11 juni 2022
middag
JO10
hfd kl- 1e kl toernooi@unitas30.nl
sc Unitas '30 Etten-Leur
zat 11 juni 2022
middag
JO12
hfd kl- 1e kl toernooi@unitas30.nl
cvv VEV '67
Leek
zat 11 juni 2022
ochtend/middag
JO7-JO10
  www.jbtoernooi.nl 
cvv VEV '67
Leek
zat 11 juni 2022
ochtend/middag
MO11-MO13
  www.jbtoernooi.nl 
vv Hulshorst Hulshorst zat 11 juni 2022 09:30-12:00 O14 hfd kl- 2e kl wedstrijdzaken@vvhulshorst.nl
vv Hulshorst Hulshorst zat 11 juni 2022 13:30-16:00 O17 hfd.kl - 2e kl wedstrijdzaken@vvhulshorst.nl
vv De Wherevogels
Purmerend
zat 11 juni 2022
ochtend
O13
4e kl
wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 11 juni 2022
ochtend
O14
2e kl - 4e kl
wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 11 juni 2022
ochtend
O15
4e kl
wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 11 juni 2022 middag
O15
2e kl
wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 11 juni 2022 middag O16
4e kl
wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 11 juni 2022 middag O17
2e kl
wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 11 juni 2022 middag MO17
2e kl
wvtoernooien@wherevogels.nl
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zat 11 juni 2022 ochtend
JO10
1e kl - 5e kl
inschrijven JO teams
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zat 11 juni 2022 ochtend
JO11
1e kl - 3e kl
inschrijven JO teams
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zat 11 juni 2022 ochtend
JO12
4e kl
inschrijven JO teams
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zat 11 juni 2022 ochtend
JO13
1e kl - 3e kl inschrijven JO teams
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zat 11 juni 2022 middag JO14
4e kl inschrijven JO teams
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zat 11 juni 2022 middag
JO15
hfd.kl - 3e kl inschrijven JO teams
sv Laren ’99 Laren
zat 11 juni 2022
ochtend
O7, O8, O11
  https://www.sportivun.nl/product/sportivun-cup-laren-11-juni-2022
sv Laren ’99 Laren
zat 11 juni 2022
middag
O9, O10, O12
  https://www.sportivun.nl/product/sportivun-cup-laren-11-juni-2022
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zo 12 juni 2022 ochtend MO11
  inschrijven MO teams
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zo 12 juni 2022 ochtend MO13 (11x11)
  inschrijven MO teams
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zo 12 juni 2022 ochtend MO15   inschrijven MO teams
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zo 12 juni 2022 middag MO13 (8x8)
  inschrijven MO teams
S.V. 's-Graveland
's-Graveland zo 12 juni 2022 middag MO17 + MO19
  inschrijven MO teams
 HFC'15 Hoogkerk
zo 12 juni 2022 10:00-13:30
JO13, JO14, JO15
diverse klasse  
 HFC'15 Hoogkerk
zo 12 juni 2022 13:30-17:00
JO13, JO14, JO15
divisie niveau
 
  Inschrijven HFC '15: https://zomertoernooi.hfc15.nl/speelschema/speelschema-zondag 
FC Kerkrade-West Kerkrade zo 12 juni 2022
10:00-18:00
JO14-JO15
  jeugdtoernooi@fckw.nl
FC Kerkrade-West Kerkrade         https://www.fckw.nl/518/nederlands
sc Unitas '30 Etten-Leur
zo 12 juni 2022
ochtend
JO7
  toernooi@unitas30.nl
vv Arnemuiden
Arnemuiden
vr 17 juni 2022 avond
35+ - 45+
  toernooicommissie@vvarnemuiden.nl
v.v. MOVV Midwolda (Gr)
vr 17 juni 2022 avond
MO17
1e kl- 2e kl
hdl76@ziggo.nl of vincent.janssen@home.nl
VV Dokkum
Dokkum
vr 17 juni 2022
avond
JO19 + O23
  janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
LTC Assen
Assen
zat 18 juni 2022   JO7 t/m JO11
  l.korthuis@gmail.com
Robur et Velocitas 1882
Apeldoorn
zat 18 juni 2022
  MO11
  meidenvoetbal@roburetvelocitas.nl
Robur et Velocitas 1882
Apeldoorn
zat 18 juni 2022
  MO13
  meidenvoetbal@roburetvelocitas.nl
VV Oudehaske   zat 18 juni 2022   JO17-JO19
  jeugdcommissie@vvoudehaske.nl
vv Nunspeet
Nunspeet
zat 18 juni 2022   JO8 t/m JO13
 

https://www.tournify.nl/live/jumbonunspeet2022

vv Nunspeet
Nunspeet
zat 18 juni 2022   MO13
 

https://www.tournify.nl/live/jumbonunspeet2022

v.v. MOVV Midwolda (Gr)
zat 18 juni 2022 ochtend
JO7
  hdl76@ziggo.nl of vincent.janssen@home.nl
v.v. MOVV Midwolda (Gr)
zat 18 juni 2022 ochtend
JO10-JO11
2e kl -4e kl
hdl76@ziggo.nl of vincent.janssen@home.nl
v.v. MOVV Midwolda (Gr)
zat 18 juni 2022 middag
JO13
2e kl -4e kl
hdl76@ziggo.nl of vincent.janssen@home.nl
v.v. MOVV Midwolda (Gr)
zat 18 juni 2022 middag
JO15
1e kl -4e kl
hdl76@ziggo.nl of vincent.janssen@home.nl
v.v. MOVV Midwolda (Gr)
zat 18 juni 2022 avond
JO19
2e kl -4e kl
hdl76@ziggo.nl of vincent.janssen@home.nl
VV Dokkum
Dokkum
zat 18 juni 2022
ochtend/middag
JO7
  janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
VV Dokkum
Dokkum
zat 18 juni 2022
ochtend/middag
JO8
 3e kl
janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
VV Dokkum
Dokkum
zat 18 juni 2022
ochtend/middag
JO10
 3e kl
janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
VV Dokkum
Dokkum
zat 18 juni 2022
ochtend/middag
JO11
 4e kl
janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
VV Dokkum
Dokkum
zat 18 juni 2022
ochtend/middag
JO13
 4e kl
janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
VV Dokkum
Dokkum
zat 18 juni 2022
ochtend/middag
JO15
 2e kl
janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
VV Dokkum
Dokkum
zat 18 juni 2022
ochtend/middag
JO17
 4e kl
janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
VV Dokkum
Dokkum
zat 18 juni 2022
ochtend/middag
JO19
 4e kl
janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
VV Dokkum
Dokkum
zat 18 juni 2022
ochtend/middag
MO11
 2e kl janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
VV Dokkum
Dokkum
zat 18 juni 2022
ochtend/middag
MO15  2e kl janwiersmatoernooi2022@hotmail.com
vv De Wherevogels Purmerend zat 18 juni 2022
ochtend  O8 3e kl - 4e kl
wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 18 juni 2022 ochtend O9
3e kl - 4e kl wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 18 juni 2022 ochtend O10
3e kl - 4e kl wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 18 juni 2022 ochtend kabouters
  wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 18 juni 2022 middag O11
3e kl - 4e kl wvtoernooien@wherevogels.nl
vv De Wherevogels Purmerend zat 18 juni 2022 middag O12
1e kl - 4e kl wvtoernooien@wherevogels.nl
cvv VEV '67
Leek
zat 18 juni 2022
ochtend
JO11-JO12
  www.jbtoernooi.nl 
cvv VEV '67
Leek
zat 18 juni 2022
middag
JO13
  www.jbtoernooi.nl
CVVO Lemmer zat 18 juni 2022 hele dag O13 divisie aanmelding@douweboomsmatoernooi.nl
sc Unitas '30 Etten-Leur zat 18 juni 2022 hele dag JO10 3e kl - 4e kl toernooi@unitas30.nl
sc Unitas '30 Etten-Leur zat 18 juni 2022 hele dag JO11 hfd kl - 3e kl toernooi@unitas30.nl
sc Muidenberg
Muidenberg
zat 18 juni 2022   O8 t/m O13
   
  Inschrijven sc Muidenberg: http://www.scmuiderberg.nl/zandhazen 
sc Muidenberg
Muidenberg
zo 19 juni 2022   O14 t/m O18
   
  Inschrijven sc Muidenberg: http://www.scmuiderberg.nl/zandhazen 
sc Unitas '30 Etten-Leur zat 25 juni 2022 hele dag O13 divisie toernooi@unitas30.nl
vv Jubbega
Jubbega
zat 25 juni 2022
ochtend
O7 t/m O12
  jeugdzaken@vvjubbega.nl
vv Jubbega
Jubbega
zat 25 juni 2022
middag
O13 t/m O19
  jeugdzaken@vvjubbega.nl

 


Juli 2022
Vereniging Plaats Datum Dagdeel Teams klasse Inschrijven
vv Annen
Annen
zat 2 juli 2022
ochtend JO8 t/m JO10
...?... toernooi.vvannen@gmail.com
vv Annen
Annen
zat 2 juli 2022
middag JO11 t/m JO13
...?...

toernooi.vvannen@gmail.com



SEIZOEN 2022/23

Augustus 2022
Vereniging Plaats Datum Dagdeel Teams klasse Inschrijven
AFC’34 Aklmaar
zat 13 aug 2022
  O13 Divisie 1 & 2 AV of Divisie BVO  https://www.tournify.nl/live/futurelegendstoptoernooien/signup
AFC’34 Aklmaar zon 14 aug 2022   O13
Hoofdklasse / Divisie 2

 https://www.tournify.nl/live/futurelegendstoptoernooien/signup 

AFC’34 Aklmaar zat 20 aug 2022
  O12
hfd kl

 https://www.tournify.nl/live/futurelegendstoptoernooien/signup 

AFC’34 Aklmaar zon 21 aug 2022
  O11
hfd kl

 https://www.tournify.nl/live/futurelegendstoptoernooien/signup 

 VV Heerenveen
Heerenveen
zat 27 augustus ochtend M011 - MO12
 

toernooien@vvheerenveen.nl

 VV Heerenveen
Heerenveen
zat 27 augustus middag M015 - M017
 

toernooien@vvheerenveen.nl

AFC’34 Aklmaar zat 27 aug 2022
  O10
hfd kl

 https://www.tournify.nl/live/futurelegendstoptoernooien/signup 

AFC’34 Aklmaar zon 28 aug 2022
  O9
hfd kl

 https://www.tournify.nl/live/futurelegendstoptoernooien/signup 

 VV Heerenveen
Heerenveen
zon 28 augustus
 ochtend O7 t/m O9
 

 toernooien@vvheerenveen.nl

 VV Heerenveen
Heerenveen
zon 28 augustus  middag O10 t/m O12
 

 toernooien@vvheerenveen.nl



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!